💬
Czat

Ikona rabatu   BLACK FRIDAY - mega obniżki! SPRAWDŹ

Baza wiedzy

Dlaczego pies gubi sierść jesienią? Wszystko o linieniu u psa (i kota!)
Dlaczego pies gubi sierść jesienią? Wszystko o linieniu u psa (i kota!)
Data: 26.10.2022

Kto ma w domu zwierzaka ten wie, że wypadanie sierści jest sytuacją całkiem normalną. Zdarza się jednak, że nasi pupile linieją w stopniu, który zaczyna nas martwić. Kiedy nadmierne gubienie sierści jest normalne, a kiedy powinno wzbudzić nasz niepokój oraz jak poradzić sobie z wszechobecnymi włosami? Podpowiadamy!

Zobacz więcej
 • Pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący – przedstawiamy Roomba Combo j7!
  Pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący – przedstawiamy Roomba Combo j7!
  Data: 07.10.2022

  Sprzątanie jest dokładne i odbywa się zupełnie bez Twojego udziału, a Ty widzisz jedynie efekt tego procesu – brzmi jak wizja z dalekiej przyszłości, obecna jedynie w sferze marzeń? Nic bardziej mylnego, rewolucja dokonuje się na naszych oczach – poznaj nowość, Roomba Combo® j7! Pierwszy na świecie robot odkurzająco-mopujący obsługiwany całkowicie bez użycia rąk oraz jedyny model, który unosi moduł mopujący i utrzymuje go z dala od dywanów.

  Zobacz więcej
 • Poznaj iRobot OS
  Poznaj iRobot OS
  Data: 02.09.2022

  Komunikują się ze sobą, wiedzą, które obszary są najbardziej zabrudzone, rozpoznają i identyfikują przeszkody napotkane na swojej drodze… Skąd bierze się tak wysoki poziom inteligencji robotów sprzątających iRobot? W poniższym wpisie przybliżymy Wam nieco przyczynę, która stoi za wyjątkową inteligencją naszych robotów – poznajcie system operacyjny iRobot OS.

  Zobacz więcej
 • Roomba ma już 20 lat!
  Roomba ma już 20 lat!
  Data: 12.07.2022

  Obecnie nadal cieszy się dużym zainteresowaniem i wciąż rosnącą popularnością. Wiele osób nie wyobraża sobie już bez niego życia - i chociaż trudno w to uwierzyć, to robot odkurzający Roomba ma już… 20 lat!

  Zobacz więcej
 • Jak działa Technologia Imprint™ Link w odkurzaczach automatycznych?
  Jak działa Technologia Imprint™ Link w odkurzaczach automatycznych?
  Data: 23.06.2022

  Każdy ma swoje metody sprzątania i z pewnością niechętnie oddaje czystość własnego domu w obce ręce. Szczególnie jeśli nie są to ręce, a procesor, kilka ruchomych szczotek i silnik ssący. Warto jednak zaufać odkurzaczom automatycznym – to małe i sprytne urządzenia, uzbrojone od spodu aż po samą pokrywę w czujniki, kamery i procesory, aby jeszcze lepiej zaprowadzić porządek w Twoim domu. Jak dobrze wiemy, aby podłogi były naprawdę czyste, samo odkurzanie nie wystarczy – tu do akcji wkracza...

  Zobacz więcej
 • Dlaczego iRobot to dobry odkurzacz dla alergika?
  Dlaczego iRobot to dobry odkurzacz dla alergika?
  Data: 16.03.2022

  Nie ma nic gorszego niż niewidoczne drobinki kurzu i alergenów, atakujące Cię we własnym domu. Gdy miejsce, które powinno kojarzyć się z odpoczynkiem i spokojem staje się więzieniem, w którym nie możesz oddychać i co chwilę wycierasz nos chusteczką - musisz coś zrobić! Walcz z niewidocznym wrogiem, korzystając z nowych technologii. Odkurzacz automatyczny z pewnością będzie wybawieniem dla każdego alergika!

  Zobacz więcej
 • Co oferuje nowoczesny iRobot mopujący?
  Co oferuje nowoczesny iRobot mopujący?
  Data: 08.03.2022

  Podczas gdy jeszcze nie wszyscy zdążyli przyzwyczaić się do myśli, że na rynku AGD zadomowiły się automatyczne odkurzacze, w sprzedaży szybko pojawili się także ich pomocnicy – roboty mopujące. iRobot Braava jet m6 to urządzenie równie skuteczne w sprzątaniu co robot odkurzający Roomba, jednak skupiające swoje działania na myciu podłóg. Czy warto kupować dodatkowo robota mopującego? Jakie korzyści płyną z korzystania z Braavy?

  Zobacz więcej
 • Jaki model iRobot Roomba wybrać – sprawdź zestawienie!
  Jaki model iRobot Roomba wybrać – sprawdź zestawienie!
  Data: 08.03.2022

  Spośród wielu różnych funkcji oferowanych przez odkurzacze automatyczne, istnieją modele, których wyposażenie z pewnością pasuje do Ciebie. Jesteś żyjącą w szybkim tempie osobą, która nie ma czasu na odkurzanie nawet małej przestrzeni? A może wymagasz pełnej automatyzacji i sprzątania pod Twoją nieobecność? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model iRobot dla Ciebie!

  Zobacz więcej
 • Jaki odkurzacz do paneli? Sprawdź, jaki wybrać!
  Jaki odkurzacz do paneli? Sprawdź, jaki wybrać!
  Data: 24.02.2022

  Moda na problematyczne dywany i wykładziny odeszła już raczej w niepamięć. Teraz w polskich domach królują panele i płytki. Są one dużo bardziej „wdzięczne” w utrzymywaniu czystości, nie zbierają w sobie kurzu i brudu tak jak to zwykło dziać się w przypadku dywanów. Odkurzacze z pewnością także mają łatwiej, ponieważ wysysanie drobinek spomiędzy włókien materiału obciąża silnik elektryczny i elektryzuje końcówkę rury odkurzacza. Pozostaje odpowiedzieć na pytanie - jaki odkurzacz do paneli...

  Zobacz więcej
 • iRobot dba o cyberbezpieczeństwo – certyfikat TÜV SÜD
  iRobot dba o cyberbezpieczeństwo – certyfikat TÜV SÜD
  Data: 18.02.2022

  Obecnie na rynku obserwujemy rosnące zainteresowanie rozwiązaniami typu smart home. Smart może być wszystko – począwszy od inteligentnych sterowników systemów grzewczych, poprzez różnego rodzaju czujniki (dymu, czadu, zalania, temperatury, wilgotności, ruchu itd.), inteligentne alarmy, zamki do drzwi i oświetlenie, aż po oczyszczacze powietrza i roboty sprzątające.

  Zobacz więcej
 • Jaki odkurzacz do domu? Sprawdź, co wybrać!
  Jaki odkurzacz do domu? Sprawdź, co wybrać!
  Data: 08.02.2022

  Obecnie w sklepach technologicznych mamy duży wybór różnych sprzętów AGD. Lecz jaki odkurzacz wybrać, jeśli potrzebujesz po prostu urządzenia, które szybko i wygodnie posprząta podłogi? Czy postawić na sprawdzony, tradycyjny odkurzacz czy lepiej zainwestować w robota sprzątającego? Oto poradnik, który pomoże Ci wybrać odkurzacz do domu!

  Zobacz więcej
 • Jaki iRobot wybrać? Sprawdź!
  Jaki iRobot wybrać? Sprawdź!
  Data: 08.02.2022

  Odkurzacze automatyczne wyposażone są w różne systemy służące usprawnieniu sprzątania. Różnią się jednak kilkoma cechami, które profilują je na konkretnych użytkowników. Sprawdź, jaki odkurzacz będzie najlepszy dla Ciebie! A może lepiej zainwestować w urządzenie mopujące, które myje również na mokro? Przekonaj się o tym!

  Zobacz więcej
Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)