💬
Czat

Ikona rabatu Sprawdź OUTLET i kupuj nawet do 40% taniej

Jaki model iRobot Roomba wybrać – sprawdź zestawienie!

Jaki model wybrać?

Decyzja o zakupie robota sprzątającego została podjęta. Masz dosyć ciągłego odkurzania ręcznego w domu. Nic dziwnego. Szybko może stać się to problematyczne, szczególnie po przeprowadzce do mieszkania lub domu o większym metrażu lub po pojawieniu się w domu psa. Nagle okazuje się, że sprzątania jest dużo więcej, niż dotychczas. A może jesteś świeżo upieczonym, zabieganym rodzicem, który jednocześnie musi poświęcać niemal całą uwagę nowemu członkowi rodziny, a jednocześnie chce zadbać o porządek w domu.

robot odkurzający w salonie

Na naszej liście posiadamy modele odkurzaczy na każdą z tych okazji. Zaawansowane technologie umożliwiające nieograniczony czas pracy, ciche tryby operowania, a może specjalne szczotki radzące sobie z sierścią? Wszystkie rodzaje iRobotów Roomba odpowiadają na Twoje potrzeby i podołają każdemu z tych zadań.

Dla aktywnych – iRobot Roomba serii 600

iRobot Roomba 697

Szybko, łatwo i tanio, a przede wszystkim skutecznie. Jeśli oczekujesz robota, który bez zbędnych fajerwerków wypełni powierzone mu zadanie, wybierz model iRobot Roomba 697. Ten prosty w obsłudze odkurzacz automatyczny, dzięki inteligentnej nawigacji doskonale odnajdzie się w Twoim mieszkaniu i odkurzy je z niezwykłą dokładnością. Dzięki swojej prostocie idealnie nadaje się do małych pomieszczeń.

Żyjesz szybko, na nic nie masz czasu, a już w szczególności na odkurzanie w mieszkaniu? Ustaw harmonogram i wyjdź z domu. Robot odkurzy, a potem sam wróci do stacji ładującej.

Dla zajętych – iRobot Roomba i3+

Wszyscy to znamy. Chcesz kupić robota, który posprząta w domu, ale ciągle słyszysz historie o automatycznych odkurzaczach, które wiecznie trzeba opróżniać z brudu, albo które nigdy nie są naładowane, zwłaszcza wtedy, kiedy są naprawdę potrzebne? Jednocześnie nie masz ochoty kupować sprzętu za cenę używanego samochodu? Mamy na to rozwiązanie – model iRobot Roomba i3+ ze stacją ładująco-czyszczącą.

Najważniejsza cecha tego sprzętu to stacja ze zbiornikiem na kurz, która opróżnia pojemnik odkurzacza po każdym sprzątaniu. Pomieści zanieczyszczenia nawet z 30 pełnych cykli sprzątania. Worek AllergenLock, umieszczony w stacji, samoistnie zamyka się podczas wyjmowania go ze stacji czyszczącej, dzięki czemu cały kurz i alergeny nie mogą wydostać się na zewnątrz. W zależności od częstotliwości odkurzania, robot będzie pozostawał bezobsługowy nawet przez kilka miesięcy.

iRobot Roomba i3+ ze stacją ładująco-czyszczącą Clean Base

Dzięki 2 gumowym szczotkom i zwiększonej mocy ssącej, odkurzacz ten nadaje się idealnie do domów, w których mieszkają koty lub psy. Sierść nie wplącze się i nie zablokuje szczotek i zostanie dokładnie odkurzona ze wszystkich powierzchni. Dzięki ruchomej głowicy dopasuje się prawie wszystkich możliwych podłoży, więc żaden z Twoich pokoi nie będzie dla niego problemem. Robota możesz oczywiście uruchamiać według harmonogramu, poprzez aplikację iRobot Home lub też z pomocą urządzeń smart: Amazon Alexa i Asystenta Google, używając komend głosowych. 

Dla lubiących nowinki technologiczne – iRobot Roomba s9+

Na tę chwilę iRobot Roomba s9+ to najbardziej zaawansowany technicznie model od iRobota. Jest również najbardziej zaawansowany technologicznie. Ma wbudowaną kamerę i czujniki akustyczne, dzięki którym jeszcze lepiej jest w stanie odszukać najbrudniejsze miejsca. Dzięki technologii Imprint Smart Mapping oraz platformie iRobot Genius, robot uczy się, aby jeszcze lepiej zapamiętać Twój dom i bezbłędnie po nim nawigować. Jest w stanie zapamiętać nawet 10 pięter.Po tym, jak odkurzacz stworzy mapę wszystkich pomieszczeń, możesz zlecić mu odkurzanie w konkretnych pokojach, dzięki czemu nie będzie on plątać się pod nogami, gdy lokatorzy przebywają w domu.

iRobot Roomba s9+ odkurzający panele

Naturalnie może on sprzątać według harmonogramu ustalonego w aplikacji, może także być uruchamiany głosowo, a stacja dokująca zajmie się również opróżnianiem wbudowanego pojemnika. Dzięki temu robot ma potencjał pracy w sposób całkowicie niewidoczny dla użytkownika. To z pewnością kusząca perspektywa, jeśli interesują Cię możliwości automatyzacji i synchronizacji funkcji inteligentnego domu przez sieć Wi-Fi.

Dla wymagających perfekcyjnego sprzątania – zestaw i7+ oraz Braava jet m6

Idealna czystość jest wtedy, gdy najpierw odkurzysz, a następnie zmyjesz powierzchnię na mokro. To właśnie może zrobić za Ciebie zestaw iRobot Roomba i7 + Braava jet m6. Gdy Roomba skończy odkurzanie, da sygnał robotowi Braava, aby ten od razu rozpoczął mycie podłóg. W ten sposób w Twoim domu będzie aż lśnić od podwójnej mocy czyszczenia.

Robot odkurzający Roomba i7+ wyposażony jest również w stację ładująco-czyszczącą, która opróżni zbiornik na brud po jego zapełnieniu. Dzięki 10x większej mocy ssącej oraz 2 gumowym szczotkom głównym do wszystkich powierzchni, nie umknie mu żaden włos ani paproch. Poradzi sobie zarówno z podłogami twardymi, jak i dywanami – jego ruchoma głowica czyszcząca dostosuje wysokość, aby lepiej usunąć brud. Filtr AeroForce jest w stanie zatrzymać nawet 99% alergenów i pyłków, dzięki niezwykle gęstej budowie.

Braava jet m6 to robot mopujący, wyposażony w precyzyjny spryskiwacz, który poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia. W ten sposób zmyje wszystkie zanieczyszczenia na podłodze, których nie jest w stanie usunąć odkurzacz. Jego schemat pokonywania przestrzeni sprawia, że robot przejeżdża przez to samo miejsce kilkukrotnie, co zwiększa jego szansę na domycie nawet zaschniętych i uporczywych śladów. Do zbiornika możesz dolać płynu, aby podłoga po myciu pachniała świeżością.

Zestaw iRobot Roomba i7+ + Braava jet m6 będzie niepokonany w idealnym sprzątaniu wszystkich podłóg w Twoim domu. Jeśli zależy Ci na lśniących i świeżych podłogach to najlepsze rozwiązanie na rynku.

Zestaw iRobot Roomba i7+ oraz Braava jet m6

Robot dla każdego

Mimo że wszystkie odkurzacze automatyczne są do siebie podobne, różnią się jednak pewnymi udogodnieniami i funkcjami, które subtelnie profilują je dla wybranych użytkowników oraz osób wiodących konkretny styl życia. Wykorzystaj pełnię funkcji oferowanych przez odkurzacze automatyczne Roomba i wybierz model dla siebie, a na zawsze zapomnisz o ręcznym odkurzaniu!

O krok przed bałaganem.

Sklep