iRobot Roomba 696

69773

2 099,00zł

2 399,00zł

już od 104,95zł /mc Sprawdź raty 0%


Darmowa wysyłka tego produktu

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 696 za pomocą sieci WiFi łączy się z aplikacją iRobot HOME, dzięki której można zdalnie włączyć robota, zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia, śledzić cykle sprzątania oraz kontrolować zapełnienie pojemnika na brud. Robot posiada system Dirt Detect, używa czujników optycznych i akustycznych do odnajdywania bardziej zabrudzonych miejsc.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

RO696_clutter.jpg

Inteligentnie

 • Znajduje kurz i brud: używając technologii Dirt Detect™, odkurzacz robot Roomba 696 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
 • Sprząta wzdłuż ścian: robot do odkurzania iRobot Roomba 696 świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi, a to dzięki wirującej szczotce bocznej, która jest w stanie dotrzeć do większości zakamarków.
 • Technologia iAdapt: dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania i czujników, Roomba 696 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczególnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodów.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala iRobotowi Roomba czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Modele zachowań: Technologia iAdapt jest intuicyjna i odkrywcza. Dzięki niej Roomba wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spośród dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, aby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 696 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.
RO696_wall.jpg


RO696_wall.jpg

Łatwo

 • Spot Clean: Tryb Spot Clean służy do nagłych wypadków, takich jak przewrócona donica, albo rozsypana sól. W tym trybie robot odkurzacz iRobot Roomba 696 koncentruje się na jednym miejscu jeżdżąc spiralnie, dopóki nie wyczyści wszystkiego. 
 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna Ściana emituje wiązkę promieni podczerwonych, których iRobot Roomba 696 nie przekroczy. Dzięki temu możesz ograniczyć robotowi dostęp do miejsc, w których nie chcesz żeby sprzątał.
 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: robot do dokurzania iRobot Roomba 696 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu, by być zawsze gotową do pracy.
 • Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień.
 • Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud.
 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode:
  Funkcja Wirtualnej ściany - włącza blokadę przejazdu pomiędzy obszarami pracy o maksymalnej długości 3 metrów. Wirtualna ściana wytwarza niewidzialną barierę w kształcie stożka.
  Funkcja HALO (tryb pierścienia) - wytwarza wokół siebie strefę ochronną, do której robot nie ma wstępu. Zapobiega zderzaniu się go z przedmiotami, które chce się chronić (np. wazon lub psia miska), albo wkraczaniu przez robota na obszary, do jakich nie powinien mieć wstępu (np. narożniki lub przestrzeń pod biurkiem). Pierścień ochronny jest niewidoczny, rozciąga się na około 60 cm od środka urządzenia.
RO696_corner.jpg

Czysto

 • Skuteczność sprzątania:  3-stopniowy system sprzątania - wirująca szczotka boczna wymiata zabrudzenia wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Najlepszy dla posiadaczy zwierząt: z technologią AeroVac i szczotkami głównymi, robot odkurzacz iRobot Roomba serii 600 jest doskonale przygotowany do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami. Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek iRobota Roomba i wciąga je do pojemnika AerovVc, który zaprojektowaliśmy tak, aby nie trzeba było go często opróżniać.
 • Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 696
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Wirtualna Ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr AeroVac
 • Narzędzie do czyszczenia szczotek
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Produkty powiązane

Opinie

2018-11-09

Mały a dużo pomaga

Małe urządzenie takie do schowania w pawlaczu a sprzata całe nasze 70 metrowe mieszkanie. Rozrzucałam mu cukier dla sprawdzianu, zdał test:)

2018-10-20

Również dla seniora

nadaję się również dla seniora, co sama sprawdziłam dając go jako prezent mamie by nie musiała tyle się schylać

2018-10-19

u mnie....

u mnie w domu to na pewno numer jeden, zbiera sierść i okruchy, co dziennie wyrzucam pełen zbiorniczek

2018-10-01

wygodny pomocnik

Bardzo wygodny pomocnik domu, sprawdza się przy dzieciach i kotach

2018-09-27

Zadowolona

raportuje, że jestem bardzo zadowolona z odkurzacza, wyręczył mnie w duzym stopniu, nie znalazłam jakiś wad, warto zabrac tylko zabawki psa to szybciej zrobi swoje

2018-07-28

dla każdego

w sumie każdy w rodzinie go polubił, syn bierze na górę an piętro a u nas na dole na stałe jeździ już zaprogramowany przez męża

2018-07-27

Solidny pomocnik

Bardzo solidny pomocnik, z nieczystościami na moim dywanie radzi sobie beż większych trudności, sporo też zbiera sie pod łóżkiem bo tam jest kot, naszczęście tam wjeżdża

2018-07-23

Lubię to

Naprawdę udany domowy pomocnik. Włączamy ją codziennie żeby ogarneła mieszkanie zanim wrócimy z pracy. Sterowanie telefonem podoba się szczególnie mężowi :-) Szkoda tylko, że go tak późno kupiliśmy

2018-07-10

efekt wow jest

nobla komuś za wymyślenie roomby. U nas sie super sprawdza, czysta podłoga, uruchamianie telefonem. Baliśmy się, że to taki gadżet,ale sprzęt jest naprawdę wart swojej ceny. polecam

2018-05-30

ocena

po pierwszym użyciu jestem zadowolony.
Mam psa i wydawało by się że podłogi były czyste a po 20 min pracy romby był cały pojemnik sierści.
Najważniejsze Żona zadowolona.
zobaczymy z czasem jak będzie z eksploatacją.

2018-05-29

pogromca kurzu

bardzo dobry stosunek jakości do ceny moim zdaniem, solidny, dopracowany bo nie jeździ losowo, szybko odnajduje drogę

Napisz opinię

iRobot Roomba 696

iRobot Roomba 696

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 696 za pomocą sieci WiFi łączy się z aplikacją iRobot HOME, dzięki której można zdalnie włączyć robota, zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia, śledzić cykle sprzątania oraz kontrolować zapełnienie pojemnika na brud. Robot posiada system Dirt Detect, używa czujników optycznych i akustycznych do odnajdywania bardziej zabrudzonych miejsc.

Mouseover Zoom loading...