💬
Czat

Ikona rabatu Wiosenne Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j5 z wymiennymi pojemnikami na brud

Roboty odkurzająco-mopujące iRobot Roomba Combo® j5 i j5+

Robot odkurzająco-mopujący iRobot Roomba Combo j5 na parkiecie w salonie
Odtwórz film

Odkurzaj i mopuj dzięki prostej wymianie pojemnika na brud w domach z mieszanką dywanów i twardych podłóg

Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j5/j5+ wykorzystuje nawigację PrecisionVision do niezawodnego i dokładnego sprzątania domu. Wymień pojemnik na brud na Combo, a robot zacznie pracę na mokro, jednocześnie gruntownie odkurzając.

Mopuje tam, gdzie chcesz i omija strefy bez dostępu

Wymień pojemnik i mopuj — zamień standardowy pojemnik na brud na pojemnik Combo, a robot Roomba Combo® j5/j5+ natychmiast przełączy się w tryb jednoczesnego odkurzania i mopowania. Ustaw strefy bez mopowania wokół dywanów i delikatnych podłóg, aby robot wiedział, że tych miejsc należy unikać.

Robot odkurzająco-mopujący

Wie, co ma sprzątać, a czego unikać

Buty w przedpokoju, kable od ładowarek w gabinecie czy rzucone na podłogę w łazience ręczniki, a nawet nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe — Twój robot rozpozna je i posprząta wokół nich wszystkich.

PrecisionVision

Robot sprzątający o wyjątkowej skuteczności

Doświadcz kompleksowego czyszczenia dzięki wydajnemu, 4-stopniowemu systemowi sprzątania, który wciąga brud, zanieczyszczenia oraz sierść zwierząt z dowolnego miejsca w Twoim domu. Na system składają się 2 gumowe szczotki główne, które dostosowują się do każdego podłoża, szczotka boczna do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, duża moc ssąca oraz system mopujący, który aktywuje się po wymianie pojemnika na brud.

4-stopniowy system sprzątania

Koncentruje się na brudzie

Opatentowana technologia Dirt Detect umożliwia robotowi Roomba Combo® j5/j5+ wykrycie bardziej zabrudzonych obszarów w domu i posprzątanie ich z większą dokładnością1

Dirt Detect

Tworzy dostosowaną do Twoich potrzeb inteligentną mapę domu

Rozpocznij sprzątanie z robotem Roomba jeszcze szybciej. Prosto po wyjęciu z opakowania robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j5+ rozpocznie tworzenie kompletnej mapy Twojego domu. Zrobi to 7 razy szybciej niż wcześniej2, a co więcej - automatycznie oznaczy każdy rodzaj pomieszczenia z dokładnością do 90%3, dzięki czemu możesz sprzątać, gdzie chcesz i kiedy chcesz po zaledwie jednym zakończonym przez robota zadaniu sprzątania.

Inteligentne mapy

Wracaj do czystego domu

Dzięki iRobot OS możesz ustawić robota tak, aby rozpoczynał sprzątanie, gdy wychodzisz i kończył, gdy wracasz do domu. Dzięki temu zauważysz tylko efekty gruntownego sprzątania, ale nigdy sam jego proces. Aby praca robota nie przeszkadzała Ci w ciągu dnia, możesz ustawić tryb Nie przeszkadzać w aplikacji. W tym czasie robot nie będzie sprzątał ani opróżniał pojemnika na brud.

iRobot OS

Który robot sprzątający jest odpowiedni dla Ciebie?

Przy każdym zakupie robota

Darmowa dostawa od 400zł
Darmowa dostawa
Serwis door-to-door
Serwis door-to-door
24 miesiące gwarancji
24 miesiące gwarancji
Bezpieczeństwo transakcji
Bezpieczeństwo
transakcji
Bezpieczeństwo transakcji
Gdy używany jest pojemnik na Combo, technologia Dirt Detect i automatyczne usuwanie brudu w stacji Clean Base są wyłączone. Zainstaluj standardowy pojemnik na brud, a Twój robot będzie wiedział, jak ponownie włączyć te funkcje
W porównaniu z poprzednią technologią mapowania iRobot
Kuchnie oznaczone z 90% dokładnością, rozpoznanie innych pomieszczeń jest różne i może być niższe