💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

iRobot OS

Zaawansowana platforma, która w inteligentny sposób napędza nasze roboty.

Przemyślane sprzątanie pod Twoją kontrolą.

System operacyjny iRobot OS

Bardziej inteligentny niż myślisz.

iRobot OS nie tylko sprząta — łączy się i współpracuje z Tobą i Twoim domem. Ucząc się i dostosowując do Twojej przestrzeni, nawyków i preferencji, iRobot OS może zaproponować harmonogram sprzątania, który jest skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Co może zrobić dla Ciebie system iRobot OS?

Cechy iRobot OS

Technologia jedyna w swoim rodzaju

Roomba Combo j7 sprzątanie liniowe

Laboratoryjna perfekcja sprzątania.

System operacyjny iRobot OS został opracowany na podstawie zastrzeżonej technologii, która pozwala naszym produktom w unikalny sposób zrozumieć Twój dom, jeden szczegół po drugim, w przemyślany sposób i ucząc się na podstawie doświadczeń, aby z czasem stawać się coraz bardziej inteligentnym.

Roomba Combo j7 wykrywanie kabli

Im więcej się uczy, tym mniej Ty zajmujesz się sprzątaniem.

iRobot OS jest czymś więcej niż systemem zbierającym dane — nieustannie się uczy, aby zapewniać Ci gruntowne sprzątanie, które jest w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Roomba Combo j7 czujniki spadku

Stworzony, by nieustannie się dostosowywać.

iRobot OS to tylko jeden z elementów układanki. W połączeniu z robotami iRobot i aplikacją iRobot Home działa inteligentnie, zapewniając spersonalizowane, przemyślane sprzątanie każdego dnia.

Zawsze gotowy na sprzątanie po pupilach

Roomba j7 skuteczne sprzątanie sierści

Posiada więcej funkcjonalności dedykowanych właścicielom zwierzaków niż inne roboty

Robot odkurzający Roomba® j7+ lubi sprzątać bałagan prawie tak samo, jak Twój pupil uwielbia go tworzyć.

Nowe funkcjonalności

Roomba Combo j7 rozpoznaje i omija przeszkody

Robot Roomba Combo® j7+ z systemem operacyjnym iRobot OS może teraz rozpoznawać i omijać zabawki i miski dla zwierząt, a nawet kocie kuwety.

Rozpoznaje psie 'niespodzianki'

Roomba seria j7 rozpoznaje i omija przeszkody

Roomba® j7+ i Roomba Combo® j7+ to jedyne roboty na rynku, które gwarantują rozpoznawanie i unikanie psich "niespodzianek". To nasza obietnica złożona właścicielom zwierząt.

Sezonowe sugestie sprzątania

Roomba Combo j7 sezonowe sugestie sprzątania

iRobot OS zapewnia przemyślane i inteligentne sugestie, takie jak dodatkowe harmonogramy sprzątania podczas sezonu linienia zwierząt, wysyłane bezpośrednio na Twój telefon w aplikacji iRobot Home.

Intuicyjna integracja ze Smart Home

Sprzątanie na zawołanie

Połącz swojego robota z systemem iRobot OS z urządzeniami obsługującymi Alexa, Siri lub Asystenta Google1, aby sprzątać za pomocą komendy głosowej.

Współpraca z asystentami głosowymi

IDEALNA PARA

Imprint Link

Dzięki technologii Imprint® Link niektóre roboty odkurzające Roomba® i Braava jet® m6 współpracują ze sobą. Gdy Roomba zakończy odkurzanie wybranych pomieszczeń, Braava rozpocznie misję mopowania.

INTELIGENTNE MAPY

Inteligentne mapy

Roboty z technologią Imprint® Smart Mapping odróżnią Twoją kuchnię od salonu, dzięki czemu możesz posprzątać dowolne pomieszczenie w dowolnym momencie.

KOMENDY GŁOSOWE

Asystenci głosowi

Nasze roboty rozumieją więcej poleceń głosowych niż jakikolwiek inny robot2. Użyj asystenta głosowego1, aby kazał robotowi posprzątać przy zmywarce, za kanapą lub pod stołem.

Pełen inteligentnych funkcji ułatwiających sprzątanie

Zaawansowane harmonogramy pracy

Idealnie pasuje do Twojego życia

iRobot OS umożliwia Twojemu robotowi pracę zgodnie z ciągle zmieniającym się harmonogramem dnia. Na przykład sprzątanie, gdy jesteś poza domem, dzięki czemu możesz cieszyć się czystszym domem bez konieczności robienia czegokolwiek.

PRYWATNOŚĆ

Bezpieczeństwo danych

iRobot stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych, wsparte naszą obietnicą zapewnienia bezpieczeństwa Twoich informacji — wykorzystuje dane, aby zapewnić lepsze wrażenia i pomóc Twojemu robotowi w jak najlepszym działaniu.

ROZPOZNAWANIE I IDENTYFIKACJA PRZESZKÓD

Rozpoznawanie i identyfikacja przeszkód

Robot sprzątający Roomba Combo j7+ napędzany systemem operacyjnym iRobot OS, rozpoznaje ponad 80 kategorii obiektów3. Gdy wykryje przeszkody takie jak ubrania, buty, sznurki, plecaki i zabawki dla zwierząt, omija je.

ZABEZPIECZENIE PRZED DZIEĆMI I ZWIERZĘTAMI

Zabezpieczenie przed dziećmi i zwierzętami

Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu robota podczas zabawy, w aplikacji iRobot Home możesz ustawić blokadę dla dzieci i zwierząt.

Wybierz robota napędzanego przez iRobot OS

iRobot Roomba s9+

5 999,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 299,95 zł miesięcznie

iRobot Roomba Combo j7+

4 799,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 239,95 zł miesięcznie

iRobot Braava jet m6 (m6133)

1 999,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 99,95 zł miesięcznie

Aplikacja iRobot Home

Zarządzaj sprzątaniem za pomocą aplikacji iRobot Home

Pobierz aplikację iRobot Home. Ulepszone mapy, możliwość sprzątania według określonych obiektów, niestandardowe harmonogramy, sugestie sezonowe i intuicyjne integracje z inteligentnym domem. Aplikacja iRobot Home daje Ci pełną kontrolę nad sprzątaniem.

Przy każdym zakupie robota

Darmowa dostawa od 400zł
Darmowa dostawa
Serwis door-to-door
Serwis door-to-door
24 miesiące gwarancji
24 miesiące gwarancji
Bezpieczeństwo transakcji
Bezpieczeństwo
transakcji
Bezpieczeństwo transakcji

1 Współpracuje z urządzeniami obsługującymi Alexa, Siri i Google Assistant. Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Siri jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach i regionach.

2 Dotyczy tylko robotów odkurzających Roomba® serii s, j, i7, robotów mopujących Braava® jet m6 oraz robotów odkurzająco-mopujących Roomba Combo® serii i8, j7.

3 Zachowanie robota różni się w zależności od obiektu.