💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Historia współpracy

Przygoda firmy DLF z marką iRobot rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy wprowadzono do sprzedaży model Basic iRobota Roomba. DLF jako jedna z pierwszych firm w Europie, została autoryzowanym importerem i dystrybutorem urządzeń iRobot w Polsce, podpisując umowę z Mitsui Group, która w tym czasie posiadała prawa dystrybucji.

W 2005 roku wprowadzono na polski rynek modele Roomba Green oraz Roomba SE. Rok później firma DLF podpisała umowę dystrybucyjną już bezpośrednio z firmą iRobot Corporation co zapoczątkowało długą, partnerską i bardzo owocną współpracę. W tym samym roku światło dzienne ujrzał model iRobot Roomba 560.

Cztery lata po wprowadzeniu pierwszego modelu iRobota Roomba na polskim rynku pojawiła się Scooba – robot myjący podłogi. W międzyczasie dystrybuowany był również kolejny model iRobota Roomba z serii 500 – Roomba 580. W 2009 roku wprowadzono w Polsce model Professional (Roomba 625) dla najbardziej wymagających klientów.

Odpowiadając na potrzeby rynku firma DLF zdecydowała się na poszerzenie kanałów dystrybucji urządzeń iRobot w Polsce o sieci handlowe i sklepy internetowe. Poszerzono także gamę robotów sprzątających. W 2011 roku na targach IFA w Berlinie zaprezentowano najnowsze modele iRobota Roomba serii 700, które z powodzeniem weszły na polski rynek.

W 2012 roku do oferty włączono robota czyszczącego rynny – iRobot Looj. DLF posiada już zatem szeroką ofertę robotów sprzątających, w skład których wchodzą roboty odkurzające Roomba, myjące podłogi Scooba, mopujące Braava.

Od 2014 roku w sprzedaży jest seria 800 Roomby. W 2016 seria 900 przebojem weszła na nasz rynek i cieszy się ogromną popularnością pośród klientów.

Portfolio produktowe marki iRobot stale się powiększa, a DLF jako Autoryzowany importer i dystrybutor w Polsce dba, aby wszystkie nowości trafiały na polski rynek.