💬
Czat
iRobot Roomba s9+ sprzątanie wzdłuż krawędzi ścian

Inteligentny dom, w środku i na zewnątrz od 25 lat.

Od ponad 25 lat iRobot® stoi u steru domowej robotyki, rozwijając roboty odkurzające Roomba® oraz roboty mopujące Braava®. Nasze przełomowe roboty zostały wyposażone w specjalistyczne funkcje i solidny zestaw cech, które pomogą Ci utrzymać czystość w domu każdego dnia.

Stacja ładująco-czyszcząca Clean Base™

Stacja ładująco-czyszcząca Clean Base przenosi wygodę użytkowania na wyższy poziom – automatycznie przenosi brud do zamykanego worka, który jest w stanie pomieścić zawartość 30 pełnych pojemników na brud, więc możesz zapomnieć o odkurzaniu na kilka tygodni.
Robot sprzątający iRobot Roomba s9+ ze stacją Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu

Technologia Imprint™

iRobot Roomba s9+ rozpoznaje pomieszczenia dzięki inteligentnym mapom Imprint
Z przełomową technologią Imprint™ tworzymy świat, w którym roboty inteligentnie komunikują się ze sobą oraz z reszta Twojego inteligentnego domu. Naszym celem jest nie tylko tworzenie środowiska inteligentnego domu, ale przede wszystkim tworzenie domu, który będzie sam dbał o siebie.

Dwie gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni

Tajemnicą gruntownego odkurzania są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do wszystkich powierzchni. Unikalny design z gumowym bieżnikiem, by ściśle przylegać do podłogi i dostosowywać się do sprzątanej powierzchni, usuwając wszystko – od drobnego kurzu po większe zabrudzenia.
iRobot Roomba s9+ wjeżdza z podłogi na dywan

Technologia vSLAM®

iRobot Roomba s9+ używa zaawansowanej nawigacji vSLAM
Technologia vSLAM® wykorzystuje optyczny czujnik, do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę, dzięki czemu robot tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać.

Przy każdym zakupie robota

Free shipping Darmowa dostawa
Money Back Serwis door-to-door
Warranty 24 miesiące gwarancji