💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Nowy robot sprzątający iRobot Roomba Combo j9+

Robot odkurzająco-mopujący iRobot Roomba Combo® j9+

Nowy robot sprzątający iRobot Roomba Combo j9+ na podłodze w salonie
Odtwórz film

Nawet 30 dni odkurzania i mopowania bez użycia rąk

Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j9+ skutecznie sprząta dom bez Twojej ingerencji. Nowa funkcjonalność Dirt Detective, obsługiwana przez system iRobot OS, automatycznie odkurzy najpierw najbrudniejsze pomieszczenia. Stacja ładująco-czyszcząca Clean Base® AutoFill zadba o to, by Twój robot miał zawsze to, czego potrzebuje, aby wykonać zadanie do końca.

4-stopniowy system sprzątania wyszukuje brud wszędzie tam, gdzie się ukrywa

2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni, szczotka boczna do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, o 100% większa moc ssąca1 oraz inteligentne mopowanie z funkcją szorowania (SmartScrub) i jazdą w przód i w tył, zapewniają perfekcyjną świeżość Twoich podłóg każdego dnia.

4-stopniowy system sprzątania Roomba Combo j9

Nawet 30 dni sprzątania bez użycia rąk

Stacja dokująca Clean Base® AutoFill usuwa zanieczyszczenia z pojemnika na brud przez okres do 60 dni i uzupełnia płyn w zbiorniku robota nawet do 30 dni, aby robot mógł samodzielnie sprzątać.

Stacja ładująco-czyszcząca

Jedyny w pełni unoszący się moduł mopujący

W przeciwieństwie do innych urządzeń 2 w 1, Roomba Combo® j9+ po wykryciu dywanu automatycznie unosi moduł mopujący na samą górę obudowy, chroniąc dywan przed zamoczeniem. Na twardych podłogach jednocześnie odkurza i mopuje.

Rewolucyjny moduł mopujący

Technologia SmartScrub eliminuje do 80% plam z kawy, brudu i uporczywych zabrudzeń2

Niektóre obszary w domu wymagają dokładniejszego sprzątania – ślady łap po aktywnym spacerze, plamy pod kuchennym stołem, brudne kafelki w łazience. Włącz funkcję SmartScrub, a Roomba Combo® j9+ będzie szorować podłogę jadąc tam i z powrotem, tak jak Ty byś to zrobił.

Szorowanie SmartScrub

Planuje i gruntownie sprząta

Dirt Detective, oparty na systemie operacyjnym iRobot OS, uczy się na podstawie poprzednich misji sprzątania, aby automatycznie ustalać priorytety dla brudniejszych pomieszczeń i dostosowywać ustawienia, takie jak moc ssąca, szorowanie (SmartScrub) i liczba przejazdów robota Roomba.

Dirt Detective

Wykonane z myślą o Tobie

iRobot OS nie tylko sprząta — łączy się i współpracuje z Tobą i Twoim domem. Ucząc się i dostosowując do Twojej przestrzeni, nawyków i preferencji, iRobot OS może zaproponować harmonogram sprzątania, który jest skrojony na miarę Twoich potrzeb.

iRobot OS

Który robot sprzątający jest odpowiedni dla Ciebie?

Przy każdym zakupie robota

Darmowa dostawa od 400zł
Darmowa dostawa
Serwis door-to-door
Serwis door-to-door
24 miesiące gwarancji
24 miesiące gwarancji
Bezpieczeństwo transakcji
Bezpieczeństwo
transakcji
Bezpieczeństwo transakcji
W porównaniu z modelami Roomba® serii i
Kuchnie oznaczone z 90% dokładnością, rozpoznanie innych pomieszczeń jest różne i może być niższe