💬
Czat
iRobot Roomba serii 600 skutecznie sprząta wszystkie rodzaje podłóg

Sprząta dokładnie, więc Ty już nie musisz.

Od ponad 25 lat iRobot® projektuje innowacyjne produkty, by codzienna czystość stała się Twoją rzeczywistością. Roboty Roomba® serii 600 są doskonałym początkiem inteligentnego sprzątania w Twoim domu, z przystępnymi cenami zaczynającymi się już od 999,00 zł.

Kup robota Roomba® serii 600

iRobot Roomba 698 współpracuje z aplikacją iRobot HOME

Roomba® 698

Robot odkurzający

Roomba® 698 z łącznością Wi-Fi® wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie szczotki do wszystkich powierzchni, by gruntownie sprzątać Twoje podłogi. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, możesz uruchamiać i programować pracę robota na wszystkie dni tygodnia w aplikacji iRobot HOME. Robota Roomba® 698 możesz również obsługiwać poleceniami głosowymi z asystentami Amazon Alexa i Google Assistant.

1 499,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 74,95 zł miesięcznie
Kup teraz
iRobot Roomba 694 współpracuje z aplikacją iRobot HOME

Roomba® 694

Robot odkurzający

Roomba® 694 z łącznością Wi-Fi® wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie szczotki do wszystkich powierzchni, by gruntownie sprzątać Twoje podłogi. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, możesz uruchamiać i programować pracę robota na wszystkie dni tygodnia w aplikacji iRobot HOME. Robota Roomba® 694 możesz również obsługiwać poleceniami głosowymi z asystentami Amazon Alexa i Google Assistant.

1 499,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 74,95 zł miesięcznie
Kup teraz
iRobot Roomba 606

Roomba® 606

Robot odkurzający

Roomba® 606 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie szczotki do wszystkich powierzchni, by gruntownie sprzątać Twoje podłogi.

999,00 zł

Kup i rozłóż na wygodne raty już od 49,95 zł miesięcznie
Kup teraz

Dwie szczotki główne do wszystkich powierzchni.

Roboty Roomba® wykorzystują dwie szczotki do wszystkich powierzchni, by pomóc Ci sprzątać gruntownie podłogi. Jedna szczotka poluzowuje brud, a druga obracając się w przeciwnym kierunku wyłapuje go.
iRobot Roomba serii 600 zbliżenie na dwie szczotki główne
iRobot Roomba serii 600 odkurza płatki śniadaniowe widok od dołu

Brud i kurz nie mają gdzie się ukryć.

Opatentowany 3-stopniowy systemem sprzątania to prawdziwy cios dla brudu. Dwie szczotki główne do wszystkich powierzchni, specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania w narożnikach sprawiają, że żaden okruszek nie może czuć się bezpiecznie.

Nie potrzebuje czasu, by się dostosować.

Automatyczna regulacja głowicy czyszczącej dostosowuje jej wysokość, aby utrzymać dwie szczotki główne do wszystkich powierzchni w bliskim kontakcie z różnymi powierzchniami podłogi, ściśle przylegając zarówno do twardych podłóg, jak i dywanów.
iRobot Roomba serii 600 wjeżdza z podłogi na dywan
iRobot Roomba serii 600 używa systemu wykrywania większych zabrudzeń Dirt Detect

Wyczuwa i eliminuje brud.

Czujniki DirtDetect™ alarmują robota o bardziej zabrudzonych obszarach w Twoim domu. Robot sprząta te obszary gruntowniej, więc najszybciej brudzące się miejsca są równie czyste jak reszta domu.

Doprowadza czystość do krawędzi.

Szczotka do sprzątania przy krawędziach została specjalnie zaprojektowana i zamontowana pod kątem 27 stopni, aby usuwać brud wzdłuż krawędzi i w narożnikach.
iRobot Roomba serii 600 sprzata wzdłuż krawędzi ścian

Który produkt jest odpowiedni dla Ciebie?

Przy każdym zakupie robota

Free shipping Darmowa dostawa
Money Back Serwis door-to-door
Warranty 24 miesiące gwarancji