💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Zbierają więcej sierści zwierząt niż inne roboty odkurzające*

Wciąż walczysz z wszechobecną sierścią Twojego futrzaka? Roboty Roomba® serii „e” oraz „i” zbierają więcej sierści niż inne odkurzacze automatyczne*. Twój kot roznosi żwirek po całym domu? Nasze roboty są na tyle rezolutne, że same znajdują i odkurzają zabrudzoną powierzchnię. Zaawansowany system filtrujący wyłapuje 99% pyłków, roztoczy kurzu domowego oraz psich i kocich alergenów, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się niechcianej sierści Twojego zwierzaka. Nawet nasze dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni zostały stworzone z myślą o Twoim pupilu: w przeciwieństwie do szczotek z włosiem, te zapobiegają wplątywaniu. Nasze roboty ułatwią Ci sprzątanie sierści zarówno na podłogach, jak i dywanach – dzięki temu będziesz mógł spędzać więcej czasu na zabawie ze swoim włochatym przyjacielem i mniej na sprzątaniu po nim.


*Wyniki w oparciu o test skuteczności zbierania włókien IEC w porównaniu do Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep

Roboy sprzątające iRobot Roomba są idealne dla posiadaczy zwierząt
iRobot Roomba i7 dokładnie sprząta włosy i sierść widok od dołu

Od dywanów po podłogi twarde, roboty Roomba ™ serii „e” oraz „i” są naszpikowane cechami, które sprawiają, że sprzątanie po Twoich pupilach jest łatwe.

  • Zbiera więcej sierści zwierząt niż inne roboty odkurzające.* Opatentowany 3-stopniony system sprzątania wykorzystuje dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni, funkcję zasysania podnoszącego oraz dedykowaną szczotkę boczną, aby zebrać sierść z dywanów i parkietów.
  • Dwie specjalnie profilowane gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni zostały stworzone z myślą o sierści Twojego pupila: w przeciwieństwie do szczotek z włosiem, te zapobiegają wplątywaniu.
  • Zwierzaki roznoszą brud? Roboty Roomba® posiadają opatentowaną technologię Dirt Detect™ pozwalającą znaleźć najbrudniejsze miejsca i dokładnie je odkurzać.
  • Zaawansowany system filtracji wyłapuje 99% pyłków, roztoczy kurzu domowego oraz psich i kocich alergenów, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się z domu sierści Twojego zwierzaka.
  • Robot odkurzający Roomba® i7+ automatycznie opróżnia się do jednorazowego worka, który mieści zawartość 30 pojemników pełnych brudu, kurzu, włosów i sierści, więc możesz zapomnieć o odkurzaniu na kilka tygodni.

*Wyniki w oparciu o test skuteczności zbierania włókien IEC w porównaniu do Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep

Poznaj resztę rodziny robotów odkurzających Roomba®

Kup teraz