💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

30 lat doświadczeń i innowacji w dziedzinie robotyki.

Projektujemy i konstruujemy innowacyjne roboty domowe, takie jak robot odkurzający Roomba® i rodzina robotów mopujących Braava®. Ale nasza technologia to nie tylko roboty. Chodzi o Ciebie - i o znalezienie lepszych sposobów, aby pomóc Ci zrobić więcej.

Twoja pomocna dłoń

iRobot to światowy lider w dziedzinie robotów konsumenckich projektujący i budujący urządzenia, które dają ludziom możliwość robienia więcej w domu i wokół niego.

Produkty iRobot, włączając nagradzanego robota odkurzającego Roomba® oraz rodzinę robotów mopujących Braava, znalazły miejsce w milionach domostw na całym świecie, w których pracują codziennie, by pomagać ludziom robić więcej.

Wiedza technologiczna

Angażujemy się w tworzenie wynalazków, odkrywamy i przeprowadzamy badania technologiczne zmierzające do powstawania praktycznych robotów przeznaczonych dla domu.

iRobot® znajduje się w czołówce firm dostarczających technologie z zakresu mapowania i nawigacji, interakcji z robotami humanoidalnymi oraz fizycznych usprawnień. Firma dąży do stworzenia ekosystemu robotów i technologii działających w ramach inteligentnego domu, zarówno przez inicjatywy wewnętrzne, jak i poprzez budowanie strategicznych partnerstw zewnętrznych.

Od ponad 30 lat iRobot® jest światowym pionierem branży robotycznej i przemysłu produktów konsumenckich. Firma sprzedała ponad 30 milionów robotów na świecie.