💬
Czat

Zestaw iRobot Roomba j7+ z zapasem worków

71741

Darmowa wysyłka tego produktu

4 499,00 zł

4 838,96 zł

już od 224,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


zamiast 4 838,96 zł

Unikalny zestaw iRobot Roomba j7+ z zapasem worków Allergenlock na rok. Robot odkurzający iRobot® Roomba® j7+ z łącznością Wi-Fi oraz stacją Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu. Idealny dla właścicieli zwierząt domowych dzięki 2 gumowym szczotkom, w które nie wplątuje się sierść. Dzięki nawigacji PrecisionVision rozpoznaje w czasie rzeczywistym przeszkody i omija je.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

iRobot Roomba j7+ stacja Clean Base

Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące

Brud i kurz znikają, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7+ opróżnia swój pojemnik w stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu do worków AllergenLock™, które zatrzymują 99% pyłków i pleśni. Zamknięty worek oznacza brak bałaganu i unoszącego się kurzu podczas jego opróżniania. Wystarczy wyrzucić zużyty worek do kosza i umieścić nowy w stacji — w higieniczny i łatwy sposób.

 • Sprząta po Tobie i po sobie: nie musisz dotykać kurzu i brudu przez całe miesiące, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7+ automatycznie opróżnia zawartość do stacji Clean Base® z funkcją automatycznego usuwania brudu. Stosowane w tym systemie worki AllergenLock™ mogą pomieścić brud i zanieczyszczenia gromadzone przez 60 dni.
iRobot Roomba j7 3 stopniowy system sprzątania

Precyzyjne, gruntowne sprzątanie

Twoje marzenie o czystym domu w codziennym pośpiechu i przy stale zmieniającym się planie dnia może się zrealizować. Robot odkurzający Roomba® j7+ wykorzystuje system nawigacji PrecisionVision, aby poruszać się po domu i sprzątać okruchy z obiadu pod stołem, popcorn po wieczorze filmowym w salonie, sierść psa oraz codzienny brud i kurz — niezawodnie i gruntownie.

 • Łączy w sobie moc, precyzję i wydajność: aby skutecznie wyręczać Cię w sprzątaniu, robot Roomba® j7+ wykorzystuje wydajny 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10-krotnie większą moc ssącą*, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni, które elastycznie dostosowują się do różnych rodzajów podłóg i w które nie zaplątuje się zwierzęca sierść.
 • W parę chwil przystosuje się do Twojego domu: gruntownie sprząta zarówno dywany, jak i podłogi, automatycznie dostosowując wysokość głowicy czyszczącej, tak aby 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni znalazły się bezpośrednio przy sprzątanym podłożu.
 • Wysokowydajny filtr AeroForce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac.

iRobot Roomba j7 rozpoznaje przeszkody

Rozpoznawanie i omijanie przeszkód

Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, ale robot Roomba® j7+ wie, jak sobie z tym radzić. Korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision, rozpoznaje w czasie rzeczywistym przeszkody, takie jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe czy przewody od ładowarek, i omija je. Przesyła nawet zdjęcia tego, co napotyka, dzięki czemu możesz być zawsze na bieżąco ze sprzątaniem domu. 

 • Pyta, co zrobić, i zapamiętuje Twoje odpowiedzi: wznieś sprzątanie na wyższy poziom dzięki robotowi, który robi to tym lepiej, im częściej jest używany. Robot odkurzający Roomba® j7+ działa w oparciu o platformę iRobot Genius, dzięki czemu możesz polecić mu, aby sprzątał, gdy jesteś poza domem. Podczas odkurzania robot przesyła do aplikacji zdjęcia napotykanych przeszkód, np. przewodów od ładowarek. Dzięki temu będziesz wiedzieć o powstałych zabrudzeniach lub zagrożeniach w swoim domu, takich jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta, a także mieć możliwość przekazania robotowi odkurzającemu Roomba® j7+, jak powinien postępować z takimi przeszkodami w przyszłości. Możesz również mieć pewność, że na każdym etapie stosujemy tylko najwyższe standardy szyfrowania, zapewniając Ci kontrolę nad urządzeniem i Twoimi danymi.
iRobot Roomba j7 amazon alexa

Roomba j7+ sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami

Wykorzystując unikalną inteligencję stworzoną wyłącznie na potrzeby urządzeń firmy iRobot, robot odkurzający Roomba® j7+ uczy się układu Twojego domu, aby precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem, na jedno polecenia wydane za pośrednictwem Twojego asystenta głosowego**. A wszystko dzięki możliwościom platformy iRobot Genius.

 • Sprzątaj, kiedy nie ma Cię w domu: platforma iRobot Genius umożliwia włączenie robota po wyjściu z domu i zakończenie jego pracy przed powrotem, dzięki czemu nie widzisz sprzątania, a jedynie jego efekty. Ciesz się czystym domem i wolnym dniem.
iRobot Roomba j7 aplikacja iRobot HOME

Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby 

Sprzątanie nie będzie już zakłócać Twojego życia, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7+ pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Dodatkowo integracja z asystentem głosowym pozwoli Ci uruchamiać urządzenie za pomocą poleceń głosowych**.
iRobot Roomba j7 wykrywanie brudu

Kieruje się tylko tam, gdzie jest potrzebny 

Robot odkurzający Roomba® j7+ wykonuje swoją pracę, szukając kurzu i unikając przeszkód. Technologia reaktywnych czujników informuje robota odkurzającego Roomba® o problematycznych miejscach, dzięki czemu wie, gdzie się skierować, aby nie utknąć pod meblami. Tylko urządzenia iRobot są wyposażone w technologię Dirt Detect™, która pozwala im skupić się na zabrudzonych miejscach, takich jak obszary o dużym natężeniu ruchu w domu.

iRobot Roomba j7 współpraca z iRobot Braava m6

Idealny duet sprzątający 

Gruntowne odkurzanie i mopowanie podłóg — w pełni automatyczne. Dzięki technologii Imprint® Link robot odkurzający Roomba® j7+ i robot mopujący Braava jet® m6 mogą idealnie ze sobą współpracować — gruntownie sprzątając podłogi w domu bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony**. ** Współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania Google Home i Alexa. Alexa oraz wszelkie powiązane logo i znaki towarowe są własnością firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC. 
iRobot 30 lat innowacji

Ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji 

Firma iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 40 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz robota Roomba, Braava czy oba — Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.

 • Zachowaj czystość w domu i bezpieczeństwo swoich danych: od ponad 30 lat klienci iRobot używają naszych robotów w swoich domach, aby korzystać z bezpiecznych i skutecznych usług sprzątania. Nasz szacunek dla Twojej przestrzeni osobistej rozciąga się zarówno na wymiar fizyczny, jak i wirtualny, w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa danych.
iRobot Roomba j7 posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV

Gwarancja bezpieczeństwa danych 

Firma iRobot zawsze stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych, poparte deklaracją gwarancji bezpieczeństwa informacji. Dane wykorzystujemy wyłącznie w celu zapewnienia większego komfortu użytkowania i jak najlepszej wydajności robota. iRobot Roomba j7 chroni Twoje dane i jest odporny na cyberataki, czego dowodem jest atest TUV SÜD Cybersecurity Certification (CSC). TÜV SÜD od wielu lat poddaje weryfikacji i certyfikacji systemy techniczne i urządzenia, pod kątem ich bezpieczeństwa. Certyfikacje poświadczające ochronę danych w ramach IoT są wyraźnym sygnałem dla świadomych konsumentów, którzy chcą być pewni, że producent sprzętu, robi wszystko, by nie narażać użytkownika na szkody.  

Zawartość opakowania iRobot Roomba j7+:

 • Robot gruntownie odkurzający iRobot Roomba j7+
 • Stacja ładująco-czyszcząca Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
 • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
 • Przewód zasilający
 • Dodatkowy filtr
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Zestaw zawiera:

 • Robot gruntownie odkurzający iRobot Roomba j7+
 • 4 x Worek na brud AllergenLock do stacji Clean Base (3 szt.)

Zawartość

Opinie

2022-04-22

Pełen wypas

Pełen wypas, worki, stacja, teraz rzeczywiście widzę, że można zapomnieć o sprzątaniu

2022-03-29

jest moc- jest skuteczność

duża moc pozwala mu bez problemu pokonać wszystkie nieczystości

2022-03-20

opinia

Moja J7 to teraz moja najlepsza przyjaciółka. Gruntowne odkurzanie, omijanie przeszkód super sprawa

2022-03-01

J7+

J7+ to bardzo inteligentny i skuteczny robot. Dokładny i cichy. Polecam ponieważ mapuje pomieszczenia, omija swoje przeszkody.

2022-02-28

jestem zadowolony

po przeprowadzce do większego mieszkania zdecydowałem się na roomba i jestem bardzo zadowolony z jego pracy

2022-01-30

sprytna technologia

sprytna technologia, gumowe szczotki bardzo sprawnie wyciągają wszelkie włosy

2022-01-16

doskonale

Mój pierwszy robot i skuteczność robi na mnie wrażenie

2022-01-10

Roomba J7+

bardzo duże zadowolenie po zakupie, roomba sprawuje się idealnie.

2022-01-02

urządzenie

Rewelacyjne urządzenie, z dużą mocą, wydajnością oraz dobra jakością wykonania

2021-12-20

Spoko wykonanie

Spoko wykonanie, bez zastrzeżeń, konstrukcja radzi sobie z przeszkodami

2021-12-09

wysoka jakość

I robot roomba to wysokiej jakości robot, sprząta dokładnie każde miejsce w domu, nie ma problemu zeby wjechać za firankę, łączy się z siecią bez problemu.

2021-11-29

J7+

Bardzo dobry model. Umieszczona na zderzaku kamera powoduję, że mój robot delikatnie podjeżdża do kabli czy małych przeszkód. Fajnie, że ma dołączona stacje czyszczącą dzięki czemu opróżniam ją raz w miesiącu

2021-11-25

Robot sprzątający

Kupiłam za namową koleżanki i nie żałuję. Dużo pracuję i nie mam czasu sprzątać, a teraz rano zanim wyjdę do pracy, włączam go i wiem, że będzie czysto. Polecam wszystkim zapracowanym ;)

2021-11-17

Świetny

Najdokładniejsze odkurzanie, odkurzanie dywaników i chodników to dla roomby żadna przeszkoda, jestem pełny podziwu i zadowolony z zakupu

2021-11-10

Ok

Kupiłam niedawno ten model i jestem zakochana wręcz :) Podłoga gruntownie odkurzona, dywaniki łazienkowe odkurzone, jak dla mnie królowa wśród robotów

2021-11-03

roomba

Bardzo dobrej jakości sprzęt, widać, że roomba posłuży mi na wiele lat, dwie szczotki przeciwbieżnie się obracające sprawiają, że mój dywan jest idealnie odkurzony

2021-10-29

Zakupiony

Zakupiłem i jestem pod dużym wrażeniem, sprząta każdy kąt, mam dom o powierzchni 80m2 i sprząta to na jednym wyjeździe z bazy :)

Napisz opinię

Zestaw iRobot Roomba j7+ z zapasem worków

Zestaw iRobot Roomba j7+ z zapasem worków

Unikalny zestaw iRobot Roomba j7+ z zapasem worków Allergenlock na rok. Robot odkurzający iRobot® Roomba® j7+ z łącznością Wi-Fi oraz stacją Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu. Idealny dla właścicieli zwierząt domowych dzięki 2 gumowym szczotkom, w które nie wplątuje się sierść. Dzięki nawigacji PrecisionVision rozpoznaje w czasie rzeczywistym przeszkody i omija je.

Mouseover Zoom loading...