💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Zachowanie robota Roomba 900, gdy zapełni się pojemnik.

Robot Roomba posiada czujnik do określania, kiedy jego pojemnik jest pełny. W zależności od tego jak szybko zapełnia się pojemnik na brud w Twoim domu, uwzględniając te okoliczności, możesz zmieniać zachowanie robota Roomba. Ustawienia domyślne to „Zakończ sprzątanie, gdy pojemnik jest zapełniony”. Aby zmienić to ustawienie, wybierz w aplikacji iRobot HOME Preferencje SprzątaniaZakończ sprzątanie, gdy pojemnik jest zapełnionyWył.


Oto dwa wzorce zachowań przy zapełnieniu się pojemnika:

  • Zakończ sprzątanie, gdy pojemnik jest zapełniony: Wł
    Robot Roomba będzie kończył aktualne zadanie sprzątania, nawet, gdy pojemnik będzie już pełny, ale nie rozpocznie następnych zadań sprzątania, dopóki nie zostanie opróżniony pojemnik na brud.

  • Zakończ sprzątanie, gdy pojemnik jest zapełniony: Wył
    Po zapełnieniu pojemnika na brud robot Roomba powróci do punktu startowego i wstrzyma zadanie sprzątania (pauza). Po opróżnieniu pojemnika na brud, wciśnij przycisk CLEAN, aby robot dokończył zadanie. Jeżeli pojemnik na brud zostanie opróżniony w ciągu 90 minut, zadanie sprzątania zostanie dokończone. Po tym czasie, cykl sprzątania zostanie anulowany. Dopóki pojemnik na brud nie zostanie opróżniony kolejne zadania sprzątania nie zostaną rozpoczęte.

Jeżeli wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud zaświeci się w trakcie sprzątania, można wstrzymać pracę (pauza), aby opróżnić pojemnik i dalej wznowić pracę - niezależnie od wybranego wzorca zachowań.