💬
Czat
iRobot Roomba serii 600 skutecznie sprząta wszystkie rodzaje podłóg

Ustawia standard sprzątania.

Od ponad 25 lat nieprzerwanie rozwijamy nasze produkty. Jesteśmy dumni ze stworzenia funkcji, które uosabiają innowacje zastosowane w robotach domowych.

Pełen pakiet czujników

Inteligentnie nawiguje po Twoim domu. Pakiet inteligentnych czujników prowadzi robota odkurzającego Roomba® po całym domu, wzdłuż ścian, wokół mebli oraz pod sofami i łóżkami, aby dokładnie sprzątać podłogi.
iRobot Roomba serii 600 używa systemu wykrywania większych zabrudzeń Dirt Detect
iRobot Roomba serii 600 odkurza płatki śniadaniowe widok od dołu

3-stopniowy system sprzątania.

Brud i kurz nie mają gdzie się ukryć przed opatentowanym 3-stopniowym systemem sprzątania. Dwie szczotki główne do wszystkich powierzchni, specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania w narożnikach i siła ssania odkurzą wszystko od okruszków po większe zabrudzenia z Twoich dywanów i podłóg twardych.

Technologia DirtDetect™

Czujniki DirtDetect™ alarmują robota o bardziej zabrudzonych obszarach w Twoim domu. Robot sprząta te obszary gruntowniej, więc najszybciej brudzące się miejsca są równie czyste jak reszta domu.
iRobot Roomba e5 używa systemu wykrywania większych zabrudzeń Dirt Detect
iRobot Roomba serii 600 zbliżenie na dwie szczotki główne

Dwie szczotki główne do wszystkich powierzchni

Roboty Roomba® wykorzystują dwie szczotki do wszystkich powierzchni, by pomóc Ci sprzątać gruntownie podłogi. Jedna szczotka poluzowuje brud, a druga obracając się w przeciwnym kierunku wyłapuje go.

Przy każdym zakupie robota

Free shipping Darmowa dostawa
Money Back Serwis door-to-door
Warranty 24 miesiące gwarancji