Twoja pomocna dłoń

iRobot to wiodąca na świecie firma w dziedzinie robotów konsumenckich, projektująca i budująca roboty, które dają ludziom możliwość robienia więcej w domu i na zewnątrz domu.

Produkty iRobot, włączając nagradzanego robota odkurzającego Roomba® oraz rodzinę robotów mopujących Braava, znalazły miejsce w milionach domostw na całym świecie, w których pracują codziennie, by pomagać ludziom robić więcej.

Wiedza technologiczna

Angażujemy się w tworzenie wynalazków, odkryć i badania technologiczne zmierzające do powstania praktycznych robotów przeznaczonych dla domu.

iRobot® znajduje się w czołówce firm dostarczających technologie z zakresu mapowania i nawigacji, interakcji z robotami humanoidalnymi oraz fizycznych usprawnień. Firma dąży do stworzenia ekosystemu robotów i technologii działających w ramach inteligentnego domu, zarówno przez inicjatywy wewnętrzne, jak i poprzez budowanie strategicznych partnerstw zewnętrznych.

O iRobot

"Roboty iRobot zostały stworzone do wykonywania prac na trudnych obszarach, począwszy od stref wojennych na Bliskim Wschodzie poprzez powierzchnię Marsa do niezbadanych zakątków Wielkiej Piramidy"
— Inc. Magazine

Firma iRobot została założona w 1990 roku przez pracowników Massachusetts Institute of Technology (MIT), którzy pragnęli urzeczywistnić wizję tworzenia praktycznych robotów. W 2014 roku firma iRobot wygenerowała 557 milionów dolarów przychodu i zatrudniała ponad 500 najlepszych specjalistów branży robotycznej, w tym mechaników, elektryków i inżynierów oprogramowania oraz związany z nimi personel pomocniczy. Firma iRobot jest notowana na NASDAQ pod nazwą IRBT. Siedziba firmy iRobot mieści się w Bedford w stanie Massachusetts (USA). Firma posiada również biura w Kalifornii, Wielkiej Brytanii, Chinach i Hong Kongu.

O naszych robotach

O naszej roli w przemyśle robotycznym