💬
Czat

Zbiera więcej sierści zwierząt niż inne roboty odkurzające*

Wciąż walczysz z wszechobecną sierścią Twojego futrzaka? Robot Roomba® serii e zbierze więcej sierści niż inne odkurzacze automatyczne*. Twój kot roznosi żwirek po całym domu? Nasze roboty są na tyle rezolutne, że same znajdują i odkurzają zabrudzoną powierzchnię. Zaawansowany system filtrujący wyłapuje 99% pyłków, roztoczy kurzu domowego oraz psich i kocich alergenów, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się niechcianej sierści Twojego zwierzaka. Nawet nasze dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni zostały stworzone z myślą o Twoim pupilu: w przeciwieństwie do szczotek z włosiem, te zapobiegają wplątywaniu. Nasze roboty ułatwią Ci sprzątanie sierści zarówno na podłogach, jak i dywanach – dzięki temu będziesz mógł spędzać więcej czasu na zabawie ze swoim włochatym przyjacielem i mniej na sprzątaniu po nim.


*Wyniki w oparciu o test skuteczności zbierania włókien IEC w porównaniu do Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep

iRobot roomba z psem i dzieckiem
roomba bottom with pet hair

Robot Roomba® serii e pełen jest funkcji ułatwiających sprzątanie po Twoim zwierzaku zarówno na podłogach, jak i dywanach.

 • Zbiera więcej sierści zwierząt niż inne roboty odkurzające.* Opatentowany 3-stopniony system sprzątania wykorzystuje dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni, funkcję zasysania podnoszącego oraz dedykowaną szczotkę boczną, aby zebrać sierść z dywanów i parkietów.
 • Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni zostały stworzone z myślą o sierści Twojego pupila: w przeciwieństwie do szczotek z włosiem, te zapobiegają wplątywaniu.
 • Roboty Roomba® posiadają opatentowaną technologię Dirt Detect™ pozwalającą znaleźć najbrudniejsze miejsca i dokładnie je poodkurzać.
 • Filtr wysokiej wydajności wyłapuje 99% pyłków, roztoczy kurzu domowego oraz psich i kocich alergenów, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się z domu sierści Twojego zwierzaka.

*Wyniki w oparciu o test skuteczności zbierania włókien IEC w porównaniu do Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep

Najlepszy wybór dla czystszego domu:

iRobot roomba

Robot sprzątający Roomba® 980


Zobacz więcej »

Moc, która odmieni Twój sposób sprzątania.

 • Sprzątnie cały poziom Twojego domu: nawigacja iAdapt 2.0 z wizualizacją przestrzeni pomaga robotowi Roomba 980 płynnie i sprawnie poruszać się po całym poziomie domu i śledzić jego lokalizację.
 • Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki czemu robot odkurzacz iRobot Roomba 980 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach.
 • Automatycznie zwiększa moc ssącą na dywanach: system czyszczący AeroForce z Carpet Boost zapewnia 10-krotnie większą moc dzięki automatycznemu zwiększaniu wydajności na dywanach i dywanikach, gdzie ukrywa się najwięcej kurzu i brudu.
iRobot e5 roomba with a phone

Robot sprzątający Roomba® e5


Zobacz więcej »

Pełen funkcji dla jeszcze skuteczniejszego sprzątania.

 • 3-stopniowy system sprzątania pozwala zebrać widoczny brud i sierść zwierząt oraz to, czego nie widać.
 • Zasysanie podnoszące, które zapewnia 5x większą moc ssącą* i lepszą wydajność zbierania.

  *W porównaniu z systemem AeroVac robotów Roomba serii 600

 • Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, przeznaczone do różnych powierzchni, doskonale przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów.Poznaj całą rodzinę robotów odkurzających Roomba®

Sklep »