💬
Czat

iRobot Roomba i7+ (i7558)

70103

Darmowa wysyłka tego produktu

3 399,00 zł

4 499,00 zł

już od 169,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


Robot odkurzacz Roomba i7+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami gumowymi i 10x większą mocą ssącą do czyszczenia różnych powierzchni podłogowych w całym domu. Robot uczy się, mapuje i adaptuje do Twojego domu za pomocą technologii Imprint Smart Mapping. 

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

iRobot Roomba i7.jpg

Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu

Robot Roomba i7+ ze stacją Clean Base™ automatycznie usuwa brud przenosząc komfort na wyższy poziom: automatycznie opróżnia się do zamkniętego worka AllergenLock, który mieści zawartość 30 pojemników, dzięki czemu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni.

 • Uszczelniony worek na brud AllergenLock: specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokujacej.
 • Mieści do 30 pojemników: stacja Clean Base mieści aż do 30 pojemników na brud więc możesz zapomniec o odkurzaniu na długie tygodnie
iRobot Roomba i7.jpg

3-stopniowy system sprzątania

Brud i kurz nie mają jak się schować przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania przy krawędziach, dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i duża moc ssania działają na wszystko, od małych cząstek po duże zabrudzenia na dywanach i twardych podłogach.

 • 10x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty eksploatacji.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania, by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Wysokowydajny filtr AeroForce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac.

iRobot Roomba i7.jpg

Inteligentne mapy Imprint

Roomba® i7 jest jedynym robotem odkurzającym, który można zaprogramować do sprzątania nazwanych pomieszczeń. Z inteligentnymi mapami Imprint™ Smart Mapping robot Roomba® uczy się Twojego domu i pamięta nazwy pomieszczeń, więc możesz kontrolować które ma być sprzątane i kiedy. Możesz nawet skierować iRobota® Roomba® do wybranego pomieszczenia za pomocą komend głosowych, jeśli użyjesz głośnika Alexa lub Asystenta Google**. By cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME.

 • Uczy się, tworzy mapy i dostosowuje się do Twojego domu
 • Zapamiętuje do 10 planów pięter
 • Wykorzystuje wizualne punkty orientacyjne, aby rozpoznać otoczenie i zawsze zna najlepszy sposób na sprzątanie każdego pomieszczenia
 • Sprząta okreslone pomieszczenia według nazwy dzięki aktywacji głosowej z urządzeń obsługujących Alexa lub Asystenta Google

Nawigacja iAdapt 3.0 z wizualizacją przestrzeni

Opatentowana nawigacja iAdapt 3.0 z wizualizacją przestrzeni pomaga robotowi Roomba i7 płynnie i sprawnie poruszać się po całym poziomie domu i śledzić jego lokalizację. Robot tworzy wizualne punkty orientacyjne, aby wiedzieć, gdzie był a gdzie jeszcze musi poprzątać.

 • Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba i7 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
 • Sprząta wzdłuż ścian: ulepszona szczotka boczna przeznaczona do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, aby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach.
 • Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba i7 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mógł odkurzyć mieszkanie.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Nie spadnie ze schodów:dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba i7 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.
iRobot Roomba i7.jpg

Najlepszy dla posiadaczy zwierząt

Roomba® serii „i” zbiera więcej sierści zwierząt niż inne roboty odkurzające, co sprawia, że Roomba® jest najlepszym robotem odkurzającym dla domów ze zwierzętami domowymi*. Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni wyłapują długą i krótką sierść, unikając wplątywania się. Duża moc ssąca i wydajny filtr pracują razem, by wychwycić 99% psich i kocich alergenów.

 • Wysokowydajny filtr:Przechwytuje do 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.
 • Podwójna filtracja:robot posiada dwa filtry - wstępny zatrzymujący większe zabrudzenia oraz właściwy wychwytujący drobiny i pyłki.

*Na podstawie testu IEC, zbierania włókien z udziałem konkurencyjnych robotów: Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep

Dwie szczotki do wszystkich powierzchni

Roboty Roomba® korzystają z dwóch szczotek głównych przeznaczonych do pracy na wszystkich powierzchniach, by pomóc Tobie gruntownie sprzątać podłogę. Jedna szczotka rozbija i poluzowuje zabrudzenia, a druga poruszająca się przeciwbieżnie, je zgarnia i wyciąga.

 • Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.

W opakowaniu:

 • Robot gruntownie odkurzający iRobot Roomba i7+
 • Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
 • Przewód 
 • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr 
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Opinie

2021-06-23

Fantastyczny

Mam go od tygodnia nie wyobrażam sobie bez niego życia ;-) Szczerze zastanawiałam się długo nad zakupem bo mam dużego psa - dużo sierści i piasku. Roomba i7 sprawdza się w 100%. Zbiera kurz, sierść, piasek bardzo dokładnie. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

2021-03-22

skuteczny system

skuteczny system sprzątania, robot wielokrotnie poprawia te same miejsce w razie potrzeby

2020-11-28

Dobry on

Bardzo dobry ten roomba, super się sprawdza w zbieraniu codziennego kurzu

2020-10-29

niezawodny

Kiedy wracam do domu mogę liczyć na czystość, uwielbiam to

2020-09-01

Pełna wygoda

Dla mnie już full udogodnienie, totalnie samoobsługowy

2020-08-11

zdaje test

roomba zdaję pozytywnie test moich mieszkaniowych wyzwań, bardzo się polubiliśmy

2020-03-10

Wyborowy

Dociera w każde miejsce, a zbiornik ogromnie się przydaje bo co dziennie mam w domu kołdun klaczkow

2020-02-26

super

Świetny pomysł z tym zbiornikiem, zupełna samoobsługa. Dobrze też wygląda, nie zaburza wyglądu salon

2020-01-21

Wzorowo

Wszystko jak trzeba, wzorowo się zachowuję,wraca do bazy, dobrze, że poprawia te same odcinki powierzchni.

2019-11-19

Bardzo dokładny

Dokładny bo parokrotnie przejeżdża tam gdzie trzeba, gdzie więcej brudu czy drobinek

2019-10-29

dobry pomysł

Na prawdę dobry pomysł z tym zbiornikiem, świetnie się używa

2019-10-20

Dobry zestaw

Zestaw zapewnia pełną wygodę, wyjeżdżam często i taki zakup myślę, że świetnie mi się sprawdzi, na razie działa świetnie

2019-10-17

Dom 2.0

Wygoda warta zachodu! Wszystko pięknie odnajduje, brudy. Zawozi do bazy, jeszcze myślę nad tym mopem teraz

2019-10-15

super duet

no taki zestaw jest rzeczywiście samoobsługowy, imponujące duet, jak na razie jestem zachwycony działaniem

2019-07-15

najlepsza pomoc domowa :)

Roomba idealnie sprawdza się w domu ze zwierzętami. Dodatkowy plus za stację, która automatycznie opróżnia pojemnik na brud.

2019-02-19

Roomba i7 +

Robot Roomba jest świetna w sprzątaniu. Nie muszę myśleć o opruznianiu pojemnika na brud i jest cichsza od poprzednich robotów polecam!!!!

Napisz opinię

iRobot Roomba i7+ (i7558)

iRobot Roomba i7+ (i7558)

Robot odkurzacz Roomba i7+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami gumowymi i 10x większą mocą ssącą do czyszczenia różnych powierzchni podłogowych w całym domu. Robot uczy się, mapuje i adaptuje do Twojego domu za pomocą technologii Imprint Smart Mapping. 

Mouseover Zoom loading...