💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Problemy z Wirtualną ścianą Dual mode w trybie Wirtualnej ściany®.

Jeśli Wirtualna ściana nie zatrzymuje robota Roomba z dala od pożądanego obszaru, wykonaj poniższą procedurę, aby rozwiązać ten problem.

  1. Włóż nowe baterie.

  2. Ustaw przełącznik Wirtualnej ściany Dual mode w pozycji Do góry i sprawdź, czy świecący pierścień u góry Wirtualnej ściany Dual mode błyśnie 5 razy podczas włączania lub podczas wyboru nowego trybu. Jeżeli światło nie będzie migać, będziesz potrzebować nowej Wirtualnej ściany Dual mode.

  3. Ustaw Wirtualną ścianę Dual mode za otworem drzwi, który chcesz zablokować, kierując strzałkę znajdującą się na górze urządzenia w stronę otworu drzwi.

  4. Upewnij się, że w odległości 2,4 m nie znajduje się Stacja dokująca albo inna Wirtualna ściana jako, że mogą one zakłócać emitowany promień.

    Inne urządzenia, które wykorzystują technologię podczerwieni jak piloty, mogą zakłócać wiązkę Wirtualnej ściany.


  5. Wciśnij i przytrzymaj przycisk CLEAN przez 3 sekundy. Następnie, aby sprawdzić, czy robot ruszy w kierunku Wirtualnej ściany i zawróci wciśnij CLEAN. Jeżeli robot Roomba nie zawróci, przejdź do następnego kroku.

  6. Umieść robota Roomba w odległości 1,8 m od Stacji dokującej i wciśnij przycisk DOCK (zadokować), aby ręcznie wysłać robota do Stacji dokującej. Jeśli robot zadokuje się, możesz potrzebować nowej Wirtualnej ściany Dual mode. Jeśli nie, prosimy skontaktować się Biurem Obsługi Klienta.