💬
Czat
Promocja PROMOCJA iRobot Roomba 896 Zobacz większe
Obejrzyj film

iRobot Roomba 896

69776

2 199,00zł

2 499,00zł

już od 109,95zł /mc Sprawdź raty 0%


Darmowa wysyłka tego produktu

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 896 wyposażony jest w 3-stopniową technologię sprzątania AeroForce, co zapewnia nawet o 50%* dokładniejsze sprzątanie niż w niższych modelach. iRobot Roomba 896 za pomocą sieci WiFi łączy się z aplikacją iRobot HOME, dzięki której można zdalnie włączyć robota, zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia oraz śledzić cykle sprzątania.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

R896.jpg

Inteligentnie

 • Znajduje kurz i brud: używając technologii Dirt Detect II generacji, robot odkurzacz iRobot Roomba 896 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
 • Sprząta wzdłuż ścian: nie daj się zwieść jej kształtowi. Roomba świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi ścian, mebli, listw podłogowych itp.
 • Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba 896 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mogła odkurzyć mieszkanie.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Wykrywa niewidoczny gołym okiem brud: iRobot Roomba 896 używa optycznych i akustycznych czujników do wykrywania szczególnie brudnych miejsc, na których skupia swoją pracę.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 896 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.

Łatwo

 • Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki czemu robot odkurzacz iRobot Roomba 896 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach. 
 • Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud.
 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode.
 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba 896 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotowym do pracy.
 • Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień.
 • Poinformuje o zapełnieniu pojemnika na brud: w przypadku zapełnienia pojemnika na brud, Roomba wyświetli stosowny komunikat i będzie cierpliwie czekać na opróżnienie zbiornika.
R890020_Clean.jpg

Czysto

 • Skuteczność sprzątania wyższa aż do 50%*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty eksploatacji.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Wysokowydajny filtr AeroForce: Przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac.

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 896
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr AeroForce
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Produkty powiązane

Opinie

2018-11-11

Zawodowy

U nas Roomba, pracuję w biurze, nie ma głebokich dywanów ale jest spora powierzchnia i duzo krzeseł do omijania - bardzo polecam

2018-11-08

Spryciarz

niezły z niego spryciarz, nie niszczy mi mebli, nie spadł ze schodów, pojemniczek szybko pełen, niesety u mnie się brudzi, bardzo pomocny odkurzacz

2018-10-20

Od siebie

Od siebie dodam, ze warto nauczyć się obsługi hamronogramu, albo po prsotu właczać gdy wychodzimy, wtedy wracamy do miłego czystego mieszkania

2018-10-20

pogromca kurzu

Fajny chociaz kot się długo przyzwyczajał, teraz roomba chodzi na harmonogram, wygoda funkcja

2018-10-19

duże ułatwienie

duże ułatwienie w co dziennej pracy, bateria wystarcza na całe sprzątanie, nigdzie się dłużej nie zaciał,bardzo mi się podoba

2018-08-28

Roomba na 5

zasłużone 5 gwiazdek, roomba wygodnie współpracuję z telefonem i celnie znajduję wszelkie nieczystości

2018-08-27

inteligenty

bardzo inteligenty nie poniszczył mebli, ostrożny , ze schodów oczywiscie też nie spadł

2018-08-26

Dokładny

świetna rzecz, prawie jak sprzątaczka tylko jeszcze te pólki, ale powiem, że na pewo warto bo jest doklany

2018-07-30

na każde mieszkanie

sam posiadam zupełnie różne powierzchnie w pokojach od kafelków do dłuższego dywanu i nie zauważyłem, żeby mial z jakąś z nich większy problem

2018-07-28

pomocnik nr 1

W tej chwili to zdecydowanie mój pomocnik nr 1 w domu, zmywarka i roomba z całym przekonaniem można nazwać dobrodziejstwem naszych czasów. Pochwalę za to, że jest precyzyjny!

2018-07-27

Wygoda i jeszcze raz wygoda

Rozwiązanie z roombą to po prostu wielka wygoda, jestem facetem więc lubie miec też jasno i przejrzyście, bardzo podoba mi się działanie aplikacji

2018-07-10

niezla zabawa

szczerze, miałam niezłą radochę gdy go odpaliłam, bardzo szybko od odpakowania juz był gotowy, bardzo pomocne w domu

2018-07-04

dla każdego

ja nawet nie porgamuję na 7 dni bo działa bardzo prosto, jak zauważę, ż ejuż czas to klikam guzik i roomba robi swoje, po dłuższym czasie docenicie ile za Was odwalił roboty, Pozdrawiam

2018-07-04

U nas fajowo

u nas się świetnie sprawdził, stopniowo go odrywaliśmy najpierw włączając po prostu guzik a potem już działał na harmonogramie, bardzo użyteczna rzecz

2018-07-02

Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona. Sprząta bardzo dokładnie w narożnika też. Jedyne co robię to klikam w aplikacji i robót startuje do sprzątania

2018-06-18

Super sprzęt

Transakcja przebiegła bez zarzutu. Odkurzacz Roomba sprawdza się idealnie.

2018-06-18

Rewelacyjny

Jestem bardzo zadowolona. Sprząta bardzo dokładnie w narożnika też. Jedyne co robię to klikam w aplikacji i robót startuje do sprzątania

2018-06-15

Boska jest

Zakochałam się po uszy w mojej "Marysi". Zaskakujące jest ile ona zbiera włosów i śmieci. Męzuś też zadowolony bo mu nie gadam żeby pooodkurzał :-)

Napisz opinię

iRobot Roomba 896

iRobot Roomba 896

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 896 wyposażony jest w 3-stopniową technologię sprzątania AeroForce, co zapewnia nawet o 50%* dokładniejsze sprzątanie niż w niższych modelach. iRobot Roomba 896 za pomocą sieci WiFi łączy się z aplikacją iRobot HOME, dzięki której można zdalnie włączyć robota, zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia oraz śledzić cykle sprzątania.

Mouseover Zoom loading...