💬
Czat

Baza wiedzy

Dlaczego iRobot to dobry odkurzacz dla alergika?
Dlaczego iRobot to dobry odkurzacz dla alergika?
Data: 16.03.2022

Nie ma nic gorszego niż niewidoczne drobinki kurzu i alergenów, atakujące Cię we własnym domu. Gdy miejsce, które powinno kojarzyć się z odpoczynkiem i spokojem staje się więzieniem, w którym nie możesz oddychać i co chwilę wycierasz nos chusteczką - musisz coś zrobić! Walcz z niewidocznym wrogiem, korzystając z nowych technologii. Odkurzacz automatyczny z pewnością będzie wybawieniem dla każdego alergika!

Zobacz więcej
 • Co oferuje nowoczesny iRobot mopujący?
  Co oferuje nowoczesny iRobot mopujący?
  Data: 08.03.2022

  Podczas gdy jeszcze nie wszyscy zdążyli przyzwyczaić się do myśli, że na rynku AGD zadomowiły się automatyczne odkurzacze, w sprzedaży szybko pojawili się także ich pomocnicy – roboty mopujące. iRobot Braava jet m6 to urządzenie równie skuteczne w sprzątaniu co robot odkurzający Roomba, jednak skupiające swoje działania na myciu podłóg. Czy warto kupować dodatkowo robota mopującego? Jakie korzyści płyną z korzystania z Braavy?

  Zobacz więcej
 • Jaki model iRobot Roomba wybrać – sprawdź zestawienie!
  Jaki model iRobot Roomba wybrać – sprawdź zestawienie!
  Data: 08.03.2022

  Spośród wielu różnych funkcji oferowanych przez odkurzacze automatyczne, istnieją modele, których wyposażenie z pewnością pasuje do Ciebie. Jesteś żyjącą w szybkim tempie osobą, która nie ma czasu na odkurzanie nawet małej przestrzeni? A może wymagasz pełnej automatyzacji i sprzątania pod Twoją nieobecność? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model iRobot dla Ciebie!

  Zobacz więcej
 • Jaki odkurzacz do paneli? Sprawdź, jaki wybrać!
  Jaki odkurzacz do paneli? Sprawdź, jaki wybrać!
  Data: 24.02.2022

  Moda na problematyczne dywany i wykładziny odeszła już raczej w niepamięć. Teraz w polskich domach królują panele i płytki. Są one dużo bardziej „wdzięczne” w utrzymywaniu czystości, nie zbierają w sobie kurzu i brudu tak jak to zwykło dziać się w przypadku dywanów. Odkurzacze z pewnością także mają łatwiej, ponieważ wysysanie drobinek spomiędzy włókien materiału obciąża silnik elektryczny i elektryzuje końcówkę rury odkurzacza. Pozostaje odpowiedzieć na pytanie - jaki odkurzacz do paneli...

  Zobacz więcej
 • iRobot dba o cyberbezpieczeństwo – certyfikat TÜV SÜD
  iRobot dba o cyberbezpieczeństwo – certyfikat TÜV SÜD
  Data: 18.02.2022

  Obecnie na rynku obserwujemy rosnące zainteresowanie rozwiązaniami typu smart home. Smart może być wszystko – począwszy od inteligentnych sterowników systemów grzewczych, poprzez różnego rodzaju czujniki (dymu, czadu, zalania, temperatury, wilgotności, ruchu itd.), inteligentne alarmy, zamki do drzwi i oświetlenie, aż po oczyszczacze powietrza i roboty sprzątające.

  Zobacz więcej
 • Jaki odkurzacz do domu? Sprawdź, co wybrać!
  Jaki odkurzacz do domu? Sprawdź, co wybrać!
  Data: 08.02.2022

  Obecnie w sklepach technologicznych mamy duży wybór różnych sprzętów AGD. Lecz jaki odkurzacz wybrać, jeśli potrzebujesz po prostu urządzenia, które szybko i wygodnie posprząta podłogi? Czy postawić na sprawdzony, tradycyjny odkurzacz czy lepiej zainwestować w robota sprzątającego? Oto poradnik, który pomoże Ci wybrać odkurzacz do domu!

  Zobacz więcej
 • Jaki iRobot wybrać? Sprawdź!
  Jaki iRobot wybrać? Sprawdź!
  Data: 08.02.2022

  Odkurzacze automatyczne wyposażone są w różne systemy służące usprawnieniu sprzątania. Różnią się jednak kilkoma cechami, które profilują je na konkretnych użytkowników. Sprawdź, jaki odkurzacz będzie najlepszy dla Ciebie! A może lepiej zainwestować w urządzenie mopujące, które myje również na mokro? Przekonaj się o tym!

  Zobacz więcej
 • Jaki odkurzacz automatyczny do sierści?
  Jaki odkurzacz automatyczny do sierści?
  Data: 29.09.2021

  Istnieje kilka kluczowych wymogów, jakie powinien spełniać odkurzacz automatyczny do sierści. Należy do nich specjalne filtrowanie powietrza w celu zatrzymania alergenów oraz szczotki, w które nie będzie wplątywać się sierść i włosy. Sprawdź, jaki iRobot do sierści wybrać!

  Zobacz więcej
 • Jaki robot sprzątający wybrać? Sprawdź nasz poradnik!
  Jaki robot sprzątający wybrać? Sprawdź nasz poradnik!
  Data: 01.09.2021

  Wybór odkurzaczy automatycznych jest ogromny. Kupując taki sprzęt warto postawić na jakość sprzątania i samodzielność urządzenia – te cechy zapewnią nam gruntownie posprzątane podłogi przy minimalnym wysiłku z naszej strony. Odkurzacz automatyczny sprosta najtrudniejszym zadaniom, nie wymagając przy tym pomocy. Które urządzenie wybrać, podczas gdy wybór jest tak ogromny? Podpowiadamy!

  Zobacz więcej
 • Jaki robot mopujący wybrać? Sprawdź nasze zestawienie!
  Jaki robot mopujący wybrać? Sprawdź nasze zestawienie!
  Data: 31.08.2021

  Urządzenia mopujące opierają swoje działanie na podobnych mechanizmach, co odkurzacze automatyczne – jeżdżą po Twoim domu, gruntownie sprzątając Twoje podłogi. Używając robota mopującego w duecie z robotem odkurzającym, zapewniasz sobie efekt czystości na najwyższym poziomie. Urządzenia te sprzątają dokładnie tak samo, jak Ty – najpierw na sucho, a później na mokro, skupiając się na miejscach szczególnie zabrudzonych. W naszym zestawieniu dowiesz się więcej o funkcjach takich urządzeń oraz...

  Zobacz więcej
Showing 1 to 10 of 10 (1 Page)