iRobot Roomba e5 (e5158)

70058

1 999,00zł

2 499,00zł

już od 99,95zł /mc Sprawdź raty 0%


Darmowa wysyłka tego produktu

Robot odkurzający Roomba e5 z 3-stopniowym systemem sprzątania z nowymi ulepszonymi podwójnymi gumowymi szczotkami do wszystkich powierzchni. Nowy pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Praca do 90 minut. Inteligentna nawigacja i technologia Dirt Detect pomagają robotowi omijać meble i sprzątać bardziej zabrudzone miejsca, a szczotka boczna czyści obrzeża i narożniki.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

iRobot Roomba e5.jpg

Inteligentnie

 • Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e5 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
 • Sprząta wzdłuż ścian:ulepszona szczotka boczna przeznaczona do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, aby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach
 • Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba e5 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mogła odkurzyć mieszkanie.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e5 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.iRobot Roomba e5 pojemnik na brud

Łatwo

 • Nowy zmywalny pojemnik na brud: iRobot Roomba e5 wyposażona jest w unikalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Zapewnia on jeszcze lepszą wygodę użytkowania.
 • 90 minut ciągłej pracy: nowy akumulator litowo-jonowy oraz ulepszone oprogramowanie, pozwalają automatycznemu robotowi iRobot Roomba e5 na 90 minut nieprzerwanej pracy.
 • Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, przeznaczone do różnych powierzchni, doskonale przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki temu robot odkurzacz iRobot Roomba e5 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach. 
 • Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud.
 • Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode.
 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba e5 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotowym do pracy.
 • Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować żeby odkurzała do siedmiu razy na tydzień.
 • Poinformuje o zapełnieniu pojemnika na brud: w przypadku zapełnienia pojemnika na brud, Roomba wyświetli stosowny komunikat i będzie cierpliwie czekać na opróżnienie zbiornika.
iRobot Roomba e5.jpg

Czysto

 • 5x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty eksploatacji.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Wysokowydajny filtr: Przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac.

IMG_0004ps.jpg

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba e5
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Przewód 
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr 
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Opinie

2019-05-31

GEnialny

Bardzo dobrze odkurza, radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami

2019-01-31

wspaniały

wspaniały prezent od męża, bardzo trafiony, robot jest pogromcom sierści i innych odpadków

2019-01-30

Satysfakcja

Pełna satysfakcja, samodzielny prosty w użyciu, bardzo podoba mi się aplikacja

2019-01-22

Celujacy

oceniam na celujący, nie należy do najdroższych modeli a całkowicie spełnia moje oczekiwania

2019-01-20

duża ulga

Sama przyjemność jego używanie, jestem na prawdę zachwycona, najważniejsza dla mnie jest dokładność

2018-12-31

Mistrz

dla mnie ma az nadto, spokojnie ogarnia moje mieszkanie, bardzo delikatny jesli chodzi o moje meble

2018-12-28

Fajny robot

sprawdziłem go już w róznych warunkach, bardzo fajnie sie sprawdza, pozdrawiam

2018-12-27

Rozbudowany

ma wszystkie nowoczesny bajery a nie jest tak drogi, aplikacja to świetna zabawa, fajne na niej widać nasze sprzątanie

2018-12-19

Mój roomba

Wreszcie mam swój egzemplarz, genialne rozwiązanie, przyjemniej się wraca do domu

2018-12-12

Od Kingi

bezproblemowy, zwrotny i szybki, dla mnie na medal

2018-11-24

Sprytne szczotki

Podwójne gumowe szczotki świetnie działają, u mnie to zbiera zdecydowanie większość

2018-11-23

Dobry odkurzacz

mega pozytywna ocena ode mie, wszytko sprawnie i jestem w pełni zadowolony, dobrze zbiera nawet z mojego jasnego grubszego dywanu

2018-11-14

nie straszne mu...

zasługuję na wysoką ocenę moim zdaniem, dostosowany do każdych domowych warunków, nie grożne mu nawet kable i takie przeszkody

2018-11-10

Zadowolona!

Odkurzacz spisuję się na medla, robi to czego oczekiwałam, więc pozostaje mi dac 5 na 5. Pomysłowy odkurzacz

2018-11-09

Spisuję się!

jestem bardzo zadowolony z zakupy, moim zdanie najlepszy wybór w tych widełkach cenowych i zupełnie spelnia moje potrzeby!

2018-11-07

Dopracowany

Mój drugi temu typu odkurzacz, widać że producenci wyciągają wnioski, bardzo prosty w czyszczeniu

Napisz opinię

iRobot Roomba e5 (e5158)

iRobot Roomba e5 (e5158)

Robot odkurzający Roomba e5 z 3-stopniowym systemem sprzątania z nowymi ulepszonymi podwójnymi gumowymi szczotkami do wszystkich powierzchni. Nowy pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Praca do 90 minut. Inteligentna nawigacja i technologia Dirt Detect pomagają robotowi omijać meble i sprzątać bardziej zabrudzone miejsca, a szczotka boczna czyści obrzeża i narożniki.

Mouseover Zoom loading...