💬
Czat

iRobot Roomba 694

70959

Darmowa wysyłka tego produktu

Stan: Dostępny wkrótce

Zatwierdź

799,00 zł

1 399,00 zł

już od 39,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 694 za pomocą sieci WiFi łączy się z aplikacją iRobot HOME, dzięki której można zdalnie włączyć robota i zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia.

UWAGA Urządzenie nowe w uszkodzonym opakowaniu. Robot i akcesoria w pełni sprawne, z pełną gwarancją. W wypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta
Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

iRobot Roomba 698 nawigacja

Inteligentnie

 • Znajduje kurz i brud: używając technologii Dirt Detect™, odkurzacz robot Roomba 694 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
 • Sprząta wzdłuż ścian: robot do odkurzania iRobot Roomba 694 świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi, a to dzięki wirującej szczotce bocznej, która jest w stanie dotrzeć do większości zakamarków.
 • Technologia iAdapt: dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania i czujników, Roomba 694 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczególnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodów.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala iRobotowi Roomba czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Modele zachowań: Technologia iAdapt jest intuicyjna i odkrywcza. Dzięki niej Roomba wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spośród dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, aby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 694 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.


Roomba 694 z aplikacją iRobot HOME

Łatwo

 • Spot Clean: Tryb Spot Clean służy do nagłych wypadków, takich jak przewrócona donica, albo rozsypana sól. W tym trybie robot odkurzacz iRobot Roomba 694 koncentruje się na zabrudzonym miejscu jeżdżąc spiralnie, dopóki nie wyczyści wszystkiego. 
 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna Ściana emituje wiązkę promieni podczerwonych, których iRobot Roomba 694 nie przekroczy. Dzięki temu możesz ograniczyć robotowi dostęp do miejsc, w których nie chcesz żeby sprzątał.
 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: robot do odkurzania iRobot Roomba 694 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu, by być zawsze gotowym do pracy.
 • Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień.
 • Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud.
iRobot Roomba 698 widok od spodu

Czysto

 • Skuteczność sprzątania:  3-stopniowy system sprzątania - wirująca szczotka boczna wymiata zabrudzenia wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Najlepszy dla posiadaczy zwierząt: z technologią AeroVac i szczotkami głównymi, robot odkurzacz iRobot Roomba serii 600 jest doskonale przygotowany do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami. Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek iRobota Roomba i wciąga je do pojemnika AeroVac, który zaprojektowaliśmy tak, aby nie trzeba było go często opróżniać.
 • Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.
UWAGA Urządzenie nowe w uszkodzonym opakowaniu. Robot i akcesoria w pełni sprawne, z pełną gwarancją. W wypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

iRobot Roomba 694 opakowanie

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 694
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Opinie

2022-01-16

system Dirt Detect

system Dirt Detect bardzo sprawnie wynajduje te brudniesze miejsca i sprząta do skutku

2021-11-18

tak to mogę zyć!

takie coś to mi się podoba, jednorazowy zakup a tyle prościej i czyściej w domu

2021-08-10

precyzyjny i prosty

precyzyjny i prosty robot, można śmiało polecić każdemu bo nie sprawia żadnych problemów w obsłudze

2021-04-09

praktyczny odkurzacz

praktyczny odkurzacz a do tego dzięki wifi, jego obsługa jest wyjątkowo komfortowa

2021-02-28

cena w sam raz

ten modle skusił mnie ceną i całkowicie wystarcza na moją kawalerkę

2021-02-27

kupiony i zadowolony

Kupiony za spontaniczna decyzja i było warto, fajny robot

2021-02-27

2 w rodzinie

Kupiłem na prezent w rodzinie a potem sobie taki sam;) tak więc mamy dwa roboty w rodzinie

2021-02-25

wykładziny w biurze

Kupiony do nowego biura - idealny do wykładzin, bezproblemowy

2021-02-15

samowystarczalny

Robot zaprogramowany na cały tydzień, jest bardzo samodzielny, nie zaplontuje się w nic.

2021-02-12

manewry

Super manewruje, mam sporo kabli pod parapetem na szczęście, bez problemu sobie po nich przejeżdża, nie musze ich zwija czy pomijać

Napisz opinię

iRobot Roomba 694

iRobot Roomba 694

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 694 za pomocą sieci WiFi łączy się z aplikacją iRobot HOME, dzięki której można zdalnie włączyć robota i zaprogramować jego pracę na 7 dni tygodnia.

UWAGA Urządzenie nowe w uszkodzonym opakowaniu. Robot i akcesoria w pełni sprawne, z pełną gwarancją. W wypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta
Mouseover Zoom loading...