💬
Czat
Promocja PROMOCJA iRobot Roomba 606 Zobacz większe
Obejrzyj film

iRobot Roomba 606

70037

899,00 zł

1 199,00 zł

już od 44,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


Darmowa wysyłka tego produktu

Robot sprzątający iRobot Roomba 606 automatycznie powróci na Stację Dokującą, aby naładować się pomiędzy kolejnymi cyklami sprzątania. Czujniki wysokości pozwalają robotowi unikać schodów i innych uskoków. 

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Roomba 606 inteligentna nawigacja

Inteligentnie

 • Sprząta wzdłuż ścian: nie daj się zwieść jej kształtowi Roomba świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi ścian, mebli, listw podłogowych itp.
 • Technologia iAdapt: dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania i czujników, robot do odkurzania iRobot Roomba 606 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczególnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodów.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Modele zachowań: Technologia iAdapt jest intuicyjna i odkrywcza. Dzięki niej robot odkurzacz iRobot Roomba 606 wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spośród dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, aby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 606 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.
Roomba 606 spód

Łatwo

 • Spot Clean: Tryb Spot Clean służy do nagłych wypadków, takich jak przewrócona donica, albo rozsypana sól. W tym trybie robot sprzątający iRobot Roomba 606 koncentruje się na jednym miejscu jeżdżąc spiralnie, dopóki nie wyczyści wszystkiego. 
 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: Roomba automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotową do pracy.
 • Łatwość użytkowania: odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 606  jest prosty w użytkowaniu od początku do końca. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby zaczęła sprzątać. Gdy skończy, sama wróci na Stację Dokującą, żeby się doładować.
Roomba 606

Czysto

 • Skuteczność sprzątania: 3-stopniowy system czyszczący - wirująca szczotka boczna wymiata wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: Wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Najlepszy dla posiadaczy zwierząt: Z technologią AeroVac i szczotkami według nowego projektu, iRobot Roomba serii 600 jest lepiej wyposażony do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami. Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek Roomby i wciąga je do pojemnika Aerovac, który zaprojektowaliśmy tak aby nie trzeba było go często opróżniać.
 • Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala Roombie na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum
iRobot Roomba 606 opakowanie

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 606
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Przewód zasilający
 • Akumulator iRobot XLife (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Produkty powiązane

Opinie

2021-02-28

Dobra robota

wykonanie solidne, nie sprawia wrażenia sprzętu który się szybko zepsuje, polecam działanie

2021-02-22

i ok!

dziala poprawnie, szybko sie ładuje i znou gotowy do pracy

2021-02-15

Mieszkanie ze zwierzakami

Doskonale się nadaje do tytułowego mieszkania ze zwięrzetami, kupiłam go głownie z takim zamiarem i w tej roli sprawdza się doskonale

2021-02-09

Opłacalny

opłacalny model, dobrze zbiera te nie znośne orkuchy w kuchni

2021-01-25

Optymalny wybór

mam go jakiś czas i uważam, że to optymlany wybór, nie wydałam za dużo, sprawdza się świetnie

2020-10-29

Niedrogi a mocny

Niedrogi a mocny odkurzacz, na pewno nie żałuje zakupu bo dużo mi pomaga

2020-10-08

Poprawnie

Odkurzacz zbiera poprawnie, wszystko jest w porządku

2020-10-06

W nowym mieszkaniu

Ładnie się sprawdza w nowym mieszkaniu, to taka wisienka na torcie i jestem bardzo zadowolona z zakupy

Napisz opinię

iRobot Roomba 606

iRobot Roomba 606

Robot sprzątający iRobot Roomba 606 automatycznie powróci na Stację Dokującą, aby naładować się pomiędzy kolejnymi cyklami sprzątania. Czujniki wysokości pozwalają robotowi unikać schodów i innych uskoków. 

Mouseover Zoom loading...