💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Roomba Combo i5

Roboty odkurzająco-mopujące iRobot Roomba Combo® i5 i i5+

Robot odkurzająco-mopujący iRobot Roomba Combo i5 na parkiecie w salonie
Odtwórz film

Potężna wydajność, wyjątkowa moc ssąca

Czyszczenie uporczywych zabrudzeń za pomocą 4-stopniowego systemu sprzątania, który dla pełnego efektu sprzątania wykorzystuje: 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni, szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, 10x większą moc ssącą1 oraz nakładkę mopującą.

Podwójna moc sprzątania

Dzięki prostej wymianie pojemnika na brud, Twój robot gruntownie odkurzający Roomba Combo® i5+ zyskuje funkcję skutecznego mopowania.

Robot odkurzająco-mopujący

Kierują nim inteligentne funkcje

Roomba Combo® i5 uczy się rozkładu Twojego domu, aby stworzyć inteligentne mapy Imprint®. Dzięki tym mapom urządzenie może sprzątać w równych rzędach oraz odkurzać i mopować dokładnie tam, gdzie chcesz. Po zakończeniu doładowania akumulatora może natomiast kontynuować pracę w miejscu, w którym została ona przerwana.

Roomba tworzenie mapy

Uczy się, jak sprzątać

Robot Roomba Combo® i5 uczy się Twoich zwyczajów, aby przedstawić spersonalizowane sugestie, takie jak automatyczne harmonogramy lub dodatkowe sprzątanie w sezonie pylenia roślin i linienia zwierząt domowych.

Personalizowane sugestie

Skoncentrowany na usuwaniu brudu

Technologia Dirt Detect umożliwia robotowi Roomba Combo® i5 wykryć większe skupiska brudu i skoncentrować na nich swoją pracę.

Dirt Detect

Sprząta, gdy nie ma Cię w domu

Platforma iRobot OS umożliwia włączenie robota po wyjściu z domu i zakończenie jego pracy przed Twoim powrotem, dzięki czemu nie będziesz widzieć sprzątania, a jedynie jego efekty. Ciesz się czystym domem i korzystaj z życia!

iRobot OS

Który robot sprzątający jest odpowiedni dla Ciebie?

Przy każdym zakupie robota

Darmowa dostawa od 400zł
Darmowa dostawa
Serwis door-to-door
Serwis door-to-door
24 miesiące gwarancji
24 miesiące gwarancji
Bezpieczeństwo transakcji
Bezpieczeństwo
transakcji
Bezpieczeństwo transakcji
W porównaniu z robotami Roomba serii 600