💬
Czat

Sprząta dokładnie, więc Ty już nie musisz.

Od ponad 30 lat iRobot® projektuje innowacyjne produkty, by codzienna czystość stała się Twoją rzeczywistością. Roboty Roomba® serii 600 są doskonałym początkiem inteligentnego sprzątania w Twoim domu, z przystępnymi cenami zaczynającymi się już od 849,00 zł.

Kup robota Roomba® serii 600

iRobot Roomba 697 współpracuje z aplikacją iRobot HOME

Roomba® 697

Robot odkurzający

Roomba® 697 z łącznością Wi-Fi® wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie szczotki do wszystkich powierzchni, by gruntownie sprzątać Twoje podłogi. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, możesz uruchamiać i programować pracę robota na wszystkie dni tygodnia w aplikacji iRobot HOME. Robota Roomba® 697 możesz również obsługiwać poleceniami głosowymi z asystentami Amazon Alexa i Google Assistant.

949,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 47,45 zł miesięcznie
Kup teraz
iRobot Roomba 606

Roomba® 606

Robot odkurzający

Roomba® 606 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie szczotki do wszystkich powierzchni, by gruntownie sprzątać Twoje podłogi.

849,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 42,45 zł miesięcznie
Kup teraz
iRobot Roomba serii 600 system sprzątania iRobot Roomba serii 600 system sprzątania

Odkurzamy mocniej.

iRobot Roomba serii 600 system sprzątania

Sprzątaj swój dom inteligentnie.

3-stopniowy system sprzątania zbiera kurz, brud i większe zabrudzenia z dywanów i twardych podłóg, podczas gdy wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia w rogach i wzdłuż ścian.

iRobot Roomba serii 600 personalizowane sugestie sprzątania

Sugestie, które przynoszą korzyści.

Uczy się Twoich nawyków sprzątania i oferuje spersonalizowane propozycje. Poleca również rozwiązania, o których nie myślisz — jak dodatkowe mopowanie w sezonie pylenia roślin lub zrzucania sierści przez zwierzęta.

iRobot Roomba serii 600 współpraca z asytentami głosowymi

Odkurzaj bez kiwnięcia palcem.

​​Dzięki obsłudze głosowej za pomocą Asystenta Google i Alexa, robot Roomba serii 600 może odkurzać w Twoim domu, ​​​kiedy wydasz mu polecenie głosem1.

iRobot Roomba serii 600 system wykrywania zabrudzeń Dirt Detect

Wie, na czym się skupić.

Czujniki Dirt Detect ™ pomagają robotowi skupić się na sprzątaniu tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, np. w miejscach o dużym natężeniu ruchu w domu2.

Który produkt jest odpowiedni dla Ciebie?

Przy każdym zakupie robota

Darmowa dostawa Darmowa dostawa
Serwis door-to-door Serwis door-to-door
24 miesiące gwarancji 24 miesiące gwarancji

System Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google to znak towarowy firmy Google LLC.

2  Robot wykrywa zabrudzenia podczas sprzątania