💬
Czat

Ikona rabatu   BLACK FRIDAY - mega obniżki! SPRAWDŹ

W jaki sposób sprząta robot Braava jet®

Robot Braava jet® jest przeznaczony do inteligentnego przemieszczania się i sprzątania w typowych kuchniach i łazienkach, pokrywając swoim działaniem do 20 m² powierzchni przy mopowaniu na mokro i do 25 m² przy wycieraniu na wilgotni i zamiataniu na sucho.*

  • Robot Braava jet® nie spryskuje mebli i ścian. Przed spryskiwaniem robot wycofuje się, aby się upewnić, że spryskuje tylko wolną od przeszkód część podłogi.

  • W niektórych przypadkach, gdy na podłodze znajdują się zasłony lub narzuty, robot Braava jet® może ich nie rozpoznać jako fizyczne przeszkody. Może to spowodować opryskanie tkanin wodą. Aby tego uniknąć, gdy robot Braava jet® pracuje, należy podnieść zasłony.

  • Gdy robot Braava jet® odkryje krawędzie, nogi krzeseł i inne przeszkody, sprząta wokół nich, a następnie wraca na swoją poprzednią ścieżkę i kontynuuje sprzątanie.

  • Po sprzątnięciu całej wolnej przestrzeni robot Braava jet® kończy pracę, po raz drugi czyszcząc wzdłuż krawędzi, ścian, mebli i innych przeszkód.

  • Po zakończeniu sprzątania robot Braava jet® wraca do miejsca, gdzie zaczął, odtwarza sygnał, aby poinformować Cię, że skończył pracę, i wyłącza się.

* Na podstawie pokoju, w którym 25% powierzchni podłogi zajmowały przedmioty, meble i dywany.