💬
Czat

Ikona rabatu Sprawdź OUTLET i kupuj nawet do 40% taniej

iRobot Roomba 980

69409

Darmowa wysyłka tego produktu

1 199,00 zł

2 699,00 zł Aktualna cena nowego produktu
2 699,00 zł Najniższa cena poza outletem z ostatnich 30 dni

już od 59,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


iRobot Roomba 980 zapewnia czystsze podłogi, w całym domu. Roomba 980 bezproblemowo manewruje pomiędzy meblami, zapamiętując trasę sprzątania.

UWAGA Urządzenie posiada widoczne lekkie ślady użytkowania; uszkodzone opakowanie handlowe. Urządzenie sprawne, z pełną gwarancją. W wypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta
Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

R980020_Smart.jpg

Inteligentnie

 • Sprzątnie cały poziom Twojego domu: nawigacja iAdapt 2.0 z wizualizacją przestrzeni pomaga robotowi Roomba 980 płynnie i sprawnie poruszać się po całym poziomie domu i śledzić jego lokalizację. 
 • Automatyczne ładowanie i wznowienie pracy do momentu wykonania zadania: robot do odkurzania iRobot Roomba 980 działa nieprzerwanie przez maksymalnie dwie godziny *. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie. W praktyce oznacza to nieograniczony czas pracy.
 • Nawiguje po wielu pomieszczeniach: dzięki systemowi nawigacji iAdapt 2.0, odkurzacz robot Roomba 980 używa wysokowydajnego schematu sprzątania i zestawu czujników, aby dostosować proces sprzątania do otoczenia. Manewruje wokół mebli, odkurza pod nimi oraz przy krawędziach.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 980 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.
mobile_app.jpg

Łatwo

 • Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Raporty Clean Map pokażą Ci gdzie sprzątał Twój robot odkurzający, wraz z mapą pokrycia powierzchni oraz czasem sprzątania. Dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia o zakończeniu sprzątania.
 • Sprząta wszystkie typy podłóg: robot sprzątający iRobot Roomba 980 automatycznie dopasowuje proces sprzątania do powierzchni, na której pracuje. Tak samo dobrze sprawuje się na dywanach, wykładzinach, podłogach drewnianych i laminowanych jak i na kaflach i terakocie.
 • Automatyczny powrót do stacji dokującej i ładowanie: Roomba automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotową do pracy.
 • Czyści zgodnie z harmonogramem: odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 980 można zaprogramować żeby odkurzał do siedmiu razy w tygodniu.
 • Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki czemu robot odkurzacz iRobot Roomba 980 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach. 

Czysto

 • Automatycznie zwiększa moc ssącą na dywanach: system czyszczący AeroForce z Carpet Boost zapewnia 10-krotnie większą moc dzięki automatycznemu zwiększaniu wydajności na dywanach i dywanikach, gdzie ukrywa się najwięcej kurzu i brudu.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczoteczka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Wysokowydajny filtr AeroForce: Przechwytuje do 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.
UWAGA Urządzenie posiada widoczne lekkie ślady użytkowania; uszkodzone opakowanie handlowe. Urządzenie sprawne, z pełną gwarancją. W wypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 980
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Wirtualna ściana Dual Mode 2 szt. (4 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr AeroForce
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Opinie

2021-11-17

Gadżet na miarę czasu, a czas to pieniądz!!!

Świeży zakup, który sprawił radość w rodzinie. I Robot Roomba to perełka ułatwiająca pracę w domu. Bardzo dziękuję Pani Marcie, która w prosty sposób odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Dzięki temu szybko podjęłam decyzję zakupu. Dziękuję bardzo

2020-06-24

Super Sprzęt

Robot rewelacyjny super sprząta wart tych pieniędzy. Teraz zamiast Żona gonić z odkurzaczem to siedzi ze mną i pijemy kawkę a robot sprząta

2020-01-11

mam!

kupiony po świętach, niezwykle pomocny, jednak co irobot to irobot, podoba mi się, jeśli trzeba

2019-04-03

rewelacyjny

Mamy Roombę od pół roku i nie wyobrażam sobie teraz naszego domu bez tego odkurzacza. Codziennie wracamy do odkurzonego domu. Ogromny plus za aplikację mobilną. Zdecydowanie polecam

2019-03-25

jest bardzo dobrze

Robot sumiennie i dokładnie skanuję podłogi, cieszy mnie, że te brudy przy progach potrafi wymieść, śmiała i zasłuzoną ocena

2018-12-28

jak sprąataczka

Roomba to taka nowoczesna sprzątaczka, bardzo podoba mi się jego działanie

2018-12-27

Celujący!

Dostaję Celujący! ode mnie, trafia do stacji dokującej, zbiera bardzo dużo kurzu, nie obił mi mebli, super

2018-12-19

cool

optymalne i korzystne rozwiązanie do domu, szczególnie przy zwierzętach

2018-11-15

Robot w biurze

To pierwszy robot jaki wpal mi w ręce, pracował u nas w biurze, zrobił na mnie świetne wrażenie, cicho szybko i bez wysiłku

2018-11-10

5 z gwiażdką

No dla mnie najwyższa półka, mocny, wytrzymała bateria, i duża moc zasysania

2018-10-19

SERWIS

Szanowni Państwo, jeżeli obawiacie się zakupu ze względu na ewentualne naprawy proszę się nie obawiać. Z czystym sumieniem piszę, iż Serwis I'robota w Gdyni jest najlepszym serwisem z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność współpracować w kwestii naprawy produktu. Dział obsługi to fenomenalna i fachowa obsługa na najwyższym poziomie(serdecznie pozdrawiam Panią Anię). Serwis błyskawiczna diagnoza, precyzyjna naprawa, bardzo szybki zwrot robota. Całemu zespołowi DLF serdecznie dziękuję mój robot pracuje jak po zakupie dwa lata temu.

2018-10-04

Po 2 latach

użytkowania mogę stwierdzić, że roomba to wspaniałe urządzenie. Przez okres 2 lat zero problemów technicznych. Porządnie odkurzone dywany i usuwanie kurzu. W domu jest pies więc i zbieranie sierści na najwyższym poziomie. Posiadam 3 takie roomby na każdym piętrze i żadna z nich nie sprawiała kłopotu. Teraz dokupiliśmy Braavę i kuchnia i łazienka są pachnące i pięknie wytarte. Polecam !!

2018-09-24

zadowolona!

jestem zadowolona z zakupu, z nim o wiele łatwiej zapanować nad domem, używam nawet aplikacji już

2018-09-20

Niezastąpiony

Używam robota od miesiąca i nie wyobrażam sobie życia bez niego

2018-08-28

Mocny!

Bardzo mocny tzn, sprząta wszelkie włosy i drobinki, sterowanie telefonem znacznie uprzyjemnia zabawę

2018-08-26

przydatny robot

uzywamy codziennie prawie i teraz nie wyobrażam sobie funkcjonować bez niego bo szkoda czasu na sprzątanie

2018-07-30

bardzo dokładny

po dłuższym używaniu spokojnie mogę powiedzieć, że bardzo dokładny, nie tylko jeśli chodzi o brud, ale że nie porozbijał mi mebli!

2018-07-30

Można na niego liczyć

Zawsze można na niego liczyć, kiedy wiem, że ma ktoś przyjść włączałam czasem a sama szłam do sklpu i wracam na gotowe, niezwykle przydatny

2018-05-29

Mądra bestia

Bardzo przemyślany, rzeczywiście te programy tryby działania robią robotę, nie musiałem nic ustawiać i po paru momentach był gotowy do akcji

2018-03-22

Super

Jestem zadowolona.
Poziom sprzatania - SUPER

2017-10-25

Rewelacja

Na pomysł zakupu wpadła moja żona. Na początku byłem sceptyczny. Już po pierwszym sprzątaniu zmieniłem się w zagorzałego fana tego urządzenia. Po prostu rewelacja. Mamy dużego włochatego psa. Tradycyjne codzienne odkurzanie to była męka. Robot rewelacyjnie radzi sobie z sierścią na dywanach. Gorąco polecam każdemu posiadaczowi psa.

2017-08-11

Roomba 980 i 880.

Posiadam roombę 980 od 1 roku i 880 od 1,5 roku . Roomba 980 jest po prostu świetna ,odkurza naprawdę porządnie i szybko .
Roomba 880 też odkurza super jednak dużo wolniej inny system sprzątania ,bardzo dokładnie.Raz była w serwisie urwał mi się czujnik.Serwis parę dni i gotowa.Wymieniono mi jeszcze szczotki ,kółka i obudowę z czego byłam ogromnie zadowolona.Jak dla mnie roomby warte tych pieniędzy,nie wyobrażam sobie życia bez nich.Kupiłam teraz irobota braava 390t mam nadzieję ,że mnie nie zawiedzie.

2017-08-11

Roomba 980 i 880.

Posiadam roombę 980 od 1 roku i 880 od 1,5 roku . Roomba 980 jest po prostu świetna ,odkurza naprawdę porządnie i szybko .
Roomba 880 też odkurza super jednak dużo wolniej inny system sprzątania ,bardzo dokładnie.Raz była w serwisie urwał mi się czujnik.Serwis parę dni i gotowa.Wymieniono mi jeszcze szczotki ,kółka i obudowę z czego byłam ogromnie zadowolona.Jak dla mnie roomby warte tych pieniędzy,nie wyobrażam sobie życia bez nich.Kupiłam teraz irobota braava 390t mam nadzieję ,że mnie nie zawiedzie.

2017-01-26

Roomba 980 jest bardzo zaawansowanym urządzeniem jeżeli chodzi o technologię, bardzo dobrze sprząta.
Dodatkowo firmę trzeba pochwalić za profesjonalny serwis i podejście do klienta. Dlatego te urządzenia warte sa swojej ceny

2016-10-25

Jestem niesamowicie zadowolony z użytkowania tego modelu. Bije inne na głowę.

2016-10-22

980 to nasz zbawca w domu:) zawsze bylo za długo nie sprzątane:P Teraz jest czyściutko i pachnąco

2016-10-20

Elo! W końcu się zdecydowałem i nie żałuję! Odkurzacz bardzo rozbudowany, kupa czujników a jednocześnie sprawa wrażenie trwałego solidnego. Na razie sprawdzam go na wszystkich powierzchniach w domu i zobaczmy jaki se poradzi:)

2016-10-13

Mam go dopiero kilka dni, ale jestem mega zachwycona! Bardzo dokładnie odkurza- zwykłym odkurzaczem w życiu bym tak dokładnie nie pozbierała kurzu i brudu z podłogi. Podłoga po podwójnym przejechaniu jest tak czysta, że wygląda jakby była umyta :) Póki co nie mam żadnych zastrzeżeń i jestem mega wdzięczna za takie cudeńko, bo zwariowałabym odkurzając codziennie cały dom- a niestety przy małym alergiku jest to konieczne.

2016-09-22

Dosłownie zmienił zycie w naszym domu!:) O wiele wiecej czasu! Chciecie az zapalić światło i zaprosić gości jak ten dywan czysty, niesty duzo pracuje i nie mam czasu na często sprzątanie

2016-09-11

Ten robot jest rewelacyjny! Pierwszy raz mam styczność z samosprzatającym sprzętem i jestem zachwycona. Roomba odkurza idealnie!

2016-08-31

Ztestowana Apka wreszcie dziła super!:) Tak dobry jak poprzednie ale z wielkim ułatwieniem, ja moge polecić każdemu

2016-08-29

Opis mówi sam za siebie, podpisuję się. Dobre jest to, że na dywanie dodaje mocy i wtedy wszystkie, włosy kudły znikają!

2016-06-16

Z androidem mega bajer!:) To jest przyszłość jak kiedyś w filmach heh. A poza tym to sprząta bardzo fajnie

2016-06-14

Ze względu na cenę naoglądałam się pełno testów przed kupnem, więc wiedziałam co brałam. Nie żaluję! Bardzo zaawansowane urządzanie! Nie spada ze schodów, sterowanie komórka też fajna opcja.

2016-06-11

A zaszalałem i kupiłem! Niema co na wygodzie oszczędzać w końcu sprząta się często. U mnie radzi sobie ze wszystkim na razie więc nie miał bym się do czego przyczepić. Aż dziwne skąd bierze tą moc!

2016-06-04

iROBOT TO GENIALNY WYNALAZEK, LECZ APLIKACJA ZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA. W APLIKACJI POWINNO POJAWIĆ SIĘ POWRÓT DO BAZY I WŁĄCZANIE SPRZĄTANIA W MIEJSCU O WIĘKSZYM BRUDZIE . POZA TYMI UWAGAMI JEST OK

2016-05-19

No jak widzę raczej wszystkim się podoba ten model! wiadomo fajna wygoda i wyczesuje naprawdę porządnie z dywanu. Tak dalej roomba! :)

2016-05-18

Kurcze na ten chyba będę zbierał!:) Mam niższy model bardzo fajny, ale tam ma pełno bajerów. Widziałem jak zasuwa na żywo w pewnym sklepie

2016-05-17

Po pięciu latach zmieniłem Roombę na nowy model no i muszę stwierdzić, że czas w świecie nowych technologii pędzi. To, że sprząta inaczej to jedno, ale aplikacja na urządzenia mobilne jest niesamowita. Można powiedzieć, że teraz odkurzam telefonem :)

2016-05-13

Ja mam co prawda mały pokój ale mogę ocenić, że wsysa wszytko bardzo precyzyjnie. Pozdrawiam roombowcow!

2016-05-13

Full bajer hehe:) Wzięty na raty i bezpłatna wysyłka super. Dobra inwestycja

2016-05-12

U nas odkurzacz jeździ na prawdę dużo i ciężko mi przypomnieć sobie jakieś wady...5 ode mnie!

2016-04-25

Bardzo mocna bateria, względem konkurencyjnych modeli. Może nie mam wielkiego mieszkania ale odkurzacz dużo chodzi. Te gumowe szczotki to świetny pomysł, nie zostawia włosów.

2016-04-25

Moje ulubione urządzenie ever! :) Nawet lepsze niż zmywarka. Warte każdej złotówki, dywan wreszcie jakoś wygląda a nie tylko od święta hehe...tak nie lubię często sprzątać:P

2016-04-21

Mój facet przed zakupem chyba z miesiąc wybierał! Sama już znałam na pamięć wszystkie testy na youtube!!! Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ten model i nie żałujemy. Sporo mieszkanie (170m) tez chciałam, żeby to było porządnie wysprzątane i żeby nie trzeba było poprawiać. Myślę że ten model nikogo nie rozczaruję

2016-04-19

Milutki prezent od mojego Mena! :D Szybko rozkminiłam, jak go używać jest bardzo prosty w obsłudze! Teraz haruje za mnie parę razy w tygodniu. Na początku go trochę pilnowałam, teraz odpadam i idę sobie:P

2016-04-17

Mam sporo "przeszkód" w mieszkaniu i roomba radzi sobie imponująco. Zacząłem bawić się już aplikacja, bardzo fajna opcja - można wszystko dostosować po swojemu, interface nie powinien nikomu przysporzyć problemu.

2016-04-17

Jest faktycznie bardzo mocny, ciekawe, że udało im się tak upchnąć taką moc ssącą bez stałego zasilania!

2016-04-15

Taki prawdziwy R2-D2 pomocnik domu :D Jeszce ta funkcja z telefonem kosmiczna! Odkurza mega dokładnie i to jego podstawowe zadanie, mam taka kanapę pod która trzeba się schylać, on tam wjeżdża i wciąga wszystkie koty kurzu i okruchy.

2016-04-15

Przed zakupem sporo się wahałem, czytałem kilka recenzji i uważam, że do tego modelu na prawdę ciężko się o cokolwiek przyczepić! Kursuję bezbłędnie precyzyjnie, wynajduję wszelki brud....polecam każdemu!

2016-04-13

Witam, odkurzacz bardzo używamy drugi tydzień i działa bez zarzutu! Bardzo fajna jest opcja korzystania z aplikacji. Nie testowałem jeszcze zdalnego programowania ale z czasem się przekonamy. Wymiata okruchy z krawędzi co ważne, nie trzeba po nim poprawiać

2016-04-13

Hej mam ponad 120 metrów mieszkanie zostawiamy wszystkie drzwi otwarte i radzie sobie doskonale! To jest dopiero technologia. jak ktoś myśli, że to zbędny bajer to chciałabym zobaczyć jak chętnie odkurza parę razy w tyg 120 metrów. Pozdrawiam

2016-04-11

Na początku sceptycznie nastawiony byłem do działania z smartfonem ale sprawdza się doskonale a jeszcze nawet nie sprawdziłem wszystkich opcji! :)

2016-04-11

Naprawdę sprzęt godny polecenia , cena troszkę nie powala, a kiedy nowa scooba ?

2016-03-30

Wypas! Najnowszy model moe obsługiwać Smatfonem! I to z drugiego końca Polski.

2016-03-29

Cieszę się, że wreszcie pojawił się model Roomby działający za pomocą aplikacji. Jest rewelacyjna. Mogę ją włączyć na odległość, nawet jak nie ma mnie w domu.

2016-03-24

Produkt godny polecenia :)

2016-03-24

to urządzenie jest fantastyczne! świetnie radzi sobie i na panelach i na dywanach, na których zwiększa się moc silnika. dzięki aplikacji na telefon, z każdego miejsca mogę uruchomić robota, czy też ustawić harmonogram pracy. produkt wart swojej ceny!

2016-03-24

Sprzęt zakupiony zaraz po premierze. Sprawuje się bardzo dobrze zwłaszcza, że nie ma lekko ze zwierzakami, które zostawiają sporo sierści. Sprząta codziennie. Odkurzacz tradycyjny poszedł w zapomnienie. Z czystym sumieniem mogę polecić, gdyż sam wnikliwie przed zakupem badałem rynek, stąd też zdecydowałem się poczekać na polską premierę.

2016-03-24

Ten robot jest z kosmosu. Nawigacja, taka, że ja nie mam pytań - dociera wszędzie, za każdym razem, na dywanach automatycznie zwiększa moc, za pierwszym razem jak jeździł to zbiornik poddawał pod wątpliwość wcześniejsze użycie odkurzacza przez domowników. No i aplikacja, to co lubię najbardziej - można włączyć robota z każdego miejsca, o każdej porze, ustawić tygodniowy plan zająć itd., ale najważniejsze jest to, że aplikacja przenosi instrukcję obsługi do telefonu!!! Absolutnie Roombą 980 jestem zachwycony.

2016-03-18

W tym modelu zauważyłem wypracowany wzór sprzątania, z pewnością ma to coś wspólnego z dodatkowymi czujnikami, które wypracowują pewien rodzaj mapy przy wykonywanych czynnościach. Rozwinięte czujniki ułatwiają obeznanie roomby w rozmieszczeniu sprzętów i mebli w pokojach. Super radzi sobie z kurzem nawet w miejscu puszczonych kabli za komputerem.

Mouseover Zoom loading...