💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Aktualności

Jakość
Jakość
T3 Awards
Tech Awards
Jakość
Jakość
Tech Awards
PCWorld
PCWorld
Jakość
Jakość
tech awards 2019
PCWorld
Jakość
zv
wef
PCWorld
PCWorld

Magazyn T3
Magazyn T3

Mobility Trends
PC World
Tech Awards
Znak Jakości KidZone 2015 przyznany marce iRobot
Scooba 450, Roomba 880 - Red Dot Award 2014
Komputer Świat
Pies w Warszawie
Techmaniak
PC World
PCW
iRobot Roomba 780 Najlepszy Zakup PC WORLD

Komputer Świat
najwyższa jakość
Komputer Świat

Nowość! Pierwszy biały robot sprzątający od iRobot!


2024.04.10

Roomba Essential

iRobot przedstawia nowego robota w swojej ofercie Roomba Combo® Essential, przystępnego cenowo i prostego w użyciu robota odkurzająco-mopującego. Robot jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, w tym po raz pierwszy w historii marki – w białym kolorze.

Roomba Combo Essential jednocześnie odkurza i mopuje, posiada inteligentną nawigację, 18x większą moc ssącą niż uwielbiana przez Klientów seria 600, a także inteligentne sterowanie iRobot OS. Co więcej, robot oferuje możliwość sprzątania liniowego, dopasowanie trybu sprzątania do potrzeb użytkownika, raporty podsumowujące sprzątanie Clean Map, dłuższą żywotność baterii oraz inteligentne automatyzacje iRobot OS, takie jak ‘Sprzątaj, gdy jestem poza domem’ i sugerowane harmonogramy sprzątania.

Firma iRobot przekroczyła również kolejny kamień milowy w postaci ponad 50 milionów robotów sprzedanych na całym świecie.

Zobacz nową Roombę Essential

Weź udział w aukcji WOŚP i wylicytuj unikatowego robota Roomba Combo j9+


2024.01.25

Roomba WOŚP

Z radością ogłaszamy, że iRobot Polska już po raz piąty wspiera zbiórkę środków podczas 32 Finału WOŚP. W tym roku przekazujemy na aukcję wyjątkowego iRobota Roomba Combo j9+, ozdobionego przez polskiego artystę, Marcina "Tyber" Tybusia. To połączenie nowoczesnej technologii i kreatywnego designu. Zwycięzca licytacji otrzyma nie tylko najnowocześniejszego robota sprzątającego, lecz także elegancki element wystroju wnętrza, przyciągający uwagę swoją unikalnością.

Zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej aukcji, ponieważ cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aukcja jest dostępna pod linkiem:
https://allegro.pl/oferta/irobot-roomba-combo-j9-ozdobiony-przez-marcina-tybusia-dla-wosp-15078078534

DLF uhonorowane Gwiazdą Jakości Obsługi 2024


2024.01.03

Gwiazda jaokości obsługi

To wyróżnienie jest rezultatem badań satysfakcji klientów, którzy oceniają naszą obsługę, terminowość, czas oczekiwania na pomoc, dostępność asortymentu, jego ceny oraz prawdopodobieństwo polecenia marki innym konsumentom. Polski Program Jakości Obsługi wyróżnia tylko nieliczne firmy, które zdobywają to prestiżowe wyróżnienie, a decyzja o przyznaniu "Gwiazdy Jakości Obsługi" zależy od samych klientów.

Z radością informujemy więc, że firma DLF w roku 2024 ponownie została wyróżniona za doskonałą jakość obsługi, co czyni nas jednym z najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw w Polsce. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości usług, które świadczymy i pragniemy serdecznie podziękować naszym pracownikom działu obsługi klienta oraz serwisu za ich ciężką pracę i zaangażowanie.

iRobot Roomba Combo j9+ Zwycięzcą TechAwards 2023 w Kategorii Smart Life


2023.12.19

Techawards

Flagowy iRobot Roomba Combo j9+, został laureatem prestiżowych TechAwards 2023 w kategorii Smart Life - AGD. TechAwards to najważniejszy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty technologiczne, wybierane przez dziesiątki tysięcy entuzjastów technologii i redaktorów serwisów KomputerŚwiat.pl. Nagrody te przyznawane są produktom wyróżniającym się wyjątkową funkcjonalnością i designem.

Roomba Combo j9+ zdobyła uznanie dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak planowanie sprzątania w oparciu o poprzednie cykle sprzątania, automatyczne zwiększanie mocy ssącej na dywanach, rewolucyjny, w pełni unoszący się moduł mopujący oraz funkcja aktywnego szorowania. Urządzenie to jest również wyposażone w nowoczesną stację ładująco-czyszczącą, umożliwiającą samodzielne uzupełnianie zbiornika na wodę w robocie i usuwanie brudu do szczelnych worków, co pozwala na utrzymanie czystości bez konieczności częstej interwencji użytkownika. Wyróżnienie to odzwierciedla lojalność klientów iRobot oraz niezastąpioną jakość produktów, potwierdzając pozycję firmy jako lidera w branży inteligentnych technologii AGD Smart Life.

Nowością jest również stacja ładująco-czyszcząca Clean Base AutoFill – nie tylko opróżnia pojemnik na brud, ale również napełnia zbiornik na wodę nawet przez 30 dni. Dzięki temu robot staje się w pełni autonomiczny.

Nowość! Roomba Combo j9+ – więcej mocy, inteligencji i autonomii, niż kiedykolwiek


2023.09.11

Roomba Combo j9

Z radością prezentujemy najnowszego, najbardziej zaawansowanego robota odkurzająco-mopującego Roomba Combo j9+. Nowy robot został wyposażony w ulepszony, 4-stopniowy system sprzątania. Składa się on z kultowych, dwóch gumowych szczotek głównych, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, o 100% większej mocy ssącej (w porównaniu z robotami Roomba serii i) oraz całkowicie unoszącego się modułu mopującego, chroniącego dywany przed zamoczeniem. Robot będzie skutecznie rozprawiał się z trudnymi plamami dzięki nowej funkcji SmartScrub, mającej imitować tradycyjny sposób mycia podłóg. Kiedy włączymy tę funkcję, robot będzie szorował podłogi, jeżdżąc do przodu i do tyłu oraz dociskając nakładkę mopującą, by skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia.

Nowością jest również stacja ładująco-czyszcząca Clean Base AutoFill – nie tylko opróżnia pojemnik na brud, ale również napełnia zbiornik na wodę nawet przez 30 dni. Dzięki temu robot staje się w pełni autonomiczny.

DLF nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2023


2023.02.10

DLF nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2023

Z przyjemnością informujemy, że firma DLF po raz kolejny została wyróżniona za swoją doskonałą jakość obsługi. Wcześniej dwukrotnie otrzymaliśmy godło "Dbamy o Jakość Obsługi" oraz pięciokrotnie "Gwiazdę Jakości Obsługi", co przyznaje niezależna instytucja Polski Program Jakości Obsługi. W 2023 roku DLF otrzymała już szóstą "Gwiazdę Jakości Obsługi", co czyni nas jedną z najbardziej przyjaznych firm w Polsce.

Nasza nagroda została przyznana na podstawie badania satysfakcji klientów, którzy oceniali naszą obsługę, terminowość, czas oczekiwania na obsługę, rodzaj asortymentu, jego cenę i prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakości Obsługi wyróżnia tylko niewielki wybór firm, które zdobywają to prestiżowe wyróżnienie, a decyzja o przyznaniu "Gwiazdy Jakości Obsługi" zależy od samych klientów.

Jesteśmy niezmiennie dumni z wysokiej jakości usług, które świadczymy. Chcielibyśmy podziękować szczególnie pracownikom działu obsługi klienta oraz serwisu za ich ciężką pracę i zaangażowanie.

Weź udział w aukcji WOŚP i wylicytuj unikatowego robota Roomba Combo j7+!


2023.01.25

WOSP Roomba Combo j7+

iRobot Polska już po raz 4 wspiera zbiórkę środków dla najbardziej potrzebujących w 31 Finale WOŚP. W tym roku połączyliśmy siły z artystką Basią Rochowczyk znaną pod pseudonimem Stain on the floor, by stworzyć jedyne w swoim rodzaju użytkowe dzieło sztuki. Na aukcję przekazujemy najnowszego, najbardziej zaawansowanego robota odkurzająco-mopującego Roomba Combo j7+. Jest to pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot, który dzięki rewolucyjnemu systemowi mopowania, unosi nakładkę mopującą na samą górę obudowy, aby nie zabrudzić i nie zamoczyć dywanów i wykładzin.

Zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej aukcji, ponieważ cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aukcja dostępna jest pod linkiem:
https://allegro.pl/oferta/roomba-combo-j7-ozdobiona-przez-basie-rochowczyk-13159806793

Roomba Combo j7+ zwycięzcą Tech Awards 2022!


2022.12.16

iRobot Roomba Combo j7+

Z wielką radością informujemy, że marka iRobot po raz kolejny zwyciężyła w kategorii Smart Life, w tegorocznym Plebiscycie TechAwards.

Tym razem na najwyższym stopniu podium stanęła debiutująca w tym roku Roomba Combo j7+, czyli pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący z rewolucyjnym modułem mopującym unoszącym się po wykryciu dywanu.

Tech Awards to największy i najważniejszy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty technologiczne. Dziesiątki tysięcy entuzjastów wraz z redaktorami serwisów KomputerŚwiat.pl i Verdykt.pl wybierają produkty, które wyróżniają się szczególna funkcjonalnością oraz designem. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż kolejny raz odzwierciedla lojalność naszych klientów oraz niezastąpioną jakość produktów iRobot.
Dowiedz się więcej

Nadeszła Nowa Era Robotów – przedstawiamy iRobot Roomba Combo j7+


2022.09.27

iRobot Roomba Combo j7+

Z wielką radością prezentujemy technologiczną nowość zarówno w ofercie iRobot, jak również w całej kategorii robotów sprzątających!

Roomba Combo j7+ to pierwszy na świecie, w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący. Posiada rewolucyjny system mopowania, dzięki któremu robot całkowicie unosi moduł mopujący po wykryciu dywanów, chroniąc je tym samym przed zamoczeniem. To jedyny model 2w1, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów w swoim otoczeniu. Dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu iRobot OS robot stale się uczy i wie, gdzie i kiedy ma sprzątać, wyznaczając strefy, które wymagają dodatkowej uwagi. Roomba Combo j7+ dostępna w sprzedaży już od 4.10.2022.
Dowiedz się więcej

20 lat rewolucji Roomba!


2022.07.04

iRobot Os

Trudno nam w to uwierzyć, ale minęło już 20 lat od premiery pierwszego robota odkurzającego Roomba. Robota, który został stworzony przez inżynierów posiadających ogromne doświadczenie w dziedzinie robotyki. W Roombie zastosowali oni rozwiązania, które wcześniej wykorzystywane były tylko w specjalistycznych sprzętach tworzonych dla służb mundurowych. Urządzenia te m.in. wykonywały misje zwiadowcze, eksplorowały morza i oceany, czy nawet przestrzeń kosmiczną.

Za nami 2 dekady nieprzerwanego rozwoju marki i implementacji innowacyjnych technologii przez pioniera na rynku robotów sprzątających. iRobot każdego dnia opracowuje szereg rewolucyjnych rozwiązań, aby sprostać potrzebom i wymaganiom wszystkich Klientów. Co więcej, wdraża technologie, o których nam się nawet nie śniło, stając się inspiracją dla całego rynku robotów sprzątających. Wszystko to przekłada się to na zaufanie, zadowolenie i lojalność już ponad 40 milionów Klientów na całym świecie.Roboty odkurzające Roomba na przestrzeni lat:

 • 2002 - iRobot wprowadza na rynek pierwszego robota odkurzającego - Roomba®
 • 2008 – W ofercie pojawia się seria ulepszonych, profesjonalnych robotów odkurzających Roomba®
 • 2014 - Wprowadzenie iRobot Roomba® serii 800 z rewolucyjnym, 3-stopniowym systemem sprzątania Aeroforce®
 • 2016 - Na rynek wchodzi iRobot Roomba® 980. Pierwszy robot w rodzinie iRobot, którego można obsłużyć za pomocą aplikacji mobilnej
 • 2018 - iRobot wprowadza do sprzedaży robota odkurzającego Roomba® i7+ ze stacją ładująco-czyszczącą Clean Base™. Robot samodzielnie opróżnia pojemnik na brud oraz uczy się układu pomieszczeń w domu
 • 2019 - iRobot prezentuje robota Roomba® s9+ ze stacją Clean Base™ z systemem automatycznego usuwania zanieczyszczeń - najbardziej zaawansowanego robota odkurzającego w swojej dotychczasowej historii
 • 2021 – W ofercie pojawia się Roomba j7, z rewolucyjnym systemem ODOA, dzięki któremu robot rozpoznaje i identyfikuje przeszkody podczas sprzątania
 • 2022 – iRobot świętuje 20-lecie robotów odkurzających Roomba


iRobot OS – nowa jakość inteligentnego sprzątania


2022.06.02

iRobot Os

Z wielką przyjemnością prezentujemy nowy system operacyjny iRobot OS, system, który sprawia, że Twój robot sprzątający stale ewoluuje, aby dopasować się do Twojego rytmu życia.

System operacyjny iRobot OS jest nie tylko inteligentny, ale również dba o potrzeby użytkownika. Oferuje więcej personalizowanych sugestii, komend dla asystentów głosowych Alexa, Google Assistant i Siri, a także funkcji dla właścicieli zwierząt domowych, takich jak Pet Lock, strefy bez dostępu, czy rozpoznawanie i omijanie ‘niespodzianek’, niż jakikolwiek inny robot.

A to wszystko po to, abyś mógł skupić się na tym, na czym Ci zależy, podczas gdy sprzątaniem zajmie się Twój robot.

40 milionów robotów


2022.05.09

UA

Kiedy w 2002 roku iRobot wypuszczał na rynek pierwszego robota sprzątającego, być może nikt nawet nie śmiał przypuszczać, że wkrótce za jego sprawą dokona się prawdziwa rewolucja w dziedzinie sprzątania.

Tymczasem - 20 lat później - mamy rok 2022 i dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością. Firma iRobot sprzedała już ponad 40 milionów robotów sprzątających na całym świecie! Zakładając, że robot sprzątający pracuje średnio 5 godzin w ciągu tygodnia, 40 milionów robotów zaoszczędziło użytkownikom aż 10.400.000.000 godzin.

Cieszymy się, że każdego dnia, za sprawą robotów iRobot, możemy dawać Wam więcej czasu na to, co naprawdę chcecie robić.

Rekomendacja od Business Centre Club dla DLF


2022.05.05

UA

Niezmiernie miło nam poinformować, że po raz kolejny firma DLF Sp. z o.o. otrzymała rekomendację Business Centre Club.

Rekomendacja ta potwierdza, że firmy, które ją otrzymały są wiarygodne oraz przestrzegają etyki kupieckiej. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, tym bardziej każdego dnia będziemy starali się utrzymywać najwyższy poziom jakości naszych usług. Dziękujemy za zaufanie!

DLF nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2022


2022.05.02

UA

Miło jest mi poinformować, że DLF po raz kolejny został nagrodzony za wysoki poziom jakości obsługi. W poprzednich latach dwukrotnie wyróżniano nas godłem „Dbamy o Jakość Obsługi” oraz czterokrotnie „Gwiazdą Jakości Obsługi”. „Gwiazda Jakości Obsługi” jest przyznawana najbardziej przyjaznym firmom w Polsce, przez niezależną instytucję Polski Program Jakości Obsługi. W 2022 roku firma DLF otrzymała to wyróżnienie po raz 5.

Laureaci zostali wyłonieni na podstawie badania satysfakcji konsumentów przeprowadzanego na platformie organizatora. Oceniany jest stopień zadowolenia z obsługi, terminowość, czas obsługi, rodzaj asortymentu i jego cena oraz prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Cieszy niezmiennie wysoki poziom usług na jaki Wszyscy pracujemy. W tym przypadku szczególne podziękowania należą się pracownikom Działu Obsługi Klienta oraz Serwisu.

iRobot staje po stronie Ukrainy


2022.03.21

OŚWIADCZENIE

UA

iRobot stoi po stronie obywateli Ukrainy, podobnie jak USA i reszta społeczności NATO potępiając atak Rosji na ich kraj. Jako organizacja nie uznajemy żadnej niesprowokowanej agresji militarnej i w świetle tych wydarzeń dokonaliśmy zmian w naszej działalności biznesowej w Rosji. Produkty iRobot są sprzedawane w Rosji za pośrednictwem autoryzowanego, niezależnego dystrybutora.

Z dniem 1 marca wstrzymaliśmy dostawy naszych produktów do rosyjskiego dystrybutora.

Chcąc wesprzeć ludność Ukrainy, iRobot dokonał darowizny na rzecz Nova Ukraine – organizacji non-profit, która udziela pomocy humanitarnej na terenie zaatakowanego kraju. Nova Ukraine współpracując z lokalnymi organizacjami jest w stanie najlepiej określić jak optymalnie rozdysponować otrzymane środki.

Przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia wszystkim, którzy cierpią w wyniku działań rosyjskiego rządu i mamy nadzieję, że ta bezsensowna przemoc skończy się tak szybko, jak to możliwe.

iRobot Corporation | 8 Crosby Drive, Bedford MA 01730 781.430.3000

Wylicytuj wyjątkową Roombę j7+ na aukcji WOŚP


2022.01.21

j7 wośp

Miło nam poinformować, że po raz kolejny wspieramy zbiórkę środków dla najbardziej potrzebujących w 30 Finale WOŚP. Tym razem na aukcję przekazujemy najnowszy model urządzenia iRobot – Roombę j7+. Dzięki współpracy ze światowej sławy projektantem i architektem Oskarem Ziętą, przygotowaliśmy unikatową wersję robota. 30 rubinowych serduszek na jubileuszowy 30 Finał WOŚP.

Cały dochód z aukcji iRobot Roomba j7+ zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytowania.

Adres aukcji dostępny jest pod linkiem:
Link do aukcji Allegro

iRobot pierwszym robotem odkurzającym posiadającym certyfikat cyberbezpieczeństwa TÜV


2021.12.31

j7

Z dumą informujemy, że roboty gruntownie odkurzające iRobot Roomba j7/j7+ jako jedyne w swojej kategorii otrzymały atest niezależnego Instytutu - TÜV SÜD CSC, w zakresie cyberbezpieczeństwa danych urządzeń z kategorii IoT.

Co to oznacza dla użytkowników? Dostają dodatkową gwarancję, że ich dane są w 100% bezpieczne i mają nad nimi całkowitą kontrolę. Korzystanie z mobilnej aplikacji iRobot Home, która między innymi tworzy mapy mieszkania oraz wykorzystując inteligentną kamerę w czasie rzeczywistym wykonuje zdjęcia przeszkód, może zaniepokoić klienta. Wybierając markę iRobot nie trzeba się tym przejmować. Certyfikat TÜV gwarantuje, że roboty charakteryzują się wyjątkowym poziomem bezpieczeństwa danych i odpornością na cyberataki.

Użytkownik nie musi się już martwić o swoją prywatność.

Przyszłość sprzątania stała się teraźniejszością – przedstawiamy nową Roombę j7 oraz j7+


2021.09.10

j7

Z radością informujemy, że dnia 9 września 2021 roku wprowadziliśmy na rynek nową serię robotów gruntownie odkurzających iRobot Roomba, która obejmuje model j7 oraz model j7+ ze stacją ładująco-czyszczącą. Roboty wyposażone zostały w przełomową nawigację PrecisionVision, która umożliwia wykrywanie przeszkód i sprawne ich omijanie w czasie rzeczywistym. Kiedy robot napotka zagrożenie na swojej drodze (np. kable lub nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe), wysyła do aplikacji iRobot Home zdjęcie, gwarantując bezpieczeństwo i prywatność swoim klientom. Na podstawie zdjęć użytkownik może wskazać, jak Roomba j7/j7+ ma postąpić z przeszkodą teraz oraz jak ma się zachowywać wobec podobnych obiektów w przyszłości.

Roomba j7+ posiada w zestawie nową, stację ładująco-czyszczącą Clean Base. Stacja posiada praktyczny schowek na zapasowy worek AllergenLock oraz odświeżony design, dzięki któremu wpasuje się w każde stylowe wnętrze Wraz z premierą Roomba j7/j7+, pojawiły się także ulepszenia w inteligentnej platformie iRobot Genius. Robot jest tym inteligentniejszy, im częściej sprząta. Uczy się nawyków użytkownika dotyczących sprzątania, potrafi wręcz wyprzedzać jego potrzeby i przewidywać, kiedy pojawi się bałagan.

Spółka DLF po raz kolejny wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi


2021.08.26

gj

Miło nam poinformować, że firma DLF już po raz szósty została uhonorowana za wysoki poziom jakości obsługi przez Polski Program jakości Obsługi. W poprzednich latach firma była wyróżniana dwukrotnie godłem „Dbamy o Jakość Obsługi” oraz trzykrotnie „Gwiazdą Jakości Obsługi”.

W 2021 roku DLF wyróżniono po raz czwarty „Gwiazdą Jakości Obsługi”. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie badania satysfakcji konsumentów przeprowadzanego na platformie organizatora. Oceniany był stopień zadowolenia z obsługi, terminowość, czas obsługi, rodzaj asortymentu i jego cena oraz prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm spośród ponad 46 000 podmiotów z 200 branż. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Bardzo dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym obdarzają nas każdego dnia, a całemu zespołowi DLF za pracę i zaangażowanie.

Tech Awards 2020


2021.01.26

Tech Awards

Jest nam niezmiernie miło poinformować o przyznanej nagrodzie w Plebiscycie TechAwards. Po raz kolejny marka iRobot zdobyła I miejsce w kategorii smart AGD.

Tym razem na najwyższym stopniu podium stanęła Roomba i3+ czyli najnowszy model iRobot dostępny na polskim rynku.

Tech Awards 2020 to największy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty techniczne. Dziesiątki tysięcy entuzjastów wraz z redaktorami serwisów KomputerŚwiat.pl i Verdykt.pl wybierają produkty, które wyróżniają się szczególna funkcjonalnością oraz designem.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż kolejny raz odzwierciedla lojalność naszych klientów oraz niezastąpioną jakość produktów iRobot.

500 tysięcy iRobotów w polskich domach


2020.11.20

500000 iRobotów w polskicj domach

Roboty sprzątające to globalnie jedna z dynamiczniej rozwijających się kategorii małego AGD. Polacy podążają za tym trendem, chętnie zamieniając tradycyjny odkurzacz na robota. W Polsce przekroczono właśnie pułap sprzedaży 500 000 robotów marki iRobot.

2020 rok obfituje w ważne dla marki iRobot wydarzenia:

 • 30-lecie powstania – założona w 1990 roku firma opracowała jedne z najważniejszych robotów na świecie i ma bogatą historię pełną innowacji.
 • 30 milionów sprzedanych robotów sprzątających na świecie.
 • 500 tysięcy sprzedanych robotów sprzątających w Polsce.


Wszystkim użytkownikom iRobot dziękujemy za zaufanie.

Kolejne nagrody dla robotów Roomba i7 oraz 976


2020.11.18

iRobot

Najnowszy niezależny test robotów sprzątających, przeprowadzony przez redakcję PCWorld po raz kolejny wskazuje na bardzo silna pozycję marki iRobot na polskim rynku automatycznych odkurzaczy. Dwa modele odkurzające: iRobot Roomba i7 oraz iRobot Roomba 976 znalazły się w zestawieniu opublikowanym przez redakcję, zdobywając równocześnie nagrody: Wybór Redakcji dla modelu Roomba i7 oraz Najlepszy Zakup dla modelu roomba 976.

W przypadku pierwszego z wymienionych robotów, autorzy testu zwracają szczególna uwagę na skuteczność sprzątania, dopracowana aplikację iRobot HOME, system nawigacji z kamera oraz kompatybilność z asystentami głosowymi.

Roomba 976 urzekła natomiast redakcję precyzyjnym systemem sprzątającym, dużym pojemnikiem na brud i kompatybilnością z rozwiązaniami Smart Home.

Witamy w nowej erze czystości!


2020.08.28

iRobot

Od kiedy w 1990 roku powstała marka iRobot, jej celem jest dostarczanie urządzeń, które niosą realną pomoc ludziom na całym świecie. iRobot jest niekwestionowanym pionierem rynku robotów sprzątających i dziś może poszczycić się globalną sprzedażą na poziomie 30 milionów egzemplarzy. Nie byłoby to możliwe bez ciągłej pracy nad technologią oraz odpowiedniego podejścia do klienta. iRobot stawia bowiem jego potrzeby u podstaw rozwoju produktów.

25 sierpnia 2020 roku iRobot wprowadził nową aplikację iRobot Home, która rewolucjonizuje rynek robotów sprzątających i przenosi użytkownika w nową erę czystości. Nowa aplikacja iRobot Home to odmieniony interface, znacząco podnoszący standard użytkowania robotów oraz dostęp do rewolucyjnych funkcji, które przypieczętowują rolę marki iRobot, jako pioniera kategorii.

Więcej o aplikacji iRobot HOME tutaj

iRobot Roomba i7+ zdobywa kolejne laury


2020.02.14

iRobot

Rok 2020 rozpoczynamy kolejnym ważnym wyróżnieniem, które zdobywa jeden z najbardziej popularnych robotów odkurzających na rynku - iRobot Roomba i7+. W plebiscycie Magazynu T3, podsumowującym najlepsze technologie i urządzenia 2019 roku, iRobot Roomba i7+ zdobywa nagrodę Smart Home roku.

Tak, o naszym robocie pisze redakcja i kapituła plebiscytu:
"Roomba i7+ podbiła nasze serca przede wszystkim dzięki stacji dokującej Clean Base, która automatycznie opróżnia pojemnik robota z zanieczyszczeń – dzięki temu nie musimy myśleć o sprzątaniu przez długie tygodnie. Pokochaliśmy także funkcję Imprint Smart Mapping, zapamiętującą układ pomieszczeń w mieszkaniu, i technologię Imprint Link, synchronizującą Roombę z robotem mopującym Braava jet m6."

Spółka DLF kolejny raz wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi


2020.01.15

iRobot

Z ogromną dumą informujemy, że firma DLF została trzeci raz z rzędu uhonorowana tytułem Gwiazda Jakości Obsługi, przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi. Program Jakości Obsługi, doceniło 10 milionów konsumentów i stanowi on ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż.

Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o uhonorowaniu firmy.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, a całemu zespołowi DLF za pracę i zaangażowanie.

Wylicytuj unikatowy iRobot na aukcji WOŚP!


2020.01.05

iRobot

Możesz zostać właścicielem jedynego w swoim rodzaju iRobota Roomba, a przy okazji wesprzeć 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Autoryzowany Importer i Dystrybutor iRobot w Polsce, firma DLF, zleciła polskiemu artyście Mateuszowi Sudzie stworzenie unikatowego zdobienia robota odkurzającego. W efekcie tej współpracy powstał jedyny na świecie ręcznie malowany model robota odkurzającego Roomba i7+ z niepowtarzalnym wzorem. Cały dochód z aukcji robota zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Aukcja dostępna jest pod linkiem:

https://allegro.pl/oferta/unikatowy-irobot-roomba-z-grafika-mateusza-sudy-8824201858

Zapraszamy do licytowania.

Tech Awards 2019


2019.12.16

iRobot

Po raz kolejny produkt marki iRobot zdobywa laury w plebiscycie Tech Awards, organizowanym przez redakcje serwisu ONET.

Tym razem na najwyższym stopniu podium w kategorii Autonomiczne Urządzenie stanęła Roomba s9+ czyli najnowszy model iRobot dostępny na polskim rynku.

Tech Awards 2019 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż ostatecznego wyboru laureatów dokonali czytelnicy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technowinki.onet.pl. To kolejny dowód na to, że roboty sprzątające iRobot Roomba są wysoko cenione przez ekspertów i użytkowników.

i7+ został zwycięzcą jesiennego testu Najlepszych Robotów Odkurzających


2019.10.24

iRobot

Z przyjemnością informujemy, że jeden z naszych najbardziej popularnych robotów odkurzających iRobot Roomba i7+ został zwycięzcą jesiennego testu Najlepszych Robotów Odkurzających, przeprowadzonego przez redakcję PC World, która opisuje Roomba i7 + jako „najlepszy odkurzacz na rynku” i przyznaje mu tytuł „PC World - 10/2019 - Najlepsza wydajność”. Dziennikarze oceniający roboty, nazwali robota jako odkrywczą nowość w ofercie iRobot dzięki Clean Base. Oprócz stacji dokującej do zalet robota należą: jakość produkcji, najwyższa wydajność i dokładna nawigacja.

Dwa nowe modele iRobot


2019.05.29

iRobot iRobot

Z dumą prezentujemy dwa nowe modele iRobot, które rozszerzają rodzinę robotów, wprowadzając nową jakość sprzątania. Robot odkurzający iRobot Roomba s9+ współpracuje ze stacją Clean Base, która automatycznie opróżnia pojemnik na brud robota, a w połączeniu z nową formą, która optymalizuje sprzątanie w rogach jest obecnie najbardziej inteligentnym, efektywnym i najlepiej sprzątającym robotem w gamie produktowej Roomba. Robot mopujący Braava jet m6, dzięki zaawansowanej nawigacji oraz zdolności mapowania, jest w stanie posprzątać wiele pomieszczeń i dużych powierzchni. Wspólnie dwa nowe roboty wykorzystują technologię Imprint Link, aby wymieniać ze sobą informacje i automatycznie wykonywać swoje zadania po sobie, bez ingerencji użytkownika.

“W 2018 roku iRobot wprowadził funkcję pamięci przestrzeni oraz automatyczne opróżnianie zbiornika w robotach odkurzających Roomba, przenosząc samodzielność robotów na wyższy, bardziej bezobsługowy poziom, niedostępny w innych robotach konsumenckich.” powiedział Colin Angle, Prezes i Dyrektor Generalny firmy iRobot. “Wraz z wprowadzeniem robotów Roomba s9+ oraz Braava jet m6, iRobot postawił kolejny krok milowy w kategorii robotów domowych.”

iRobot Roomba i7+ z prestiżową nagrodą IF Design Awards 2019


2019.04.23

iRobot

IF Design Award jest jedną z najważniejszych nagród obszaru designu i projektowania na świecie. Przyznawana jest od ponad 65 lat i stanowi symbol zaufania dla konsumentów i użytkowników. W tym roku, jury złożone z 67 ekspertów z 20 krajów wybrało najlepsze projekty spośród ponad 6000 zgłoszeń w 50 krajach. W kategorii robotów sprzątających zwycięzcą został iRobot Roomba i7 +. Wyróżnienie to jest efektem 25-letniego doświadczenia marki iRobot w projektowaniu robotów. Roboty odkurzające Roomba to nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale również niepowtarzalny, ceniony na świecie, nowoczesny design.

DLF drugi rok z rzędu wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi


2019.03.25

iRobot

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma DLF została po raz drugi wyróżniona zaszczytnym wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi. Polski Program Jakość Obsługi rokrocznie wyłania liderów jakości obsługi w Polsce. Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi, ceniony przez 10 milionów konsumentów stanowi ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż. Gwiazdą wyróżniani są liderzy jakości obsługi w poszczególnych branżach. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o wyróżnieniu firmy, a nie plebiscyt popularności czy tajemnicze kapituły. Tym samym chcemy podziękować naszym klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a całemu zespołowi DLF za ciężką pracę i zaangażowanie.

iRobot Roomba e5 z nagrodą AGD Roku


2019.03.25

iRobot

Roomba e5 w 2018 podbiła serca czytelników Magazynu T3 i tym samym zdobyła wyróżnienie „AGD roku” w plebiscycie redakcji. Polska edycja globalnego magazynu brytyjskiego , wydawanego w ponad 20 krajach, to pełna testów, rankingów, nowości i ciekawostek propozycja dla wszystkich fanów techniki i elektroniki. Redakcja co rok nagradza najlepsze produkty w 17 kategoriach. Jesteśmy bardzo dumni z kolejnego wyróżnienia przyznanego iRobotowi Roomba e5. Jest to już 6 nagroda, którą zdobywa ten model, który wprowadziliśmy na rynek we wrześniu 2018r.

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wyróżnieniu przyznanym iRobotowi Roomba e5, który został Laureatem Złotej Villi 2019.


2019.03.22

iRobot Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, najlepsze urządzenia AGD, najciekawsze i najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe oraz najbardziej wiarygodni deweloperzy działający na polskim rynku. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku. Konkurs promuje firmy i produkty odznaczające się wysokim standardem wykonania, dobrą jakością oraz oryginalnym wzornictwem. W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA.

iRobot Roomba e5 z nagrodą ZŁOTY BELL 2018


2019.02.27

iRobot

Niezmiernie miło nam poinformować o kolejnej nagrodzie dla iRobota Roomba e5. Statuetka „Złoty Bell” ma dla nas ogromną wartość, bo o zwycięstwie w prestiżowym konkursie Mobilty Trends decydują konsumenci – fani nowych technologii. Roomba została doceniona w kategorii Gadżet Roku 2018. Wręczane po raz dziewiąty nagrody „Złoty Bell”, przyznawane są na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu, za najlepsze rozwiązania i produkty z branży IT oraz Telecom, które pojawiły się na rynku w 2018 roku.

Prawdziwa rewolucja w odkurzaniu już w Polsce. Wprowadzamy na rynek najnowsze modele iRobot Roomba i7 oraz i7+


2019.02.07

iRobot

Rok 2019 rozpoczynamy z przytupem. Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu na rynek najnowszych modeli iRobot Roomba i7 oraz i7+.

Oba nowe modele wyposażone są w najnowszy system nawigacji iAdapt 3.0 z technologią Imprint Smart Mapping. Dzięki niej roboty te są w stanie zapamiętać wiele planów kondygnacji wraz z nazwami poszczególnych pomieszczeń. Pozwala to na jeszcze lepsze dopasowanie harmonogramu sprzątania oraz wysłanie robota do pracy w konkretnym pomieszczeniu komendą głosową lub z poziomu aplikacji iRobot HOME. iRobot Roomba i7+ wprowadza wygodę użytkowania na zupełnie nowy poziom. Dzięki jedynej w swoim rodzaju stacji dokującej Clean Base zebrane przez robota zabrudzenia są automatycznie gromadzone w szczelnym worku. Kiedy zainstalowany w stacji Clean Base worek zapełni się, aplikacja iRobot HOME wyświetli na ekranie urządzenia mobilnego odpowiedni komunikat. Wymienny worek jest prosty w obsłudze i jest w stanie pomieścić zawartość około 30 zbiorników robota.

„Ten robot jest urzeczywistnieniem wizji, która przyświecała nam od początku naszej podróży w świecie robotów odkurzających, którą zapoczątkowaliśmy prawie 20 lat temu.”

- Colin Angle, założyciel i Prezes Zarządu iRobot.

iRobot Roomba e5 Produktem Roku 2018


2018.12.14

iRobot

Drugi rok z rzędu iRobot zdobywa laury w plebiscycie Tech Awards, organizowanym przez redakcje ONETu.

Tym razem na najwyższym stopniu podium w kategorii AGD stanęła Roomba e5 czyli najnowszy model iRobot dostępny na polskim rynku. Co więcej, nasz robot zdobył najwięcej głosów spośród produktów nominowanych we wszystkich kategoriach i tym samym zdobył również Nagrodę Główną - statuetkę NAJLEPSZY PRODUKT.

Tech Awards 2018 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż ostatecznego wyboru laureatów dokonali czytelnicy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technowinki.onet.pl. To kolejny dowód na to, że roboty sprzątające iRobot Roomba są wysoko cenione przez ekspertów i użytkowników.

Nowy model iRobot Roomba e5 z dwiema nagrodami PCWorld


2018.10.31

iRobot

W wielką dumą informujemy, że nasz najnowszy robot odkurzający iRobot Roomba e5 został zwycięzcą jesiennego rankingu Najlepszych Robotów Odkurzających, przeprowadzonego przez redakcję PC World. Tym samym otrzymał wyróżnienie „Wybór Redakcji 11/2018”. Dziennikarze oceniający roboty, szczególną uwagę zwrócili na fakt, iż „zastosowane algorytmy perfekcyjnie radzą sobie z pokryciem sprzątanej powierzchni niezależnie od stopnia jej skomplikowania.”

Drugim wyróżnieniem, które otrzymał model iRobot Roomba e5 jest „Najlepsza wydajność 11/2018”. Redakcja podkreśla tutaj, że ”Robot bez problemu pokonuje dylatacje oraz dokładnie sprząta wzdłuż listew przypodłogowych”. Dziennikarzom również do gustu przypadł nowy pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą.

Rewolucyjny model iRobot Roomba e5 już w sprzedaży


2018.09.06

iRobot

Zgodnie z informacjami prasowymi, wprowadziliśmy do sprzedaży nowy model iRobot Roomba e5.

Robot odkurzający Roomba® e5 ma mnóstwo nowatorskich rozwiązań, które wspólnie dbają o codzienną czystość twojego domu. Pierwsze z nich to wyjątkowy 3-stopniowy system sprzątania z dwoma gumowymi szczotkami do wszystkich powierzchni. Robot ma też 5-krotnie większą moc ssania* oraz wysokowydajny filtr, który zatrzymuje widoczny brud i sierść oraz niewidoczne cząsteczki kurzu. Specjalnie zaprojektowana wirująca szczotka boczna do sprzątania przy krawędziach usuwa brud gromadzący się wokół obrzeży i narożników. Inteligentna nawigacja i technologia Dirt Detect™ współpracują, aby robot posprzątał całą podłogę, a zwłaszcza obszary, które najbardziej tego potrzebują. Nowy, ulepszony akumulator litowo-jonowy pozwala Roombie e5 pracować bez przerwy do 90 minut. Po sprzątaniu robot odkurzacz Roomba® e5 automatycznie wraca do stacji dokującej i doładowuje baterie, dzięki czemu zawsze jest gotowy do pracy. iRobot Roomba e5 wyposażony jest w nowy, unikalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą.

* W porównaniu z systemem AeroVac serii 600iRobot Roomba 671, 675 i 676 odznaczone przez magazyn T3


2018.07.31

iRobot

Bohaterem lipcowego wydania magazynu T3, znanego przede wszystkim fanom elektroniki, zostały modele iRobot Roomba niedawno wprowadzone na polski rynek: 671, 675, 676.

W obszernym artykule, redaktorzy docenili nie tylko skuteczność i funkcje robota sprzątającego iRobot Roomba, ale również stosunek jakości tych modeli do cen. Redakcja magazynu przyznałam modelom Roomba 671, 675, 676 odznaczenie „T3 Najlepsza cena do jakości”.

DLF uhonorowana wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi


2018.06.12

iRobot

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma DLF została w tym roku wyróżniona zaszczytnym wyróżnieniem Gwiazda Jakości Obsługi przyznawanym przez Polski Program Jakość Obsługi.

Polski Program Jakość Obsługi rokrocznie wyłania liderów jakości obsługi w Polsce. Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi, ceniony przez 10 milionów konsumentów stanowi ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów wyróżnionych godłem firm, ich pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Komunikuje bezcenne wartości w biznesie, takie jak jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż.

Gwiazdą wyróżniani są liderzy jakości obsługi w poszczególnych branżach. Polski Program Jakość Obsługi od lat utrzymuje elitarny charakter, wyróżniając godłem wyłącznie wąskie grono firm. W zależności od szerokości branży wyłania w każdej kategorii jedynie od 1 do 3 laureatów. Wyjątkowość Gwiazd wynika także z faktu, że to właśnie konsumenci decydują o wyróżnieniu firmy, a nie plebiscyt popularności czy tajemnicze kapituły.

Tym samym chcemy podziękować naszym klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a całemu zespołowi DLF za ciężką pracę i zaangażowanie.

Godło „Dbamy o Jakość Obsługi 2018” dzięki naszym zadowolonym klientom.


2018.03.28

iRobot

Z przyjemnością informujemy, że firma DLF Sp. o.o. otrzymała certyfikat "Dbamy o Jakość Obsługi 2018" przyznany przez Polski Program Jakość Obsługi. Głównym celem badania ankietowego była weryfikacja jakości obsługi klienta w sklepie internetowym oraz we wszystkich formach kontaktu w Biurze Obsługi Klienta firmy DLF. Wyniki badania przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Wszystkie badane aspekty były oceniane bardzo pozytywnie. Na szczególne wyróżnienie w ocenie naszych klientów zasłużyły działanie sklepu internetowego oraz organizacja i czas obsługi w sklepie internetowym. Bardzo wysoko oceniana jest również Infolinia.

Bardzo dziękujemy za oceny. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.iRobot Roomba 896 wyróżniony po raz kolejny


2018.03.22

iRobot

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wyróżnieniu przyznanym jednemu z produktów marki iRobot. Tym razem Laureatem Złotej Villi 2017 został robot sprzątający iRobot Roomba 896.
Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, najlepsze urządzenia AGD, najciekawsze i najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe oraz najbardziej wiarygodni deweloperzy działający na polskim rynku. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku. Konkurs promuje firmy i produkty odznaczające się wysokim standardem wykonania, dobrą jakością oraz oryginalnym wzornictwem. W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA.iRobot Roomba 960 odznaczony przez magazyn T3


2018.02.19

iRobot

W minionym tygodniu, znany doskonale wszystkim fanom elektroniki, magazyn T3 przeprowadził test robotów sprzątających.

Decyzją redakcji, zwycięzcą mocno obsadzonego porównania został iRobot Roomba 960, zdobywając wyróżnienia „T3 NAJLEPSZY SPRZĘT” oraz „T3 NASZ WYBÓR” Wynik testu potwierdza ogromne znaczenie 25-letniego doświadczenia w konstruowaniu robotów, nabytego przez amerykańską firmę iRobot.iRobot Roomba 966 Zwycięzcą Tech Awards 2017 w kategorii AGD


2017.12.08

iRobot

Kończymy rok mocnym uderzeniem i do bogatej kolekcji nagród, dokładamy wygraną iRobota Roomba 966 w plebiscycie Tech Awards 2017 w kategorii AGD. Tech Awards 2017 to największy w Polsce plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z najważniejszych polskich serwisów technologicznych wybierają najlepsze produkty i usługi technologiczne oraz AGD 2017 roku.

Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, gdyż ostatecznego wyboru laureatów dokonali czytelnicy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technowinki.onet.pl. To kolejny dowód na to, że roboty sprzątające iRobot Roomba są wysoko cenione przez ekspertów i użytkowników.iRobot nie zwalnia tempa i zdobywa kolejne nagrody!


2017.12.05

iRobot

W wielką dumą informujemy, że nasz robot odkurzający iRobot Roomba 966 został zwycięzcą rankingu Najlepszych Robotów Odkurzających, przeprowadzonego przez redakcję PC World. Tym samym otrzymał wyróżnienie „Wybór Redakcji 2017”. Dziennikarze oceniający roboty, szczególną uwagę zwrócili na fakt, iż „System mapowania sprawuje się rewelacyjnie, dzięki czemu robot dotrze w każde miejsce dostosowane do jego rozmiarów. Urządzenie docenią w szczególności osoby posiadające mieszkania o dużym metrażu. Robot po każdym ładowaniu może automatycznie wracać do miejsca, w którym ostatnio sprzątał, optymalizując tym samym efekty swojej pracy.”

Drugim wyróżnionym w rankingu modelem z szerokiej oferty marki iRobot jest Roomba 696. Po niespełna pół roku od debiutu na polskim rynku, ten wyposażony w moduł Wi-Fi model, otrzymał wyróżnienie „Sprawdzony Produkt” Roomba 696 porusza się w oparciu o wytyczne systemu nawigacji iAdapt i wykorzystuje opatentowany, 3-stopniowy system sprzątający. Cykl sprzątania może zostać zainicjowany przyciskiem na obudowie robota, z poziomu aplikacji mobilnej lub automatycznie za sprawą harmonogramu praciRobot numerem 1 na Świecie!


2017.09.27

iRobot

Według najnowszych badań i raportu, opublikowanego przez instytut Badawczy Euromonitor International, marka iRobot jest światowym liderem w sprzedaży robotów odkurzających. Oznacza to, że iRobot Roomba jest najczęściej wybieraną przez Klientów na całym świecie marką wśród producentów robotów odkurzających. Jest to tym samym potwierdzenie pozycji niekwestionowanego lidera w branży, której pionierem jest iRobot.

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu na rynkach rozwiniętych i wschodzących, metoda badawcza Euromonitor International opiera się na unikalnej kombinacji specjalistycznej wiedzy branżowej i ekspertyz badawczych w poszczególnych krajach.Konkurs Quiz iRobot rozstrzygnięty!


2017.09.08

iRobot

Nagroda główna – iRobot Roomba 696, wędruje do Pani Elżbiety z Radomska, która urzekła jury odpowiedzią na pytanie:
„Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać iRobota Roomba”?

Chociaż sprytna ze mnie dama, jednak sprzątać muszę sama.
Niech odkurza i mopuje, że aż świeżość znów poczuję.
Będę mogła w błogim stanie zjeść obiadek i śniadanie.


Nagrody II stopnia otrzymują:

• Joanna z Poznania
• Łukasz z Trzebnicy
• Wiesław z Lublina
• Aneta z Wodzisława Śląskiego
• Piotr z Sosnowca
• Anna z Wrocławia
• Piotr z Olsztyna
• Wiktoria z Dąbrowy Górniczej
• Mariola z Szczytna
• Grzegorz z Olsztyna


Serdecznie gratulujemy pomysłowości i zdobytych nagród!
Z laureatami skontaktujemy się osobiście.Nowe modele iRobot Roomba serii 800 już w sprzedaży.


2017.08.16

iRobot

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy ofertę robotów sprzątających iRobot o trzy nowe modele: iRobot Roomba 891, 895 i 896.

Wyposażono je w 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystujący specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik drugiej generacji oraz wysokowydajny filtr, który przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. Nowe elementy zapewniają pięciokrotnie lepszą wydajność (w porównaniu do modeli wyposażonych w system AeroVac) i niższe koszty eksploatacji. Dzięki technologii Dirt Detect drugiej generacji oraz przy pomocy optycznych i akustycznych czujników, Roomba odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje się na ich dokładnym wysprzątaniu. Wskaźnik zapełnienia pojemnika poinformuje Cię o konieczności jego opróżnienia.

Wszystkie modele: iRobot Roomba 891, 895 i 896 wyposażono w moduł Wi-Fi, który poprzez dedykowaną aplikację iRobot HOME pozwala na zdalne uruchamianie urządzenia z dowolnego miejsca, ustalenie jego położenia, programowanie harmonogramu pracy czy też śledzenie cykli sprzątania, czasu pracy i miejsc bardziej zabrudzonych. Ponadto aplikacja wskazuje stopień zużycia części eksploatacyjnych oraz pozwala na ich bezpośrednie zamówienie. Aplikacja iRobot HOME zawiera dział POMOC, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania oraz instrukcje wideo z ich rozwiązaniami.Projekt Plaża 2017


2017.06.30

iRobot

W tym roku iRobot po raz piąty bierze udział w Projekcie Plaża organizowanym przez TVN. Miasteczko odwiedzi 6 wakacyjnych miejscowości:

 • 1. KOŁOBRZEG 1-9 lipca 2017 r. - plaża centralna przy Molo
 • 2. ŚWINOUJŚCIE 15-23 lipca 2017 r. plaża przy wejściu od ulicy Plażowej
 • 3. DARŁOWO 28 -30 lipca 2017 r. - plaża przy ul. Dorszowej w Darłówku Zachodnim
 • 4. ŁEBA 4-6 sierpnia 2017 r. – plaża C na wschód od Hotelu Neptun
 • 5. WŁADYSŁAWOWO 11-13 sierpnia 2017 r. – plaża wejście nr 1
 • 6. OLSZTYN 18-20 sierpnia 2017r. - plaża Miejska OSiR

Strefa iRobot o powierzchni 200m2 podzielona będzie na dwie części: Strefa nauki – usytuowana w naszym wielkim namiocie (100m2), gdzie odwiedzający będą mogli zobaczyć nasze roboty sprzątające w akcji, otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie robotów Roomba i Braava oraz wziąć udział w konkursach. Strefa Zabawy i relaksu - usytuowana przed namiotem i w obrębie strefy, gdzie nasi Goście będą mogli wypocząć korzystając ze strefy z leżakami, a dzieci będą mogły tworzyć dzieła z piasku, czy stworzyć wyjątkowy rysunek, dzięki Roomba Art. Machine.

Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Was 2 wakacyjne konkursy, w których będziecie mogli wygrać najnowszy model iRobot Roomba 696.

 • 1. Konkurs dla odwiedzających strefę w formie quizu o marce iRobot
 • 2. Fotokonkurs ogólnopolski na najfajniejszą fotkę z wakacji nawiązującą do produktu lub marki iRobot.


 • iRobot

Nowe modele iRobot Roomba serii 600 już w sprzedaży.


2017.06.26

iRobot

W drugiej połowie czerwca 2017 wprowadziliśmy do sprzedaży dwa nowe modele Roomba serii 600: iRobot Roomba 695 i 696. Są to kolejne roboty sprzątające marki iRobot wyposażone w moduł Wi-Fi.

Obydwa modele poruszają się w oparciu o wytyczne systemu nawigacji iAdapt i wykorzystują opatentowany, 3-stopniowy system sprzątający. Cykl sprzątania robotów odkurzających Roomba może zostać zainicjowany przyciskiem na obudowie robota, z poziomu aplikacji mobilnej lub automatycznie za sprawą harmonogramu pracy. Dzięki temu rozwiązaniu właściciel robota może ustawić na każdy dzień tygodnia odpowiednią porę automatycznego zainicjowania cyklu odkurzania – np. gdy przebywa w pracy. Roboty Roomba 695 oraz 696 zostały wyposażone w szereg czujników oraz systemów optymalizujących ich pracę. Znajdziemy wśród nich m.in. technologie intensyfikacji pracy na obszarach bardziej zabrudzonych, wykrywania uskoków czy przeszkód, np. mebli, aby robot przed nimi zwalniał i delikatnie się z nimi stykał. Dzięki niewielkim gabarytom (33,5 cm x 9,3 cm) potrafią odkurzyć w trudnodostępnych miejscach, np. pod meblami czy łóżkiem.

Wyposażenie nowych modeli obejmuje:

 • • zintegrowaną Stację Dokującą,
 • • 1 dodatkowy filtr (AeroVac),
 • • narzędzie do czyszczenia szczotek,
 • • akumulator 1800mAh Litowo-Jonowy,
 • • Wirtualną Ścianę Dual Mode,
 • • instrukcję użytkownika


iRobot Roomba 980 i Braava Jet z „Oscarami designu”.


2017.03.20

iRobot

Flagowe roboty iRobot po raz kolejny zachwyciły krytyków wzornictwa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że iRobot Roomba 980 i Braava Jet zdobyły nagrodę Red Dot Award 2017. Jest ona przyznawana od 1955 r. przez Design Zentrum w Essen. Kilka tysięcy zgłoszeń co roku oraz jury złożone z uznanych na całym świecie ekspertów sprawia, że plebiscyt ten potocznie nazywany jest „Oscarami designu”. Nagrody przyznawane są w kategoriach: Projektowanie produktu, Projektowanie komunikacji oraz Projekt koncepcyjny. Nasze roboty zdobyły nagrodę w kategorii Projektowanie produktu.iRobot Home 2.0 – już dziś na ekranie zobaczysz więcej


2017.03.15

iRobot

Dziś premiera nowej odsłony aplikacji iRobot HOME.
Dzięki niej użytkownik po każdym zakończonym cyklu sprzątania będzie mógł zobaczyć m.in. wyświetlaną na ekranie mapę pokrycia powierzchni, jak również miejsca włączenia się systemu wykrywania obszarów bardziej zabrudzonych (Dirt Detect).
Od teraz użytkownicy iRobotów Roomba z aplikacją iRobot Home 2.0 uzyskają dostęp do mapy sprzątania (Clean Map) po każdym zakończonym cyklu pracy. Raport mapy sprzątania nie tylko zwizualizuje pokrycie powierzchni, ale również wyliczy obszar dotarcia robota oraz czas danego cyklu pracy. Roboty odkurzające Roomba posiadają opatentowany przez iRobot system Dirt Detect, który odpowiada za lokalizację obszarów bardziej zabrudzonych, aby robot intensyfikował na nich swoje działanie. Od dzisiaj możliwe jest zlokalizownie tych miejsc na ekranie urządzenia mobilnego. Aplikacja iRobot HOME przechowuje rekordy z 30 ostatnich misji robota.Kolejny rok z obsługą na najwyższym poziomie


2017.02.27

jakosc

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zdobyliśmy godło
"Dbamy o Jakość Obsługi".

Wyniki badania ankietowego, przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie Klientów naszej firmy, wykazały bardzo wysoki poziom zadowolenia z świadczonych usług przed i posprzedażowych.

Organizacja i czas obsługi, wiedza i klarowność informacji, estetyka naszego sklepu, to aspekty szczególnie wyróżniające naszą firmę w ocenie Klientów. Godło ‘Dbamy o Jakość Obsługi’ to dla nas szczególna nagroda, gdyż Państwa satysfakcja jest dla nas niezmiernie ważna.Plebiscyt magazynu T3


2016.12.02

t3

Marka iRobot otrzymała aż 3 nominacje w plebiscycie organizowanym przez magazyn T3, w kategoriach:

 • Innowacja roku: iRobot Roomba 980
 • Gadżet roku: Braava jet
 • Marka roku: iRobot


Wszystkim fanom marki będziemy wdzięczni za każdy głos. Głosujecie na: http://magazynt3.pl/plebiscyt-2016
Głosowanie trwa do 15 grudnia 2016 roku.iRobota Braava jet w Tech Awards 2016


2016.11.17

HZ

iRobot Braava jet został nominowany w prestiżowym Plebiscycie Tech Awards 2016, w kategorii AGD! Potrzebujemy Waszych głosów, by Braava jet uzyskała nagrodę.

Aby zagłosować wystarczy wejść na https://techawards.onet.pl/AGD/iRobot.Braava.Jet i kliknąć GŁOSUJĘ! Głosowanie potrwa do 27 listopada, a dla uczestników głosowania organizator przewidział nagrody.

Z WAMI MUSI SIĘ UDAĆ.Produkt roku!


2016.11.01

HZ

iRobot Roomba 980 otrzymał Tytuł Produktu Roku kategorii Dom i Wnętrze w rankingu e-Zakupów Ceneo.pl :) Dziękujemy!!! A oto odznaczona Roomba: http://www.ceneo.pl/43598790Zagłosuj na nas!


2016.10.04

HZ

Wszystkich zadowolonych Klientów zapraszamy do głosowania na sklep iRobot w konkursie RANKING e-ZAKUPÓW CENEO.PL Wystarczy, wejść na http://www.ceneo.pl/sklepy/irobot.pl-s8805 i kliknąć „Oddaj głos”.
Głosowanie potrwa do 17 października 2016 r.Konkurs Wakacje z iRobot rozstrzygnięty!


2016.09.09

Nagroda główna iRobot Roomba 616 wędruje do autora poniższego zdjęcia:

Zwyciezca Gratulujemy udanych wakacji, fajnego pomysłu i nagrody głównej
Lista zwycięzców nagród pocieszenia znajduje się tu: lista.iRobot Braava jet już w sprzedaży!


2016.09.01

iRobot Braava jet rozpoczyna porządki

Z radością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowego iRobota mopującego Braava jet.

Robot mopujący Braava jet™ usuwa brud i plamy z trudno dostępnych miejsc w kuchni czy w toalecie. Nałóż nakładkę iRobot Braava jet™ i po prostu naciśnij CLEAN; Braava jet™ automatycznie dobierze tryb pracy w zależności od nakładki, którą nałożysz. Wybierz nakładkę do mopowania na mokro, wycierania na wilgotno lub zamiatania na sucho. Robot mopujący został zaprojektowany do czyszczenia podłóg twardych.

Więcej na temat nowego robota dowiecie się tutaj.Projekt Plaża 2016 – wakacyjne plażowanie z iRobotem


2016.08.22

Ostatni przystanek Projektu Plaża 2016 realizowanego pod patronatem telewizji TVN już za nami. Od 1 lipca do 21 sierpnia byliśmy z Wami na ośmiu pięknych polskich plażach. W naszej strefie iRobot przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji i konkursów rodzinnych, gościliśmy Oliviera Janiaka i Filipa Chajzera, prezentowaliśmy nasze roboty sprzątające w akcji i odpowiedzieliśmy na mnóstwo Waszych pytań. Tak, udowodniliśmy, że iRoboty wyręczają ludzi w codziennych obowiązkach i dzięki nim mamy więcej czasu dla siebie. Gorąco dziękujemy za to że byliście z nami, bawiliśmy się z Wami doskonale. Zachęcamy do obejrzenia naszych fotorelacji:

ze Świnoujścia,
z Dziwnowa,
z Kołobrzegu,
z Mielna,
z Darłowa,
z Ustki,
z Władysławowa,
z Olsztyna,OSTRZEŻENIE - Fałszywe profile społecznościowe oraz strony internetowe iRobot


2016.07.27

Dbając o dobry wizerunek marki iRobot i jakość obsługi naszych Klientów niniejszym ostrzegamy przed fikcyjnymi stronami internetowymi oraz profilami na portalach społecznościowych, które używają w swojej nazwie marki iRobot. Ich właściciele oraz administratorzy prowadzą działalność niezgodną z prawem oraz regulaminami. Przykładem tego jest organizowanie konkursów, które naruszają regulamin Facebook oraz wykorzystanie bez zgody praw majątkowych marki iRobot.

Przypominamy, że wszystkie organizowane przez nas konkursy i promocje prezentowane są wyłącznie na naszych profilach w mediach społecznościowych
www.facebook.com/iRobotPL,
www.facebook.com/iRobotRoombaPL,
https://twitter.com/iRobotPolska,
www.youtube.com/user/iRobotPolska
i na naszej stronie internetowej (www.irobot.pl), oraz za pośrednictwem naszych Partnerów handlowych oraz medialnych. Udział w nich nigdy nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami oraz nie narusza przepisów prawa oraz regulaminów.

Jeśli zauważycie Państwo konkurs rzekomo organizowany przez iRobot na Facebook'u, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą Infolinią (z telefonów stacjonarnych: 801 88 99 99, z telefonów komórkowych: +48 58 781 66 62
lub mailowo kontakt@irobot.pl).

Wszelkie tego typu zgłoszenia umożliwią nam podjęcie odpowiednich kroków formalnych i prawnych.

Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń iRobot w Polsce
DLF Sp. z o.o.Projekt Plaża 2016


2016.07.21

HZ

Marka iRobot na dobre zagościła w miasteczku TVN budowanym co tydzień w innej nadmorskiej miejscowości w ramach Projektu Plaża. Odwiedź strefę iRobot, w której pokażemy jak roboty wyręczają nas w sprzątaniu. Przy okazji możesz zrelaksować się na leżakach, a na dzieci czeka szereg konkursów i atrakcyjnych nagród. Kolejny przystanek Projektu Plaża 2016 przed nami.

Spotkajmy się i poznajmy! :)

Wstęp od godziny 9:00.iRobot Roomba 980 otrzymał już szóste wyróżnienie


2016.03.24

HZ

iRobot Roomba 980 otrzymał już szóste wyróżnienie w Polsce – Home Zone 2016 – Jakość i niezawodność Już po raz szósty najnowszy model Roomby został doceniony. Znak Jakości Home Zone jest cenną wskazówką w wyborze niezawodnych produktów i usług. Dlatego wyróżniane są tylko produkty innowacyjne.iRobot Roomba 980 znów najlepszy!


2016.03.08

t3

Redakcja prestiżowego magazynu technologicznego T3 – wydawanego w 23 krajach świata – przyznała modelowi iRobot Roomba 980 wyróżnienie „T3 Najlepszy Sprzęt“. Roomba 980 urzekła redaktorów przede wszystkim efektywnością sprzątania oraz niespotykanymi dotąd nowinkami technologicznymi.iRobot Roomba 980 rozpoczyna porządki


2016.03.01

iRobot Roomba 980 rozpoczyna porządki

Z radością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowej rewolucyjnej serii 900 iRobota Roomba.

Od dziś w ofercie dostępny jest iRobot Roomba 980 – najnowszy z gamy robotów odkurzajacych. Robot posiada szereg przełomowych rozwiązań, które sprawiają, że wykonuje on swoje zadania w sposób jeszcze bardziej efektywny, na bardzo dużych powierzchniach.

Inteligencja robota przejawia się m.in. w systemie jego poruszania się – Roomba 980 łączy w sobie nawigację adaptacyjną z optyczną lokalizacją przeszkód. W praktyce oznacza to, że potrafi interpretować otoczenie, w którym się znajduje i dostosowywać swoją pracę do aktualnych warunków. Zastosowanie aplikacji mobilnej iRobot HOME sprawia, że obsługa robota jest niezwykle łatwa – zapewnia pełną kontrolę nad robotem z każdego miejsca, w każdym momencie. Wykorzystanie systemu AeroForce, który współpracuje z nową technologią intensyfikacji pracy na dywanach (Carpet Boost) pozwala osiągnąć iRobotowi Roomba 980 niespotykany efekty sprzątania – wykrywa miękkie powierzchnie (dywany, chodniki, wykładziny etc.), aby zwiększyć na nich dziesięciokrotnie siłę odkurzania.

Więcej na temat nowej serii dowiecie się tutaj.

iRobot Roomba 980 zdobył już kilka prestiżowych wyróżnień:

Mobility Trends

iRobot Roomba 980 – zwycięzca plebiscytu Mobility Trends 2015 w kategorii Gadżet Roku. Jesteśmy niebywale dumni z tego wyróżnienia.

PC World

Magazyn PC World wziął pod lupę dostępne na rynku roboty sprzątające i poddał je wymagającym testom. iRobot Roomba 980 otrzymał wyróżnienie za najlepszą wydajność. Nowy system AeroForce 2.0 okazał się być bezkonkurencyjny.

Tech Awards

Tech Awards to plebiscyt na najlepsze produkty roku. iRobot Roomba 980 zdobył to prestiżowe wyróżnienie w kategorii produkt AGD.Sklep internetowy iRobot wysoko oceniany w badaniu satysfakcji klientów


2015.09.21

Godło Dbamy o Jakość Obsługi

Firma DLF Sp. z o.o oficjalny importer i dystrybutor marki iRobot w Polsce, otrzymała godło "Dbamy o Jakość Obsługi 2015" - wyróżnienie przyznawane przez Polski Program Jakość Obsługi. Certyfikat ten został przyznany po przeprowadzeniu badania satysfakcji klientów DLF.

Klienci, wypełniając anonimowe ankiety, oceniali m.in. wiedzę i kompetencje Biura Obsługi Klienta, działanie sklepu internetowego czy czas oczekiwania na odpowiedź.

W badaniu szczególnie pozytywnie ocenione zostało działanie sklepu internetowego www.irobot.pl. Wszystkie aspekty, które podlegały ocenie w badaniu tj. organizacja i czas obsługi, cena i skuteczność rozwiązań, wiedza i kompetencje, estetyka sklepu osiągnęły wysokie wyniki i były bardzo pozytywnie oceniane przez klientów.

Dziękujemy za docenienie naszych starań w nieustannym dążeniu do zapewnienia jak najwyższych standardów jakości obsługi.Liczba sprzedaży robotów domowych iRobot przekroczyła oficjalnie 14 milionów sztuk!


2015.09.21

14 mln sprzedanych robotów iRobot

Liczba sprzedanych robotów sprzątających rośnie w zawrotnym tempie i za nami kolejny rekord sprzedaży! Już ponad 14 000 000 robotów domowych marki iRobot na całym świecie wyręcza właścicieli w nielubianych obowiązkach.

Cieszymy się, że coraz więcej użytkowników wybiera produkty marki iRobot, by sprytnie dbać o swoje domy oszczędzając przy tym cenny wolny czas.

Dziękujemy, za wybór robotów sprzątających iRobot.iRobot - 25 lat doświadczenia w tworzeniu robotów


2015.08.26

W tym roku mamy wielką okazję do świętowania - obchodzimy 25-lecie projektowania robotów zmieniających rzeczywistość. Bardzo nas cieszy fakt, że marka iRobot już ćwierć wieku tworzy genialne produkty, które znalazły miliony zadowolonych odbiorców. Z tej okazji, podczas tegorocznego Projektu Plaża w Darłówku przygotowaliśmy niespodziankę dla uczestników w postaci ogromnego i wyśmienitego tortu. Cała plaża śpiewała nam "Sto lat" i świętowała razem z nami.

Krótki filmik urodzinowy do obejrzenia jest na naszym kanale You Tube:

Oprócz tego w ostatnim czasie pojawiło się szereg ciekawych publikacji opisujących historię marki oraz jej dokonania w ciągu ostatnich 25 lat. Jednym z nich jest artykuł w popularnym serwisie www.natemat.pl, który można przeczytać tutajProjekt Plaża 2015 - plażowanie z iRobotem


2015.08.24

Projekt Plaza 2015

Wakacyjne miesiące upłynęły nam pod znakiem plażowania. Od 3 lipca do 23 sierpnia bawiliśmy się z Wami podczas Projektu Plaża, który został zrealizowany pod patronatem telewizji TVN. Nasza strefa iRobot wzbudzała duże zainteresowania a roboty sprzątające z dumą prezentowały się na swoich stanowiskach.

Za nami niestety już ostatni event! Wszystkim osobom, które odwiedziły naszą strefę bardzo dziękujemy, bawiliśmy się z Wami doskonale. Zachęcamy do obejrzenia naszych fotorelacji:

ze Świnoujścia,
z Kołobrzegu,
ze Szczecinka,
z Mielna,
z Ustki,
z Jastarni,
z Olsztyna.Ruszył Projekt Plaża 2015!


2015.07.06

Projekt Plaza 2015

Z przyjemnością informujemy, że już po raz kolejny marka iRobot bierze udział w wydarzeniu Projekt Plaża, który jest realizowany pod patronatem telewizji TVN. Pierwszy udany weekend za nami: 3-5 lipca Miasteczko Projektu Plaża TVN bawiło się w Świnoujściu a jego integralną częścią była Strefa iRobot.

Przez 3 weekendowe dni plażowicze mogli uczestniczyć w szeregu licznych animacji i konkursów. Po weekendzie w Świnoujściu amerykańskie roboty ruszają w podróż po północnej Polsce odwiedzając łącznie 7 miejscowości:

 • Szczecinek – 10-12 lipca
 • Kołobrzeg – 17-19 lipca
 • Sarbinowo – 24-26 lipca
 • Darłówko – 30 lipca – 2 sierpnia
 • Ustka – 7- 9 sierpnia
 • Jastarnia – 14-16 sierpnia
 • Olsztyn – 21-23 sierpnia

 • Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej Strefy, która będzie podzielona na dwie części:

 • Strefę Wiedzy, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z domowymi, robotycznymi pomocnikami, w tym najnowszymi modelami iRobot Roomba serii 800 i iRobot Scooba 450, oraz innymi produktami marki.
 • Strefę Zabawy, gdzie plażowicze będą mieli możliwość stworzenia niepowtarzalnego działa sztuki przy pomocy malującego robota Roomba oraz okazję, aby wziąć udział w wyścigach robotów.

 • Dodatkowo, z okazji 25-lecia istnienia marki iRobot, odwiedzający naszą strefę będą mogli wziąć udział w konkursie organizowanym z tej okazji: "Złóż życzenia iRobotowi na 25 urodziny!", w którym do wygrania jest iRobot Roomba 620!

  Strefa iRobot będzie otwarta od piątku do niedzieli w godz. 9:00 - 17:00. Zapraszamy!  Złóż życzenia iRobotowi na 25 urodziny!


  2015.07.03

  Konkurs iRobot

  iRobot świętuje w tym roku 25-lecie projektowania robotów zmieniających rzeczywistość. Z tej radosnej okazji, w ramach Projektu Plaża, w którym jak co roku uczestniczy marka iRobot, został zorganizowany konkurs „Złóż życzenia iRobotowi na 25 urodziny”. Nagroda główna w konkursie to iRobot Roomba 620! Życzenia można składać w dowolnej formie - wiersz, grafika, film itd. Aby zgłosić swój udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz konkursowy,

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!  Znak Jakości KidZone 2015 dla marki iRobot


  2015.05.26

  KidZone iRobot

  Z przyjemnością informujemy, że marka iRobot otrzymała certyfikat Znak Jakości Kidzone 2015 przyznawany przez organizację KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci / Dziecięce Centrum Jakości. Znak jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Certyfikat ten jest też uhonorowaniem firmy, która poprzez stałe doskonalenie się osiąga wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadza nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.  Egzaminy domowych iRobotów


  2015.05.06

  Domowe iRoboty zostały poddane przez nas trudnej próbie. Na egzaminach zjawiły się odkurzający iRobot Roomba 880, myjący iRobot Scooba 450 oraz mopujący podłogi iRobot Braava 380T. Zapisy relacji z ich zmagań zarejestrowaliśmy w materiałach wideo.

  Test iRobot Roomba 880

  Zadanie egzaminacyjne opierało się na odkurzeniu z podłogi: 26 gramów zmielonej kawy, 77 gramów mąki, 4 gramów włosia pędzla (który imitował sierść zwierząt domowych) i 43 gramów cukru. Zabrudzenia zostały umieszczone na różnych rodzajach podłóg – dywanie, parkiecie i terakocie. Zobacz jak Roomba 800 poradziła sobie z zadaniem:  Test iRobot Scooba 450

  Postawiono przed nią ambitne zadanie – takie, z którym nie często spotka się w codziennym użytkowaniu. Na podłogę wylano: ketchup, musztardę, kawę, herbatę. Wszystkie ciecze zostały umieszczone na podłodze z gresu. Zobacz jak Scooba zdała egzamin:  Test iRobot Braava 380T oraz iRobot Roomba 880

  W grupowym egzaminie zadaniem iRobota Roomba 880 było posprzątanie z powierzchni luźno leżących zabrudzeń w postaci mąki. Na podłodze pozostały plamy powstałe w wyniku wysypania mąki na krople wody, z którymi uporać miał się iRobot Braava. Podłoże testu stanowiła wzorowana na deski terakota. Zobacz film z egzaminu:  Wszystkie egzaminowane iRoboty zdały testy wzorowo, udowadniając że są gotowe do pracy w naszych domach.  Liczba sprzedaży robotów domowych iRobot przekroczyła oficjalnie 13 milionów sztuk!


  2015.04.23

  Kolejny rekord sprzedaży pobity! Już ponad 13 000 000 robotów domowych marki iRobot na całym świecie wyręcza właścicieli w nielubianych obowiązkach. Kiedy w 2002 roku iRobot Corporation zaprezentował pierwszą generację robota odkurzającego Roomba, niewiele osób spodziewało się, że amerykańska firma okaże się pionierem w dziedzinie domowej robotyki. Dzisiaj, z dumą ogłaszamy kolejny imponujący rekord sprzedanych robotów domowych, które pomagają swoim nabywcom zaoszczędzić niezliczoną ilość czasu. Zobaczcie świat iRobota w liczbach:
  iRobot Scooba 450 przetestowany w TestHub.pl


  2015.03.18

  iRobot

  Robot myjący podłogi iRobot Scooba 450 został zaprezentowany i przetestowany w serwisie internetowym TestHub.pl. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami testu
  i pozytywną recenzją na stronie: http://testhub.pl/?i=1116  iRobot Scooba 450 Produktem Roku 2014!


  2015.02.18

  iRobot W plebiscycie Produkt Roku 2014, organizowanym przez wydawcę czasopisma Komputer Świat, oddano 150 000 głosów, na 145 produktów, w 13 kategoriach. W kategorii e-home znalazły się rozwiązania tzn. inteligentnego domu. Robot myjący podłogi iRobot Scooba 450 bezbłędnie trafił w gusta czytelników, dzięki czemu zasłużył na pierwsze miejsce i miano: Produkt Roku 2014 w kategorii e-home.

  Wyniki plebiscytu można zobaczyć tutaj: http://www.komputerswiat.pl/plebiscyt-ks-2014/final/ehome/irobot-scooba-450.aspx

  Pies w Warszawie rekomenduje iRobota Roomba 785


  2015.02.16

  iRobot Niniejszym potwierdzamy, że iRobot Roomba 785 to model do zadań specjalnych przystosowany do pracy w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywają czworonogi. Roomba 785 zdała test i otrzymała znaczek rekomendacji od autorki bloga Pies w Warszawie, która w recenzji urządzenia pisze tak:

  „Nie wiem czy to jest specjalna funkcja tego modelu, ale faktem jest, że sierść ginie w oczach po przejechaniu Roomby. W miejscu po którym przejechał robot przykładałam rękę i mogę poświadczyć – kłaków brak. To się świetnie sprawdzi, kiedy nie nadążamy ze sprzątaniem sierści i potrzebujemy pomocnika, który będzie czyścił podłogę na bieżąco. (…)
  iRobot jest dla wszystkich tych, którzy po prostu lubią mieć w domu czysto, ale im się nie chce, no.”

  Pełną recenzję można przeczytać tutaj: http://pieswwarszawie.pl/testy-produktow/irobot-roomba785/  Kolejna nagroda dla iRobota Roomba 880!


  2015.01.22

  iRobot

  iRobot

  iRobot Roomba 880 został po raz kolejny doceniony przez specjalistów. Tym razem uznaniem obdarzył go portal TechManiak.pl, który po przeprowadzeniu testu przyznał 880-tce wyróżnienie Wybór Redakcji. Test został podsumowany przez redakcję następująco: Roomba naprawdę potrafi wiele. I co szczególnie ważne – nie wymaga Waszej uwagi. A ten argument w pełni przemawia za tym, aby wyróżnić 880-tkę maniaKalnym znaczkiem.

  Pełen test można przeczytać tutaj: http://www.agdmaniak.pl/25416/irobot-roomba-880-test/

  iRobot Roomba 880 najlepszym wyborem według redakcji magazynu T3!


  2015.01.22

  iRobot

  Niezmiernie miło jest nam poinformować, że bijąca rekordy popularności Rooma 880 zdobyła kolejną nagrodę redakcyjną. W styczniowym numerze magazynu T3 ukazał się test robotów, w którym Roomba zdobyła pierwsze miejsce oraz odznaczenie „Nasz wybór”. Redakcja T3 uzasadniając wybór napisała o iRobocie „swą wydajnością zawstydza całą konkurencję”.  iRobot Roomba 880 nagrodzona!


  2015.01.05

  iRobot

  Nowy model iRobot Roomba 880 został wyróżniony jako Produkt Roku 2014 przez
  PC World!

  A oto co o iRobocie Roomba 880 napisała redakcja:

  "Jeden z najlepszych robotów sprzątających. Firma iRobot znowu stanęła na wysokości zadania, projektując innowacyjny układ czyszczący odporny na zaplątywanie się w nim wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.
  To jedyny automatyczny odkurzacz, który radzi sobie z tym problemem (...)"  iRobot Roomba 785 robot dedykowany posiadaczom zwierząt już na Polskim rynku!


  2014.11.10

  iRobot

  iRobot® Roomba® 785 sprząta tak dokładnie, że nikt nie uwierzy, że posiadasz zwierzaka. Możesz zaprogramować pracę robota na 7 dni tygodnia. W ten sposób zagwarantujesz sobie i swojej rodzinie, codziennie czyste podłogi – niezależnie od tego, co przyczepi się do łap Twojego pupila podczas spaceru.

  Roomba 785 dzięki sile podciśnienia wciągnie kurz i zabrudzenia do dużego, szczelnego pojemnika na brud AeroVac. Podwójne filtry typu HEPA zatrzymują najdrobniejsze (do 0,3 mikrona) cząsteczki brudu i alergenów, ograniczając recyrkulację kurzu, zostawiając tylko czyste powietrze. Możesz zostawić Roombę „samą w domu” i pójść na spacer. Dzięki technologii iAdapt™ robot znajdzie drogę w pomieszczeniach o dowolnym kształcie i powierzchni, odkurzając dywany i wszelkie rodzaje podłóg twardych. Roomba pokrywa sprzątaną powierzchnię z dokładnością 98% - a gdy napotka miejsce bardziej zabrudzone – rozpoznaje je i koncentruje na nim pracę.

  Roomba 785 zadba o dobytek Twojego pupila! Dołączona do zestawu Wirtualna Ściana typu HALO wyznaczy strefę ochronną np. na legowisko Twojego zwierzaka, które będzie skrzętnie omijane przez robota. Dołączona do zestawu Wirtualna Latarnia emituje wiązkę podczerwieni, która poprowadzi robota z pokoju do pokoju. Roomba automatycznie unika schodów i innych uskoków unikając upadku. iRobot Roomba 785 po zakończeniu pracy samodzielnie wraca do Stacji Dokującej, aby naładować się pomiędzy cyklami sprzątania.


  Szczegóły znajdziesz tutaj

  Wyniki Konkursu „iRobot – pozwól się wyręczyć”


  2014.10.01

  iRobot

  Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Konkursu „iRobot – pozwól się wyręczyć”, który został przeprowadzony w ramach tegorocznej edycji Projektu Plaża. Każdy z uczestników Konkursu odpowiadał na pytanie: „Jak możesz się zrelaksować, gdy iRobot Cię wyręcza?”.
  Z pośród setek ciekawych odpowiedzi jury konkursu wybrało jedną:

  „Mogę kochać, marzyć śnić i zadbaną zawsze być,
  bo iRobot dobrze wie, w czym wyręczyć mnie.”


  Autorką zwycięskiego hasła jest Pani Beata Wojciechowska z Radzymina, która wypełniła formularz we Władysławowie.
  Pani Beata wygrywa iRobota Roomba 620! Serdecznie gratulujemy!

  W Polskich domach sprząta już ponad 100 000 iRobotów!


  2014.09.15

  iRobot

  Nic dziwnego przecież lubimy porządek i cenimy swój wolny czas.

  Dlatego wybieramy produkty marki iRobot, by sprytnie dbać o nasze domy.

  Prócz bijącego rekordy popularności robota odkurzającego podłogi Roomba, Polacy coraz częściej sięgają po myjącego podłogi iRobota Scooba i mopującego iRobota Braava. Bo przecież każdy z nas ma inne potrzeby.

  Dziękujemy, za wybór robotów sprzątających iRobot.  Liczba sprzedaży robotów domowych marki iRobot przekroczyła oficjalnie 12 milionów sztuk.


  2014.09.05

  Kolejny rekord sprzedaży pobity. Już ponad 12 000 000 robotów domowych marki iRobot na całym świecie wyręcza właścicieli w nielubianych obowiązkach.  Plażowanie z iRobotem


  2014.08.26

  W tym roku marka iRobot ponownie zagościła na polskich plażach. Od 4 lipca do 24 sierpnia bawiliśmy się z Wami podczas roadshow Projekt Plaża, który został zrealizowany pod patronatem telewizji TVN. Integralną częścią miasteczka TVN była między innymi strefa iRobot.

  iRobot
  • 4-6 lipca 2014 - Świnoujście
  • 11-13 lipca 2014 – Kołobrzeg
  • 18-20 lipca 2014 – Szczecinek
  • 25-27 lipca 2014 – Mielno
  • 1-3 sierpnia 2014 – Darłowo
  • 8-10 sierpnia 2014 – Władysławowo
  • 15-17 sierpnia 2014 – Gdynia
  • 22-24ierpnia 2014 – Augustów


  Odwiedzający część miasteczka, należącą do iRobot mogli m.in. zobaczyć w akcji kompaktowego robota zwiadowczego iRobot FirstLook, który jest wykorzystywany przez Armię Stanów Zjednoczonych. Nie zabrakło również znanych w Polsce robotów domowych. Ideą wszystkich produktów firmy iRobot jest wyręczanie ludzi w obowiązkach, a co za tym idzie zapewnianie wolnego czasu. Kilka sposobów na jego wykorzystanie zaprezentowano w Strefie, gdzie do zdobycia czekało wiele nagród, m.in. iRobot Roomba 620. Plażowicze mieli możliwość skorzystania z licznych atrakcji m.in. stworzenia niepowtarzalnego dzieła sztuki przy pomocy malującego robota Roomba, wzięcia udziału w konkursach np. strzałów do bramki, konkursów hula-hop. Łowcy Nagród brali udział w „Wyścigach iRobotów Roomba” – slalom robotami odkurzającymi. W tym niezwykle popularnym konkursie uczestnicy sterowali zdalnie robotami odkurzającymi, a wygrani poszczególnych etapów walczyli dalej w systemie play-off, aż do Rundy Finałowej, w której nagrodą dla triumfatora była m.in. możliwość sterowania militarnym robotem zwiadowczym iRobot FirstLook.

  Za nami już ostatni Event! Wszystkim osobom, które odwiedziły naszą Strefę bardzo dziękujemy, bawiliśmy się z Wami doskonale.
  Zobaczcie relację ze Świnoujścia,
  z Kołobrzegu,
  ze Szczecinka,
  z Mielna,
  z Darłowa,
  z Władysławowa
  z Gdyni
  z Augustowa

  iRobot  Nowości od iRobot już w sprzedaży


  2014.05.22

  Wprowadziliśmy do oferty najnowsze modele robotów odkurzających iRobot Roomba serii 800 oraz najnowszy model iRobot Scooba 450. Z tej okazji w Warszawskim Basenie Artystycznym została zorganizowana konferencja prasowa, w której wziął udział Clive Bunyard – Manager Sprzedaży na Europę Południową i Wschodnią iRobot.

  Fotorelacja:

  iRobot iRobot iRobot iRobot iRobot iRobot


  Premierowe modele iRobota Roomba posiadają szereg rozwiązań optymalizujących ich pracę, wśród których kluczową rolę odgrywa innowacyjna technologia sprzątania AeroForce Performance Cleaning System.

  iRobot Scooba 450 powstał w oparciu o doświadczenia najlepszych inżynierów, jak również sugestie ze strony użytkowników. Kolejna już generacja jedynego na rynku robota, który myjące podłogi wyłącznie czystą wodą, została usprawniona technologicznie, aby jeszcze dokładniej czyścić powierzchnie na mokro.  Wyniki konkursu filmowego "Za co lubisz iRobota?"


  2014.03.28

  iRobot

  Niezmiernie miło jest nam ogłosić wyniki konkursu filmowego "Za co lubisz iRobota", który był organizowany w terminie od 14 marca 2014 r. do 23 marca 2014 r. Jury konkursu spośród autorów nadesłanych filmów wyłoniło 3 zwycięzców:

  • Emilia Krok z Dopiewca (zob.)
  • Dominika Sikorska z Jarosławia (zob.)
  • Iwona Janicka z Ogrodzieńca (zob.)


  Każdy laureat konkursu w ramach nagrody otrzyma robota masującego WheeMe o wartości 399 PLN! Nagrody, zgodnie z regulaminem zostaną rozesłane do dnia 22 kwietnia 2014 r.

  Gratulujemy laureatom!  Wideo konkurs iRobot!


  2014.03.14

  iRobot

  Nakręć 20-sekundowy film, w którym powiesz nam za co lubisz produkty marki iRobot. Materiał wideo prześlij za pośrednictwem aplikacji konkursowej.

  Autorów 3 najciekawszych filmów nagrodzimy robotami masującymi WheeMe.

  Konkurs trwa od 14 marca 2014 r. do 23 marca 2014 r.

  Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie TUTAJ.


  Zapraszamy :)

  Konkurs na Facebooku!


  2014.01.10

  iRobot

  Robimy szybki konkurs! :) Zróbcie zdjęcie w konwencji iRobot, do you? jak Pani obok – poza dowolna, sceneria również, jedyny wymóg jest taki, aby na wysokości twarzy mieć iRobota. Zdjęcie publikujemy na naszym fanpage - https://www.facebook.com/iRobotRoombaPL, pięć pierwszych osób otrzymuje iDress dla iRobota Roomba!


  Zapraszamy :)

  Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

  Zespół iRobot Polska
  iRobot Braava już w sprzedaży!


  2013.11.25

  braava

  Z przyjemnością informujemy, że z dniem 25 listopada poszerzyliśmy ofertę produktową o nowe roboty z rodziny iRobot.

  Roboty Braava zostały zaprojektowane do szybkiego i efektywnego czyszczenia podłóg twardych. Systematycznie dbają o czystość całej podłogi. Roboty są łatwe w użytkowaniu … wystarczy umieścić ściereczkę na głowicy czyszczącej, postawić robota na podłodze i wybrać jeden z dwóch dostępnych trybów pracy:

  • zamiatanie (praca na sucho)
  • mopowanie (praca na mokro).

  W ofercie dostępne są dwa modele robotów mopujących:

  • iRobot Braava 380
  • iRobot Braava 320

  Więcej szczegółów na temat robotów mopujących TUTAJ.

  Zespół iRobot Polska  iRobot Rekordzistą Świata


  2013.10.11

  67

  iRobot Poland Team ustanowił Rekord Świata w ilości osób tańczących jednocześnie w stylu robotycznym.

  Zaczęło się w Świnoujściu w wakacje. Jeżdżąc po 7 pięknych polskich plażach poznawaliśmy plażowiczów, oni poznawali nas i atrakcje, które dostępne były w tzw. strefie iRobot. Jedną z oferowanych atrakcji była nauka tańca w stylu robotycznym. Naszym instruktorem był finalista programu You Can Dance – Michał Pawłowski, dyrektor High Definition Dance Studio. Jak sobie radził na pierwszym evencie możecie zobaczyć TUTAJ . Finalna próba ustanowienia Rekordu Świata, została podjęta 28 lipca w Ustce i zgromadziła 659 osób. iRobot Poland Team składał się z osób, które przygotowywały się do ustanowienia Rekordu przez około miesiąc, jak i osób spędzających wakacje w Ustce, które spontanicznie dołączyły do inicjatywy.

  Rekord Świata ustanowiony przez iRobot Poland Team w największej ilości osób tańczących jednocześnie w stylu robotycznym 13 września 2013 r. oficjalnie uznała i potwierdziła amerykańska organizacja RecordSetter – ze szczegółami wydarzenia i filmem dokumentującym ustanowienie Rekordu można zapoznać się na stronie internetowej organizacji: http://recordsetter.com/world-record/robot-dance/33216#contentsection . iRobot Poland Team jest dumnym posiadaczem oficjalnego rekordu świata!

  Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w ustanowieniu rekordu oraz wszystkim tym, którzy trzymali kciuki za nasz sukces!

  Zespół iRobot Polska  10 milionów sprzedanych robotów domowych marki iRobot na świecie


  2013.08.23

  67


  Liczba sprzedaży robotów domowych marki iRobot na świecie przekroczyła oficjalnie 10 milionów sztuk.

  Lider w dziedzinie domowej robotyki potrzebował na to zaledwie 11 lat. Naszym klientom, pragniemy podziękować za wybór robotów domowych marki iRobot. Jesteśmy szczęśliwi, że stanowimy część tej wspaniałej społeczności.

  Zespół iRobot Polska
  Wojskowi bracia iRobotów Roomba i Scooba z wizytą w Polsce


  2013.08.14

  67


  67


  12 sierpnia 2013 roku mieliśmy jak dotąd pierwszą okazję do zapoznanie się z militarnymi iRobotami. Na poligonie paintballowym w Krakowie pojawiły się roboty PackBot oraz FirstLook. Dziennikarze mieli okazję do zapoznania się z ich możliwościami oraz do zabawy kompaktowym robotem zwiadowczym FirstLook. Roboty zostały poddane najcięższym próbom – były rzucane, deptane, jeździły po błocie i… działały jak trzeba.

  iRobot PackBot jest w stanie neutralizować i rozbrajać bomby, dokonywać misji zwiadowczych w budynkach i pojazdach. Jego modularna, adaptacyjna budowa sprawia, że jest najbardziej uniwersalnym narzędziem używanym na polu bitwy i w sytuacjach zagrożenia życia. Już ponad 3500 PackBotów znalazło zatrudnienie w firmach i instytucjach na całym świecie. PackBot pełnił swoją misję m.in. w Fukushimie, gdzie badał skażenie w elektrowni jądrowej po trzęsieniu ziemi, ponadto wspierał działania służb mundurowych po ataku terrorystycznym na WTC.

  Kompaktowy iRobot FirstLook został stworzony z myślą o misjach rozpoznania terenu w różnych środowiskach, w których jest w stanie prowadzić misje nieprzerwanie przez ponad 6 godzin. Przez służby mundurowe na całym świecie używany jest do przeszukiwania trudnodostępnych miejsc takich jak tunele rozpadliny, gruzowiska. Jako niewielki i lekki robot idealnie sprawdza się we wszystkich trudnodostępnych miejscach, z których za pośrednictwem czterech kamer jest w stanie na bieżąco przekazywać obraz wideo. Dzięki modularnej budowie jego funkcjonalność może być rozbudowywana.  iRobot na plaży


  2013.07.03

  67

  Niezmiernie miło jest nam poinformować, że z dniem 5 lipca rozpoczynamy sezon letni iRobot, który będzie towarzyszył organizowanemu przez TVN Projektowi Plaża.
   
  Hasłem przewodnim wakacyjnego roadshow iRobot jest „Wyręcz w tańcu iRobota”. Trasa roadshow przebiega przez siedem polskich kurortów letnich, w których na trzy weekendowe dni, począwszy od najbliższego piątku, będzie rozstawiane Miasteczko TVN.
  Integralną częścią Miasteczka TVN będzie Strefa iRobot, gdzie urlopowicze będą mieli możliwość zrelaksowania się przy konkursach i animacjach, jak również zapoznania się z robotami domowymi marki iRobot. Atrakcji i nagród nie zabraknie dla nikogo.
  Strefa iRobot będzie otwarta codziennie od godz. 9:00 do 17:00 w następujących miejscowościach:

  • 5-7 lipca - Świnoujście
  • 12-14 lipca - Szczecinek
  • 19-21 lipca - Kołobrzeg
  • 26-28 lipca - Ustka
  • 2-4 sierpnia - Darłowo
  • 9-11 sierpnia - Mielno
  • 16-18 sierpnia - Augustów

  asd


  Kulminacyjnym punktem letniego roadshow będzie próba pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób tańczących jednocześnie w stylu robotycznym, która będzie miała miejsce 28 lipca w Ustce. Do tego wydarzenia publiczność będzie przygotowywała się przez pierwszy wakacyjny miesiąc biorąc udział w nauce tańca robotycznego prowadzonego w Miasteczku TVN. Aby pobić oficjalny rekord, minimum 560 osób musi zatańczyć w stylu robotycznym na plaży w Ustce.

  Do zobaczenia na plaży
  Zespół iRobot Polska
  iRobot wyręczy Polaków w czyszczeniu rynien


  2013.05.10


  iRobot Looj 330, to robot, który został zaprojektowany, aby efektywnie i bezpiecznie wyręczyć nas w czyszczeniu domowych rynien.

  iRobot Looj 330 wyczyści całą długość rynny, wyrzuci zanieczyszczenia na ziemię i powróci do miejsca, w którym został do niej wpuszczony. Dla osoby go obsługującej oznacza to jednorazowe wejście przy każdej ze ścian na drabinę, którą można ustawić w bezpiecznym i komfortowym miejscu – np. u zbiegu dwóch ścian. iRobot Looj porusza się w rynnie dzięki dwóm gumowym gąsienicom, które mają doskonałą przyczepność. Mechanizm czyszczący opiera się na umieszczonej na czole robota cztero-ramiennej, szybko wirującej szczotce z końcówką udrażniającą, która wyrzuca z rynny liście oraz wszelkie inne zabrudzenia, które ją zapychają.

  iRobot Looj 330 będzie dostępny w ofercie na przełomie maja i czerwca 2013 r.


  looź
  Testy skuteczności iRobota Roomba


  2013.03.26


  W każdym domu są miejsca, w których czystość jest dla nas szczególnie istotna – łazienka, która na wprost kojarzy się z czystością, kuchnia w której chcemy przygotować posiłki w higienicznych warunkach oraz pokój dzienny, w którym odpoczywamy i nie chcemy, aby rozpraszały nas tak prozaiczne rzeczy jak zabrudzenia. Przeprowadziliśmy ankietę, w której pytaliśmy respondentów co najczęściej odkurzają z podłogi w salonie, łazience oraz kuchni. Na tej podstawie wytypowaliśmy najbardziej irytujące Polaków zabrudzenia i przeprowadziliśmy testy skuteczności iRobota Roomba.
  Filmy obrazujące efekty pracy iRobota Roomba prezentujemy poniżej:
  Zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału na YouTube i obejrzenia filmów.

  Zespół iRobot Polska  Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet


  2013.03.08


  Drogie Panie, życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Dnia! Obyście miały jak najwięcej czasu na przyjemności, oraz abyście spędzały jak najmniej czasu na nielubianych obowiązkach!

  Autoryzowany punkt sprzedaży


  iRobot dostępny w całej Polsce


  2013.02.26


  Produkty marki iRobot – roboty odkurzające iRobot Roomba oraz roboty myjące podłogi iRobot Scooba dostępne są już w ponad 200 Autoryzowanych Punktach Sprzedaży w całym kraju. Kliknij, aby zobaczyć listę:
  https://irobot.pl/pl/mapa
  Zapraszamy do odwiedzenia Autoryzowanych Punktów Sprzedaży iRobot w których można zapoznać się z produktami i poradzić w kwestii zakupu.  Roomba Facebook


  2013.02.12


  Mamy już ponad 7 tys. użytkowników na koncie Roomba Polska na portalu Facebook. Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji polubić profilu iRobota Roomba serdecznie zapraszamy do naszego grona. Zachęcamy także do komentowania i publikowania newsów. Konto na profilu Roomba Polska gwarantuje zabawę w doborowym towarzystwie i bieżące informacje na temat produktów z rodziny iRobot.

  Zobacz  Szczęśliwego Nowego Roku


  2012.12.31


  zir  iRobot Roomba w czołówce rankingu Skapiec.pl


  2012.12.28


  Portal Skapiec.pl opublikował specjalny raport aktualnych trendów zakupowych panujących na rynku AGD w Polsce. Według danych rankingu iRobot Roomba 780 znalazł się w czołówce najbardziej zaufanych produktów przeznaczonych do odkurzania.

  Pełna analiza preferencji zakupowych internautów dostępna jest pod poniższym linkiem:
  Raport
  Wesołych Świąt


  2012.12.21


  760  Świąteczna promocja


  2012.12.10


  Świąteczna promocja w sklepie internetowym www.sklep.irobot.pl

  Tylko do 31 grudnia Promocja Świąteczna 5% na wybrane modele iRobotów Roomba i Scooba

  Zapraszamy


  Zobacz promocję! »

  7 dniowa oferta Mikołajkowa


  2012.12.01


  Z okazji Mikołajek w dniach od 1 grudnia do 7 grudnia 2012 r. oferujemy nowy model iRobota Roomba 760 w niższej cenie.

  Kup iRobota Roomba 760 i zaoszczędź aż 150 zł.
  Dostępny w sklep.irobot.pl  Zobacz promocję! »  Test iRobot Roomba 760


  2012.10.24


  agdlab  iRobot Roomba 760 od niedawna jest dostępny w Polsce. Przeszedł już pierwszy test, w serwisie AGDLab.pl i z marszu dostał wyróżnienie w formie Rekomendacji. Z testem można zapoznać się pod adresem:

  Zobacz test »


  Collin Angle w Polsce.
  Szef iRobot odwiedził Warszawę.


  2012.10.02
  W dniach 27-29 września Warszawę odwiedził Collin Angle - założyciel i prezes firmy iRobot Corporation. Podczas wizyty Pan Angle zwiedził naszą stolicę oraz spotkał się z dziennikarzami, aby opowiedzieć o robotach marki iRobot. Dziennikarze byli żywo zainteresowani robotami militarnymi, taktycznymi oraz robotami domowymi Roomba i Scooba. Zachęcamy do śledzenia publikacji na temat wizyty w mediach. Poniżej jeden z udzielonych wywiadów:

  Zobacz film »


  iRobot Roomba ma 10 lat


  2012.09.17
  17 dzień września to szczególna data w historii iRobot Corporation – amerykańskiego producenta robotów militarnych i domowych. Tego dnia, dziesięć lat temu firma zapoczątkowała rewolucję w dziedzinie sprzątania wprowadzając na rynek robota odkurzającego Roomba. W jego konstruowaniu producent wykorzystał swoje doświadczenie zdobyte podczas projektowania najnowocześniejszych robotów militarnych, które na co dzień chronią i ratują ludzkie życie. Obecnie Roomba jest najpopularniejszym robotem sprzątającym na świecie oraz głową rodziny robotów domowych iRobot, do której należą: robot myjący Scooba, czyszczący rynny Looj oraz czyszczący baseny Verro. Domowe iRoboty znalazły do tej pory na całym świecie już przeszło 8 mln nabywców. Z okazji 10 urodzin iRobota Roomba zapraszamy do zapoznania się z historią powstania robota i ciekawostkami na jego temat.

  Pierwsza generacja

  Zaprezentowana w 2002 roku pierwsza generacja iRobota Roomba wytyczyła tor rozwoju kolejnym modelom. Już wówczas robot posiadał swoje elementy charakterystyczne, jak przedni zderzak z usytuowanym na szczycie sensorem, 3-stopniowy system czyszczenia, możliwość komunikacji z Wirtualnymi Ścianami, ułatwiającą przenoszenie rączkę, czy kompaktowy kształt dysku o średnicy 34 cm i wysokości ok. 9 cm. Elementem wyróżniającym tego pierwszego, domowego robota sprzątającego były 3 przyciski na panelu górnym – S (small), M (medium), L (large), za ich pomocą wskazywało się wielkość pokoju, który robot ma posprzątać. Roomba pierwszej generacji doczekała się dwóch aktualizacji w postaci modeli Elite oraz Pro Elite, które poza nowymi kolorami obudowy zyskały na funkcjonalności. Poza możliwością sterowania robotem za pomocą pilota, posiadały one dodatkowe przyciski do włączania trybów – "Max Clean", w którym robot sprzątał do pełnego wyładowania baterii oraz znany również z późniejszych generacji "Spot", w którym robot sprząta rucham spiralnym powierzchnię ok. 1 metra kwadratowego.

  Druga generacja

  W lipcu 2004 roku światło dzienne ujrzała Roomba Discovery, którą w późniejszym okresie nazwano serią 400, dając tym samym początek nowemu nazewnictwu gamy produktowej. Roboty tej generacji posiadały szereg usprawnień w stosunku do swojego pierwowzoru. Sposób czyszczenia nie zmienił się, jednak został przeprojektowany tak, aby był bardziej wytrzymały, a jego utrzymanie w odpowiedniej kondycji łatwiejsze. Dzięki wprowadzeniu modułu automatycznej kalkulacji powierzchni pomieszczenia, przyciski S, M, L na panelu głównym ustąpiły miejsca włącznikom poszczególnych trybów pracy - Spot, Clean oraz Max. Na wyposażeniu iRobota Roomba serii 400 znalazła się po raz pierwszy Stacja Dokująca, do której robot wraca samoczynnie po skończonej pracy, aby naładować akumulator. Druga generacja to również rewolucja w postaci możliwości programowania robota na 7 dni tygodnia, aby sprzątał np. podczas nieobecności domowników. Wszystkie te usprawnienia sprawiały, że Roomba serii 400 sprowadzała odkurzanie do opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia. W ramach drugiej generacji funkcjonował również iRobot Dirt Dog, który zaprojektowany został do czyszczenie warsztatów i garaży w oparciu o specjalnie zaprojektowane szczotki zbierające luźne zanieczyszczenia. Cechami różniącymi go od modelu Roomba były uproszczony interfejs oraz brak modułu odkurzającego.

  Seria 500

  Zaprezentowana we wrześniu 2007 roku seria 500 poza zwiększoną efektywnością charakteryzowała się nowoczesną stylistyką obudowy oraz elementem, który od tamtej pory stał się charakterystyczny i rozpoznawalny dla domowych robotów marki iRobot – umieszczonym centralnie, podświetlonym jaskrawym, zielonym kolorem przycisk CLEAN. Roomba tej generacji posiadała zderzaki z sensorami, dzięki którym robot wiedział kiedy zbliża się do przeszkody (meble, ściany), zwalniał przed nimi i delikatnie się z nimi stykał. Dzięki zastosowaniu systemu Dirt Detect, seria 500 odszukiwała miejsca o większym zabrudzeniu i intensyfikowała na nich swoje działanie. Niezwykle ważnym elementem wyposażenia robotów tej generacji były Wirtualne Latarnie, które pozwalały robotowi lepiej orientować się w mieszkaniach o skomplikowanym układzie i sprzątać kolejno poszczególne pomieszczenia. Dzięki bardziej szczelnej konstrukcji, robot wymagał mniejszej częstotliwości konserwacji, a modularna budowa sprawiła, że użytkownik mógł naprawić większość uszkodzeń samodzielnie. Poszczególne modele serii 500 różniły się między sobą wyposażeniem dodatkowym.

  Seria 700

  Najnowocześniejszy robot odkurzający Roomba, serii 700, dostępny obecnie na rynku, miał swoją premierę w styczniu 2011 roku. Posiada wszystkie funkcje i zalety użytkowania wprowadzane do kolejnych generacji robotów Roomba, ponad to charakteryzuje się m.in. akumulatorem o większej trwałości oraz nowoczesnym designem. Roboty serii 700 posiadają nowo zaprojektowaną głowicę czyszczącą, która maksymalizuje efektywność ich pracy oraz korzystają z pojemnika Aerovac 2 z filtrem HEPA, dzięki czemu oczyszczają powietrze z najmniejszych drobinek kurzu. Dostępny w serii 700 usprawniony system wykrywania brudu Dirt Detect 2 wykorzystuje dwa rodzaje czujników – akustyczny oraz optyczny – dzięki czemu robot "widzi i słyszy" nawet najmniejsze zabrudzenia. Wygodę użytkowania zwiększa ponadto dioda wskaźnika zapełnienia zbiornika oraz głosowa komenda, które informują kiedy należy opróżnić pojemnik.

  Rewolucja w sprzątaniu

  Wprowadzenie na rynek pierwszej generacji iRobota Roomba w 2002 r. to nie tylko początek rewolucji w domowym odkurzaniu – na przestrzeni 10 lat iRobot wprowadził do sprzedaży robota myjącego Scooba (2005 r.), czyszczącego rynny Looj (2007 r.) i czyszczącego baseny Verro (2007 r.)

  Roomba w liczbach:

  • Dostępność – 6 kontynentów, przeszło 50 krajów,
  • Gospodarstwa domowe – przeszło 6 milionów na całym świecie
  • Sprzedanych na całym świecie domowych iRobotów – przeszło 8 milionów (większość: Roomba)
  • Przeciętnie iRobota Roomba w swoim życiu zbiera – 136 kg brudu
  • Przeciętnie iRobota Roomba w swoim życiu pokrywa łącznie – 22.297 m²
  • Łączne użycie szczotek bocznych (na całym świecie) – 12 mln
  • iRoboty Roomba przez 10 lat odkurzyły ogółem – 1 680 000 000 000 km²
  • Przeciętnie iRobot Roomba pokonuje w swoim życiu 1 134 km, co w przypadku wszystkich sprzedanych egzemplarzy przekłada się na:
   • 21 825 wypraw na Księżyc (w jedną stronę)
   • 209 386 okrążeń dookoła Ziemi
   • 56 wypraw na Słońce (w jedną stronę)

  iRobot na targach IFA w Berlinie


  2012.08.30

  W dniach 30.08 - 5.09 w Berlinie odbywają się targi IFA.

  IFA to największe w Europie święto dla wszystkich miłośników nowych technologii i elektroniki użytkowej. Z tego powodu nie mogło na nich zabraknąć stoiska firmy iRobot. Zwiedzający stoisko mają możliwość zapoznania się tam z pełną gamą robotów domowych oraz militarnych i taktycznych, których działanie można przetestować.

  Targi IFA są coroczną imprezą, której historia sięga 1926 roku. Na przestrzeni lat rola oraz powierzchnia targów rosła, aż do tegorocznych 142 tys. mkw. powierzchni wystawowej, na której swoje produkty prezentuje 1439 firm.


  ifa


  Wyniki konkursu fotograficznego


  2012.07.16

  Niezmiernie miło jest nam ogłosić wyniki konkursu fotograficznego "iRobot wspiera czystą grę – pokaż nam jak kibicujesz". Jury konkursu spośród autorów nadesłanych fotografii wyłoniło zwycięzcę: Łucję ze Zgierza, która w nagrodę otrzyma iRobota Scooba 230.

  Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają piłkę nożną oraz inne gadżety iRobot.

  Nagrody, zgodnie z regulaminem zostaną rozesłane do dnia 7 sierpnia 2012 r.

  Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

  zestawy


  iRoboty w zestawach taniej


  2012.07.06

  zestawy

  W ofercie sklepu iRobot pojawiło się 6 zestawów promocyjnych.

  Zestawy obejmują różne konfiguracje robotów sprzątających iRobot Roomba oraz iRobot Scooba wraz z płynem do mycia podłóg Scooba.

  Wybierz zestaw dla siebie i zaoszczędź nawet 448 PLN.

  Po więcej szczegółów kliknij:

  Zestawy promocyjne iRobot  Konkurs fotograficzny
  „iRobot wspiera czystą grę – pokaż nam jak kibicujesz”

  Wyślij fotkę i wygraj iRobota Scooba 230
  i setki innych nagród!  2012.06.08

  Dziś startuje Euro 2012 i z tej okazji przygotowaliśmy konkurs fotograficzny z setkami nagród!


  konkurs

  Prześlij nam zdjęcie prezentujące jak Ty lub Twoi znajomi kibicujecie piłkarzom w trakcie mistrzostw i wygraj m.in. iRobota Scooba 230 oraz jedną z 230 piłek iRobot. Celem Konkursu jest wyłonienie autorów najciekawszych zdjęć nawiązujących do nazwy Konkursu "iRobot wspiera czystą grę – pokaż nam jak kibicujesz".

  Czas trwania konkursu: 8 czerwca 2012 r. – 8 lipca 2012 r.

  Warunkiem udziału w Konkursie jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz akceptacja warunków Konkursu. Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie 3 zdjęcia o wielkości do 5 MB każde. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.


  Nowe modele iRobotów Scooba już w sprzedaży!

  2012.06.01

  reddot Z radością informujemy, z dniem dzisiejszym nastąpiło wprowadzenie do sprzedaży w Polsce nowych modeli robotów myjących podłogi:

  iRobot Scooba to jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny robot zaprojektowany do mycia podłóg twardych. Rodzina robotów Scooba powstała, by podłogi lśniły czystością, podczas kiedy Ty poświęcasz czas na przyjemności.

  Kompaktowa Scooba 230 świetnie radzi sobie w ciasnych, trudno dostępnych zakamarkach (np. za muszlą klozetową), natomiast jej większa siostra Scooba 390 nie ma sobie równych na większych powierzchniach.

  Roboty myjące Scooba wyposażone zostały w innowacyjną technologię nawigacji iAdapt, dzięki której są w stanie dokładnie wyczyścić podłogi twarde – i to po wielokroć. W odróżnieniu od mopa roboty do mycia używają jedynie czystej wody – brudna woda jest zasysana do specjalnego oddzielnego zbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu Scooba usuwa nawet 97% napotkanych na swojej drodze bakterii, pozostawiając za sobą wyłącznie czystą podłogę.

  Więcej szczegółów na temat nowych modeli robotów myjących Scooba poniżej:  Prestiżowe nagrody RED DOT DESIGN dla iRobot

  2012.05.17

  Dwa produkty iRobot zostały nagrodzone najbardziej prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa użytkowego Red Dot Design 2012.

  Jury konkursu Red Dot Design swoim wyborem potwierdziło kolejną cechę wyróżniającą produkty iRobot – od niezawodności, poprzez zaawansowanie technologiczne i łatwość użytkowania po piękne wzornictwo.

  Red Dot Design Awards przyznawane są przez niemieckie Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen od 1955 roku i mają na celu nagradzać najbardziej wyrafinowane wzornictwo użytkowe. W toku swojej blisko 60-letniej historii wyróżnienie to otrzymywały produkty, które po dziś dzień doceniane są za swoją wyszukaną stylistykę, a sama nagroda stała się najbardziej uznaną nagrodą w dziedzinie wzornictwa.

  W 2012 roku do plebiscytu swoje zgłoszenia złożyło 1800 firm i projektantów z 58 krajów, a łączna ilość zgłoszeń wyniosła w sumie 4.515 rejestracji. W ramach konkursu nagrody zostały przyznane najbardziej wyrafinowanym stylistycznie produktom w 19 kategoriach.  Rozstrzygnięcie konkursu Roomba na portalu Facebook

  2012.04.23

  Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dobiegł końca trzyetapowy konkurs Roomba prowadzony na naszym Fun Page'u.

  Zwyciężczynią konkursu została autorka poniższego wiersza, która w nagrodę otrzyma iRobota Roomba 770.


  konf

  Wszystkim laureatom Konkursu serdecznie gratulujemy!  Pierwsza konferencja prasowa iRobot w Polsce

  2012.04.12

  Niniejszym pragniemy poinformować, że w dniu wczorajszym, tj. 11 kwietnia 2012 r. odbyła się pierwsza konferencja prasowa iRobot w Polsce. Spotkanie zorganizowano w samo południe w sercu Warszawy.

  Podczas konferencji wystąpili: Sławomir Radacki – Prezes DLF Sp. z o.o. oraz Arkadiusz Grochowski – Dyrektor ds. Sprzedaży iRobot w Polsce. Gośćmi specjalnymi z firmy iRobot Corporation byli: Michael Young – Senior Director Finance & Operations Overseas oraz Milan Vajs Kostka – Sales Manager CEE.

  Podczas wystąpień prezenterzy omawiali misję firmy iRobot Corporation oraz plany firmy DLF Sp. z o.o. dotyczące produktów iRobot w Polsce.


  konf


  W trakcie konferencji swoją premierę w Polsce miały dwa najnowsze modele robotów myjących podłogi - iRobot Scooba 390 oraz iRobot Scooba 230, które trafią do sprzedaży w Polsce 1 czerwca 2012 r.

  Na zakończenie konferencji wszyscy goście zostali zaproszeni na pokaz działania najnowszych robotów myjących podłogi marki iRobot – Scooba 390 oraz Scooba 230.


  k


  iRobot Roomba 780 zwycięzcą testu PC World

  2012.04.05

  Z radością informujemy o najnowszym sukcesie iRobota Roomba. Jest to kolejny dowód potwierdzający jakość produktów marki iRobot.

  Roomba 780 zwyciężyła w teście robotów sprzątających przeprowadzonych przez miesięcznik PC World, z tego tytułu otrzymując odznaczenie Najlepszy Zakup.
  Szczegóły testu wraz z wynikami dostępne są numerze 5/2012 magazynu PC World.  Konkurs Roomba na portalu Facebook
  ostatnia edycja

  2012.03.30

  Szanowni Klubowicze,
  2 kwietnia rusza III, i tym samym ostatnia edycja konkursu dla fanów iRobota Roomba na portalu Facebook z atrakcyjnymi nagrodami.
  Trzecia edycja będzie trwała od 2.04 do 11.04.
  W każdej z edycji nagradzamy 3 osoby, które osiągnęły najlepszy wynik za odpowiedzi na pytania zamknięte i najciekawiej odpowiedziały na pytanie otwarte. W ostatniej edycji Konkursu również walczymy o cenne nagrody:

  • dysk 500 GB,
  • klawiatura dla fanów gier komputerowych
  • mysz dla fanów gier komputerowych

  Spośród wszystkich zwycięzców trzech edycji, Komisja Konkursowa wybierze najciekawszą odpowiedź na pytanie otwarte, a jej autora nagrodzi robotem sprzątającym iRobot Roomba 770. Także ostatnia prosta przed uczestnikami Konkursu do finału!

  Wszystkim zwycięzcom II edycji Konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale! Pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału w ostatniej edycji. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil:
  http://www.facebook.com/iRobotRoombaPL?sk=app_319989368038855
  Życzymy powodzenia w Konkursie!!!


  Poznaj smak "Kingi Pienińskiej" i wygraj iRobota Roomba

  2012.03.16

  Dolce Vita!
  A słodkie życie to uporządkowane otoczenie i zdrowa dieta. Pierwsze zapewnić może iRobot Roomba, a drugie Kinga Pienińska, która jest organizatorem konkursu, w którym można wygrać m.in. iRobota Roomba 555. :) Konkurs startuje już 18 marca 2012 r.
  kinga  Czeka na was wiele cennych nagród, między innymi 40 iRobotów Roomba 555.
  Więcej szczegółów na stronie: www.wodamineralna.pl
  Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie i trzymamy kciuki za Wasze wygrane!  Amerykański robot Roomba dla polskiej "Perfekcyjnej Pani Domu"

  2012.03.01

  Już od piątku 18 marca zapraszamy Państwa do kanału TVN Style na program "Perfekcyjna Pani Domu", w którym zwyciężczyni każdego odcinka oprócz tytułu Perfekcyjnej Pani Domu, otrzyma także najnowocześniejszego robota sprzątającego marki iRobot. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania.

  Już od piątku 24 lutego zapraszamy do na pokaz robotów sprzątajacych iRobot Roomba do C.H. Land w Warszawie.

  2012.02.22

  Organizatorem pokazu jest:

  d

  Pokazy odbywają się w sklepie:

  dc

  Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na prezentacje robotów do sklepu "Bargains" do " C.H. Land", które znajduje się w Warszawie przy ul. Wałbrzyskiej 11 lok. nr 106. Pokazy odbędą się w terminie od piątku 24.02.2012 r. do 04.03.2012 r. Sklep "Bargains" czynny jest:

  • pon-pt 10:00 – 20:00
  • sobota 11:00 – 18:00
  • niedziela 13:00 – 16:00

  Konkurs dla fanów iRobota Roomba na portalu Facebook

  2012

  Z przyjemnością ogłaszamy, że ruszył konkurs dla fanów iRobota Roomba na portalu Facebook z atrakcyjnymi nagrodami. Konkurs składa się z trzech edycji:

  • Pierwsza edycja: 7.02 - 16.02
  • Druga edycja: 5.03 - 14.03
  • Trzecia edycja: 2.04 - 11.04

  W każdej edycji nagradzamy 3 osoby, które osiągnęły najlepszy wynik za odpowiedzi na pytania zamknięte i najciekawiej odpowiedziały na pytanie otwarte.

  Nagrodami w każdej edycji konkursu są dysk 500 GB, klawiatura oraz mysz dla fanów gier komputerowych. Ze wszystkich zwycięzców trzech edycji, Komisja Konkursowa wybierze najciekawszą odpowiedź na pytanie otwarte, a jej autora nagrodzi robotem sprzątającym iRobot Roomba 770.


  fbkonkurs

  Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil:


  http://www.facebook.com/iRobotRoombaPL?sk=app_319989368038855

  Życzymy powodzenia w Konkursie!!!

  Jakość Komputer Świat dla iRobot Roomba 770

  2011

  iRobot Roomba 770 został zwycięzcą niezależnego testu robotów sprzątających przeprowadzonego przez miesięcznik Komputer Świat. Roomba 770 zwyciężyła konkurentów otrzymując tytuł Jakość Komputer Świat 2011.

  iRobot w sieciach sklepów Vobis i Komputronik

  2011

  Nasze roboty są już dostępne w salonach Vobis oraz Komputronik. Zapraszamy do odwiedzania sklepów i sprawdzenia oferty.

  iDress dla iRobota Roomba

  2011

  Informujemy, że do naszej oferty sprzedażowej trafił iDress, czyli "skórka", która nada iRobotowi Roomba indywidualnego charrrrrakteru. Zapraszamy do galerii iDress-ów i zachęcamy do zakupu. Cena jednostkowa iDress, to 79,89 PLN

  idress

  Medal Najwyższa Jakość Quality International 2011

  2011

  iRobot Roomba 581 otrzymał medal Najwyższa Jakość Quality International 2011 dla produktu najwyższej jakości. Patronat honorowy nad programem Najwyższa Jakość Quality International pełni Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

  Klub iRobot

  2011

  Z radością informujemy, że z dniem dzisiejszym uruchomiony został Klub iRobot. Jest to idealne miejsce dla każdego posiadacza urządzeń iRobot, który chce być otoczony specjalnymi względami przez firmę DLF sp. z o.o. Uczestnictwo w Klubie niesie za sobą wiele korzyści, w tym atrakcyjne rabaty na zakup akcesoriów i części eksploatacyjnych w sklepie iRobot: www.sklep.irobot.pl

  Rozszerzamy działalność

  2011

  Informujemy, że dniem 1 września 2011 roku firma DLF Sp. z o.o., autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń iRobot w Polsce, rozszerzył swój asortyment o nowe modele iRobota Roomba. Oprócz obecnego na rynku najbardziej prestiżowego modelu Roomba Professional do sprzedaży trafiło pięć nowych modeli Roomba serii 500 oraz dwa modele z najnowszej serii 700. Obecnie w sprzedaży dostępne są modele:

  • iRobot Roomba 521
  • iRobot Roomba 531
  • iRobot Roomba 555
  • iRobot Roomba 564 PET
  • iRobot Roomba 581
  • iRobot Roomba 770
  • iRobot Roomba 780
  • iRobot Roomba Professional Series

  Zwycięzca testu pisma Komputer Świat

  2010

  iRobot Roomba Professional Series został zwycięzcą niezależnego testu robotów sprzątających przeprowadzonego przez miesięcznik Komputer Świat. Roomba Professional zwyciężyła konkurentów otrzymując tytuł Jakość Komputer Świat 2010.

  Pokaż więcej

  więcej