💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Aplikacja iRobot Home

iRobot OS łączy zaawansowaną technologię, aby tworzyć spersonalizowane doświadczenie w zakresie sprzątania, które można kontrolować bezpośrednio z aplikacji iRobot Home.

Aplikacja iRobot Home

Aplikacja iRobot Home

Aplikacja iRobot Home współpracuje z systemem operacyjnym iRobot OS, aby codzienne porządki stawały się łatwiejsze i bardziej spersonalizowane.

Odkryj możliwości jakie daje aplikacja

Inteligentne mapy

Sprzątaj tak, jak chcesz

W aplikacji iRobot Home możesz dostosować swoje mapy i harmonogramy do sprzątania zgodnie z Twoimi preferencjami - kiedy, jak i gdzie chcesz.

Ulubione cykle sprzątania

Twórz ulubione cykle sprzątania

Aplikacja iRobot Home pozwala Ci zapisać dowolną liczbę ulubionych cykli sprzątania. Uzyskaj dostęp do ulubionych jednym kliknięciem, aby sprzątać bez wysiłku.

Sugestie harmonogramu

Uruchom pomocne sugestie harmonogramu

Znajdź styl sprzątania, który pasuje do Twojego życia. Aplikacja iRobot Home sugeruje harmonogramy, które odpowiadają Twoim nawykom, zapewniając nowy poziom personalizacji i autonomii.

Asystenci głosowi

Powiedz tylko słowo

Kontroluj sprzątanie za pomocą poleceń głosowych, dodając skróty w aplikacji iRobot Home do swojego asystenta głosowego1.

Popraw jakość sprzątania dzięki aktualizacjom dostępnym w aplikacji iRobot Home

Nasza najnowsza aktualizacja jest pełna funkcjonalności, które zapewniają pełną kontrolę nad sprzątaniem.

Nowość

Inteligentne mapy

Ciesz się spersonalizowanym sprzątaniem, bez kiwnięcia palcem

Zaawansowane funkcje rozpoznawania obiektów i segmentacji pomieszczeń5 pozwalają systemowi iRobot OS szybko mapować i nadawać nazwy pomieszczeniom w Twoim domu. Opatentowana technologia mapowania automatycznie etykietuje pomieszczenia z dokładnością do 90%3. To jest właśnie inteligentna mapa.

Nowość

7x szybsze tworzenie map

Mapuje Twoją przestrzeń 7x szybciej2

Zacznij sprzątać jeszcze szybciej. Prosto po wyjęciu z pudełka robot odkurzający Roomba® 4 utworzy kompletną mapę Twojego domu 7 razy szybciej2 niż wcześniej, dzięki czemu możesz posprzątać gdzie chcesz i kiedy chcesz, już po jednym przejechaniu.

Instrukcje krok-po-kroku

Prosty serwis robota - zrób to sam!

Aplikacja iRobot Home zawiera teraz intuicyjne instrukcje krok po kroku opracowane w celu jak najszybszego przywrócenia robota do sprzątania.

Zobacz, co mówią użytkownicy naszej aplikacji

Opinia klientów

"Prosta i czytelna aplikacja, można uruchomić odkurzacz z każdego miejsca na świecie 👍" *

Aleksandra P.

* Opinia pochodzi ze sklepu Google Play, nie mamy możliwości zweryfikowania autora

Najczęściej zadawane pytania

Jakiej aplikacji używać do obsługi produktów iRobot®

Aplikacja iRobot Home łączy Cię z robotami odkurzającymi Roomba®, odkurzająco-mopującymi Roomba Combo® lub mopującymi Braava jet®. Aplikacja iRobot Home zapewnia ulepszone mapy, niestandardowe procedury, sugestie sezonowe i intuicyjną integrację inteligentnego domu*.

*Dostępność funkcji różni się w zależności od modelu robota


Jak połączyć aplikację iRobot Home z moim robotem?

Aby połączyć robota Roomba®, Roomba Combo® lub Braava jet® z aplikacją iRobot Home, musisz najpierw skonfigurować robota, połączyć go z Wi-Fi® i użyć technologii Bluetooth do połączenia robota z urządzeniem. Szczegółowe instrukcje można znaleźć w Pomocy tutaj: https://homesupport.irobot.com/s/article/17734


Czy mój robot Roomba® lub robot Braava jet® może działać bez aplikacji?

Tak. Twój robot odkurzający Roomba®, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® lub robot mopujący Braava jet® mogą pracować bez korzystania z aplikacji iRobot Home. Zalecamy jednak korzystanie z aplikacji iRobot Home, aby poprawić jakość sprzątania i uzyskać dostęp do najnowszych funkcji dostępnych dla Twojego robota.


Aplikacja iRobot Home

Pobierz aplikację iRobot Home, aby uzyskać pełną kontrolę nad sprzątaniem

1 Współpracuje z urządzeniami obsługującymi Alexa, Siri i Google Assistant. Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Siri jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc., zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach i regionach.

2 W porównaniu z poprzednią technologią mapowania iRobot.

3 Kuchnie oznaczone z 90% dokładnością, rozpoznanie innych pomieszczeń jest uzależnione od różnych czynników i może być niższe.

4 Funkcja dostępna tylko w modelach Roomba® serii i6, i7 oraz Roomba® i Roomba Combo® serii i8, j.

5 Funkcja dostępna tylko w modelach Braava jet® m6 i Roomba® serii i6, i7, s9 oraz Roomba® i Roomba Combo® serii i8, j.