💬
Czat

Ikona rabatu   BLACK FRIDAY - mega obniżki! SPRAWDŹ

Wirtualne ściany Dual mode

Wirtualna ściana Dual mode (akcesorium dodatkowe) utrzymuje robota Roomba w obszarach, gdzie chcesz, żeby posprzątał i z dala od tych, gdzie nie chcesz. Aby dopasować do swoich potrzeb, możesz wykorzystywać jeden z dwóch trybów urządzenia.

Tryb Wirtualnej ściany

Kiedy przełącznik jest w (pozycji „Do góry”), urządzenie działa jako Wirtualna ściana. Oznacza to, że może ona blokować otwory o szerokości do 3 m. Tworzy ono niewidzialną, stożkowa zaporę, którą widzi tylko Roomba.

Powierzchnia bariery się powiększa wraz ze wzrostem odległości od urządzenia.


Tryb Pierścienia

Kiedy przełącznik jest w (pozycji „W dół”), urządzenie tworzy strefę ochronną, do której robot Roomba nie wjedzie. Uniemożliwia to robotowi Roomba uderzanie w przedmioty, które chcesz zabezpieczyć (np. miska dla psa lub wazon) lub wjeżdżanie do niepożądanych obszarów (np. narożniki lub przestrzeń pod biurkiem). Pierścień jest niewidoczny i ma promień około 60 cm od środka urządzenia.

Informacje

U góry urządzenia znajduje się świecący pierścień. Pierścień będzie 5 razy pulsował podczas włączania urządzenia lub po wybraniu nowego trybu. Wybierz żądany tryb. Gdy pierścień przestanie pulsować, postaw urządzenie na podłodze w odpowiednie lokalizacji. Świecący pierścień pozostanie wyłączony, aż do momentu, gdy baterie (2 baterie typu AA) będą wymagały wymiany.

Gdy urządzenie nie jest używane.

Pomiędzy cyklami czyszczenia, można pozostawić działające urządzenie na swoim miejscu, na podłodze.


W normalnych warunkach użytkowania baterie wytrzymują do 12 miesięcy. Jeśli nie planujesz korzystania z Wirtualnej ściany Dual mode przez dłuższy czas i chcesz ją przechować, należy przesunąć przełącznik do pozycji „wył”.