iRobot Roomba 966

69740

3 699,00zł

3 999,00zł

już od 184,95zł /mc Sprawdź raty 0%


Darmowa wysyłka tego produktu

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 966 posiada rewolucyjny system inteligentnej nawigacji iAdapt 2.0 z wizualizacją przestrzeni. W przypadku wyczerpania baterii podczas pracy, Roomba 966 pojedzie do stacji dokującej, aby podładować baterie, a następnie dokończy sprzątanie. Raporty Clean Map w aplikacji iRobot HOME pokażą Ci gdzie sprzątał Twój robot, wraz z mapą pokrycia powierzchni.

Dowiedz się więcej

Informujemy, że ostatnia wysyłka, która ma szansę dotrzeć do Państwa przed Świętami zostanie wysłana od nas 20.12.2018.

Więcej szczegółów

R980020_Smart.jpg

Inteligentnie

 • Sprzątnie cały poziom Twojego domu: nawigacja iAdapt 2.0 z wizualizacją przestrzeni pomaga robotowi Roomba 966 płynnie i sprawnie poruszać się po całym poziomie domu i śledzić jego lokalizację.
 • Automatyczne ładowanie i wznowienie pracy do momentu wykonania zadania: robot do odkurzania iRobot Roomba 966 działa nieprzerwanie przez maksymalnie 75 minut *. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.
 • Nawiguje po wielu pomieszczeniach: dzięki systemowi nawigacji iAdapt 2.0, odkurzacz robot Roomba 966 używa wysokowydajnego schematu sprzątania i zestawu czujników, aby dostosować proces sprzątania do otoczenia. Manewruje wokół mebli, odkurza pod nimi oraz przy krawędziach.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie 966 czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Wykrywa niewidoczny gołym okiem brud: robot odkurzacz Roomba 966 używa optycznych i akustycznych czujników do wykrywania szczególnie brudnych miejsc, na których skupia swoją pracę.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot do odkurzania iRobot Roomba 966 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.
mobile_app.jpg

Łatwo

 • Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Raporty Clean Map pokażą Ci gdzie sprzątał Twój robot odkurzający, wraz z mapą pokrycia powierzchni oraz czasem sprzątania. Dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia o zakończeniu sprzątania.
 • Sprząta wszystkie typy podłóg: robot sprzątający iRobot Roomba 966 automatycznie dopasowuje proces sprzątania do powierzchni, na której pracuje. Tak samo dobrze sprawuje się na dywanach, wykładzinach, podłogach drewnianych i laminowanych jak i na kaflach i terakocie.
 • Automatyczne powrót do stacji dokującej i ładowanie: Roomba automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotową do pracy.
 • Czyści zgodnie z harmonogramem: odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 966 można zaprogramować żeby odkurzał do siedmiu razy w tygodniu.
 • Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki czemu robot odkurzacz Roomba może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach. 

Czysto

 • 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™: intensyfikuje moc ssącą  automatycznie dostosowując wydajność silnika 2 generacji do wykładzin, chodników i podłóg twardych.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczoteczka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Wysokowydajny filtr AeroForce™: Przechwytuje do 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 966
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr AeroForce
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Produkty powiązane

Opinie

2018-11-08

Great

Skusił mnie 'wybór redakcji Pc world". Odkurzacz przemyślany i wytrzymały, nikomu nie powinien sprawiać trudności

2018-10-20

Polecam!

bardzo funkcjonlany, widac ze ma wiele czujników skręca na czas nie spadł mi ani razu ze schodów

2018-09-26

bardzo dobry

Kupiłam po obejrzeniu paru rekomendacji, recenzji, sprawdza się w moim domu. Obsługa to bardzo prosta sprawa

2018-09-19

Czyściej i więcej czasu

Czyściej i więcej czasu, czyściej bo niekt nie ma czasu sprzątać tak często jak może roomba

2018-07-30

przekonałem się

po obejrzeniu wielu testów i recenzji przekonałem się i nie żałuje, samo korzystanie jest wyjątkowo proste a rzeczywiście robot w dużym stopniu nas wyręcza

2018-07-27

Sprawna aplikacja

Lubie w aplikacji tą opcję, że mogę zobaczyć gdzie sprzątał. Jakoś to do mnie przemawia, zdecydowanie moge polecić tego roombe

2018-05-30

Super

fajnie jeżdzi po mieszkanku o niczym nie zapomina, wjeżdza ten na długo włosy dywanik łazienkowy, dla mnie bardzo solidny

2017-04-24

Robocik marzenie!! Proste w obsłudze urządzenie, które jest codziennie uruchamiane sprawia, że dom jest czysty. Nie jest głośny, dokładnie wymiata kurz, a także kocią sierść. Posiadam model Roomba 966, który nie potrzebuje "latarni" - po prostu sprząta wszystkie dostępne pomieszczenia. Ułatwia mi życie. Jestem bardzo, bardzo zadowolona i oczywiście polecam wszystkim "zabieganym" osobom :) Magda

2017-04-03

Mądry jest, nie powiem. Jest czysto, ładnie, przyjemnie i cicho. Reasumując - Żona zadowolona :-)

Napisz opinię

iRobot Roomba 966

iRobot Roomba 966

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 966 posiada rewolucyjny system inteligentnej nawigacji iAdapt 2.0 z wizualizacją przestrzeni. W przypadku wyczerpania baterii podczas pracy, Roomba 966 pojedzie do stacji dokującej, aby podładować baterie, a następnie dokończy sprzątanie. Raporty Clean Map w aplikacji iRobot HOME pokażą Ci gdzie sprzątał Twój robot, wraz z mapą pokrycia powierzchni.

Mouseover Zoom loading...