💬
Czat

Baza wiedzy

Jaki odkurzacz automatyczny do sierści?
Jaki odkurzacz automatyczny do sierści?
Data: 29.09.2021

Istnieje kilka kluczowych wymogów, jakie powinien spełniać odkurzacz automatyczny do sierści. Należy do nich specjalne filtrowanie powietrza w celu zatrzymania alergenów oraz szczotki, w które nie będzie wplątywać się sierść i włosy. Sprawdź, jaki iRobot do sierści wybrać!

Zobacz więcej
 • Jaki robot sprzątający wybrać? Sprawdź nasz poradnik!
  Jaki robot sprzątający wybrać? Sprawdź nasz poradnik!
  Data: 01.09.2021

  Wybór odkurzaczy automatycznych jest ogromny. Jednak kupując taki sprzęt warto postawić na jakość sprzątania i samodzielność urządzenia. Odkurzacz automatyczny sprosta najtrudniejszym zadaniom i zrobi to bez Twojej pomocy! Jednak, który wybrać, gdy wybór jest tak ogromny? Podpowiadamy!

  Zobacz więcej
 • Jaki robot mopujący wybrać? Sprawdź nasze zestawienie!
  Jaki robot mopujący wybrać? Sprawdź nasze zestawienie!
  Data: 31.08.2021

  Urządzenia mopujące opierają swoje działanie na podobnych mechanizmach, co odkurzacze automatyczne – jeżdżą po Twoim domu i sprzątają najlepiej, jak potrafią. Używając robota mopującego w duecie z robotem odkurzającym, zapewniasz sobie efekt czystości na najwyższym poziomie. Urządzenia te sprzątają dokładnie tak samo, jak Ty – najpierw na sucho, a później na mokro, skupiając się na miejscach szczególnie zabrudzonych. W naszym zestawieniu dowiesz się więcej o funkcjach takich urządzeń oraz...

  Zobacz więcej
Showing 1 to 3 of 3 (1 Page)