💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Inwestycja w technologię robotyczną i komponenty, by tworzyć lepsze roboty


Lepszy robot to taki, który porusza się i funkcjonuje w swoim otoczeniu w sposób inteligentny, dostosowuje się do niego oraz potrafi coraz efektywniej współpracować z człowiekiem. Jako wiodąca globalna firma zajmująca się robotami konsumenckimi iRobot opracowuje najlepszą w swojej klasie technologię w dziedzinie mapowania i nawigacji, interakcji człowieka z robotem i fizycznych rozwiązań.

Mapowanie i nawigacjaMapowanie i nawigacja

iRobot koncentruje się na technologii mapowania i nawigacji, aby roboty były inteligentniejsze, łatwiejsze w obsłudze i zapewniały możliwość działania w ramach szerokiego ekosystemu komunikujących się urządzeń domowych.
Tworzone przez roboty i utrzymywane w pamięci mapy domu są podstawą naszej długoterminowej strategii. Zapewniają ważny kontekst przestrzenny poprzez umiejętność uchwycenia fizycznych wielkości i odległości. Mapy dostarczają informacji potrzebnych do umożliwienia robotom celowego poruszania się i wykonywania znaczących zadań.

Aplikacja iRobot HOMEDoświadczenie użytkownika i obsługa za pomocą aplikacji

iRobot inwestuje w rozwój interfejsu robotów, aby zapewnić swoim klientom bogate i wygodne sposoby interakcji z rodziną robotów iRobot.
Sposób, w jaki klienci będą wchodzić w interakcje i doświadczać naszych produktów, będzie nadal wzbogacany dzięki możliwości łączenia robotów z siecią wi-fi i ich integracji z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu oraz innymi zasobami i usługami w chmurze.

Rozwiązania praktyczne

iRobot zajmuje się projektowaniem i produkcją robotów z wiodącą na rynku wydajnością sprzątania, która niesie dużą wartość dla naszych klientów.
Podstawową wartością naszych robotów z punktu widzenia klienta jest zdolność do skutecznego i efektywnego wykonywania pracy w warunkach rzeczywistych. iRobot produkuje roboty o najlepszej wydajności pracy na rynku, bez względu czy mówimy o odkurzaniu, mopowaniu czy innych zadaniach związanych ze sprzątaniem. iRobot Roomba i7 widok od spodu 

SMART Home - ekosystem robotów pracujących razem

Wyobraź sobie dom, który zarządza się sam i po prostu magicznie robi właściwą rzecz zgodnie z potrzebami mieszkańców. Ten inteligentny dom zostanie zbudowany na ekosystemie połączonych i skoordynowanych robotów, czujników i urządzeń, które zapewniają mieszkańcom wysoką jakość życia dzięki płynnemu reagowaniu na potrzeby codziennego życia - od komfortu po wygodę i bezpieczeństwo oraz wydajność. iRobot pracuje nad stworzeniem ekosystemu robotów i danych, aby tworzyć inteligentny dom. Inteligentny dom