💬
Czat

iRobot Roomba i7+ (i7550)

70102

Darmowa wysyłka tego produktu

3 699,00 zł

4 299,00 zł

już od 184,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


Robot odkurzacz Roomba i7+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami gumowymi i 10x większą mocą ssącą do czyszczenia różnych powierzchni podłogowych w całym domu. Robot uczy się, mapuje i adaptuje do Twojego domu za pomocą technologii Imprint Smart Mapping.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

iRobot Roomba i7.jpg

Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu

Robot Roomba i7+ ze stacją Clean Base™ automatycznie usuwa brud przenosząc komfort na wyższy poziom: automatycznie opróżnia się do zamkniętego worka AllergenLock, który mieści zawartość 30 pojemników, dzięki czemu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni.

 • Uszczelniony worek na brud AllergenLock: specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej.
 • Mieści do 30 pojemników: stacja Clean Base mieści aż do 30 pojemników na brud więc możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie tygodnie
iRobot Roomba i7.jpg

3-stopniowy system sprzątania

Brud i kurz nie mają jak się schować przed 3-stopniowym systemem sprzątania. Specjalnie zaprojektowana szczotka do sprzątania przy krawędziach, dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i duża moc ssania działają na wszystko, od małych cząstek po duże zabrudzenia na dywanach i twardych podłogach.

 • 10x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty eksploatacji.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania, by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Wysokowydajny filtr AeroForce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac.

iRobot Roomba i7.jpg

Inteligentne mapy Imprint

Roomba® i7 jest jedynym robotem odkurzającym, który można zaprogramować do sprzątania nazwanych pomieszczeń. Z inteligentnymi mapami Imprint™ Smart Mapping robot Roomba® uczy się Twojego domu i pamięta nazwy pomieszczeń, więc możesz kontrolować które ma być sprzątane i kiedy. Możesz nawet skierować iRobota® Roomba® do wybranego pomieszczenia za pomocą komend głosowych, jeśli użyjesz głośnika Alexa lub Asystenta Google**. By cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME.

 • Uczy się, tworzy mapy i dostosowuje się do Twojego domu
 • Zapamiętuje do 10 planów pięter
 • Wykorzystuje wizualne punkty orientacyjne, aby rozpoznać otoczenie i zawsze zna najlepszy sposób na sprzątanie każdego pomieszczenia
 • Sprząta określone pomieszczenia według nazwy dzięki aktywacji głosowej z urządzeń obsługujących Alexa lub Asystenta Google

Nawigacja iAdapt 3.0 z wizualizacją przestrzeni

Opatentowana nawigacja iAdapt 3.0 z wizualizacją przestrzeni pomaga robotowi Roomba i7 płynnie i sprawnie poruszać się po całym poziomie domu i śledzić jego lokalizację. Robot tworzy wizualne punkty orientacyjne, aby wiedzieć, gdzie był a gdzie jeszcze musi posprzątać.

 • Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba i7 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
 • Sprząta wzdłuż ścian: ulepszona szczotka boczna przeznaczona do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, aby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach.
 • Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba i7 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mógł odkurzyć mieszkanie.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba i7 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.
 • Nieograniczony czas pracy: W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot automatycznie wróci do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie. Co sprawia, iż sprzątnięcie całego domu, nawet o dużej powierzchni, nie sprawia mu żadnego problemu. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.
iRobot Roomba i7.jpg

Najlepszy dla posiadaczy zwierząt

Roomba® serii „i” zbiera więcej sierści zwierząt niż inne roboty odkurzające, co sprawia, że Roomba® jest najlepszym robotem odkurzającym dla domów ze zwierzętami domowymi*. Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni wyłapują długą i krótką sierść, unikając wplątywania się. Duża moc ssąca i wydajny filtr pracują razem, by wychwycić 99% psich i kocich alergenów.

 • Wysokowydajny filtr: Przechwytuje do 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.
 • Podwójna filtracja: robot posiada dwa filtry - wstępny zatrzymujący większe zabrudzenia oraz właściwy wychwytujący drobiny i pyłki.

*Na podstawie testu IEC, zbierania włókien z udziałem konkurencyjnych robotów: Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep

Dwie szczotki do wszystkich powierzchni

Roboty Roomba® korzystają z dwóch szczotek głównych przeznaczonych do pracy na wszystkich powierzchniach, by pomóc Tobie gruntownie sprzątać podłogę. Jedna szczotka rozbija i poluzowuje zabrudzenia, a druga poruszająca się przeciwbieżnie, je zgarnia i wyciąga.

 • Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba i7
 • Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
 • Przewód 
 • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr 
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Opinie

2021-10-25

Super urządzenie sprzątające

Korzystam z iRobota prawie miesiąc i jestem z niego bardzo zadowolona. Bez problemu daje radę posprzątać z podłogi i dywanów, włosy, sierść psa i wszelkie okruszki itp. Ogromną zaletą są silikonowe szczotki, które łątwo się czyści. Minus to duża stacja dokująca ale zdaje sobie sprawę że to kwestia opcji czyszczenia. Polecam

2021-10-25

Pomocnik XXI wieku

Nie mam wątpliwości co do tego, że iRobot Roomba i7+ to jeden z najlepszych sprzętów do sprzątania na rynku. Gumowe wałki AeroForce, mocny silnik i nowy system nawigacji robią robotę. W końcu mogę powiedzieć swojemu robotowi, żeby posprzątał tylko wybrane pomieszczenia i jest to naprawdę duża wygoda. Nic jednak nie równa się ze stacją Clean Base, dzięki której nie muszę pamiętać o usuwaniu nieczystości z pojemnika. To jedno z tych urządzeń domowych, które wydają się nieistotne, a zmieniają całe podejście do sprzątania. Zalety: wzornictwo i jakość wykonania, skuteczne odkurzanie, dwie silikonowe szczotki, stacja dokująca Clean Base. Wady: wysoka cena, niska kultura pracy, aplikacja mogłaby być bardziej funkcjonalna, lubi się obijać tu i tam.

2021-10-24

Idealny dla właścicieli kotów

Idealny robot do sprzątania kociej sierści. Mam w domu 7 kotów, na początku byłam sceptycznie nastawiona do kupna tego typu urządzenia, jednak po możliwości przetestowania produktu okazało się, że to świetne rozwiązanie. Idealnie sprawdza się do codziennego odkurzania, gdy jestem poza domem. Do tej pory po przyjściu z pracy łapałam za odkurzacz, by sprzątnąć pozostawioną na podłodze sierść, drobinki żwirku przed kuwetą czy pozostawioną na podłodze suchą karmę. Roomba odciążyła mnie w znaczącym stopniu. Teraz przychodząc z pracy do domu mam chwilę dla siebie, a podłogi idealnie poodkurzane :-) Świetna pomoc dla właścicieli kotów.

Odkurzacz świetnie radzi sobie z sierścią, suchą karmą czy żwirkiem pozostawionym przez kota przed kuwetą. Na początku sądziłam, że koty będą się bały urządzenia, ale bardzo szybko się do niego przyzwyczaiły. Nie wyobrażam siebie powrotu do codziennego, ręcznego odkurzania :-)

Montaż urządzenia jest banalnie prosty. Samo urządzenie wykonane jest z wytrzymałych materiałów, wszystko dopasowane i wykonane z dokładnością o każdy szczegół.

Brakuje mi jedynie blokady przed przypadkowym naciśnięciem przez dzieci czy kocie łapki. Idealną opcją byłoby również dodanie opcji włączenia trybu nocnego w robocie, aby nie opróżniał pojemnika o określonej porze np. w nocy.

2021-10-21

iRobot vs. Golden Retriever

Dla kogo jest iRobot Roomba? Dla każdego, a w szczególności dla osób, które posiadają psa lub kota. Jako właściciel dwuletniego psa, uważam, że to były stracone dwa lata bez iRobota. Codzienne bieganie z tradycyjnym odkurzaczem / zmiotką, zostało zamienione na jednokliknięcie w aplikacji. Jeśli chodzi o sierść psa, iRobot sprząta prawie idealnie, jedynym problemem jest przymus wyczyszczenia szczotek raz w tygodniu, ponieważ większe kłębki potrafią się w nie wkręcić. Dodatkowa szczotka boczna, potrafi wyciągnąć sierść z niedostępnych dla zmiotki miejsc. i7 ma idealną wysokość, by wjechać pod legowisko psa, a dodatkową zaletą jest to, że walające się wszędzie pluszaki (lub inne zabawki psa) nie przeszkadzają mu w pracy, po prostu je przepycha zamiast się od nich odbijać. Dodatkowy zbiornik (worek) jest bardzo dużym plusem, po dwóch tygodniach zapełniony jest w połowie, głównie sierścią. Nie trzeba za to, codziennie czyścić zbiornika w samym odkurzaczu. Pies na początku był sceptycznie nastawiony do niego, na szczęście po kilku przejazdach się przyzwyczaił i czasem nawet nie przeszkadza mu to, że w niego wjeżdża :D. Bardzo istotne jest mapowanie domu, oraz możliwość wyodrębnienia stref gdzie robot ma nie wjeżdżać - na przykład misek psa. Niestety ze względu na to, że robot może wciągnąć ogon psa, nie możemy korzystać z harmonogramu, ale za to wychodząc na spacer z psem można monitorować, czy robot skończył już odkurzać cale mieszkanie. Roomba nie ma problemów z pokonywaniem listew pomiędzy pokojami, nie ślizga się na posadzce czy panelach. Rozwiązanie idealne, nie wiem jak mogliśmy bez niego żyć :D

2021-10-20

Niezbędny przy dzieciach i kotach

Robot świetnie wykonany, widać że mamy do czynienia z porządną marką. Robot będzie się przecież obijał o różne meble, więc powinien być wytrzmały!

Uruchomienie wraz z instalacją zajmuje kilkanaście minut i potem roomba już śmiga po podłodze i skanuje otoczenie.
Mapa Została utworzona po około drugim cyklu sprzątania, z tym że ten drugi trwał znacznie mniej.

Ważne było dla mnie żeby robot pokonał wysoki próg do łazienki (2cm) i z tym zadaniem sobie świetnie poradził.
Koty mogą być zaniepokojone nowym przybyszem,ale po kilku dniach zmienił się w atrakcję i obiekt obserwacji.

Uważam że stacja opróżniania mimo głośności procesu, jest niezbędna jeżeli nie chcemy po każdym cyklu opróżniać samodzielnie robota. Sprzęt w takiej konfiguracji jest bezobsługowy i nie wyobrażam sobie robota bez tej stacji.
Polecam też przed robotem chować kable (tak jak w instrukcji) aby się nie zadławił, jednak nawet w takiej sytuacji aplikacja nas o tym poinformuje.

Żałuję że wcześniej nie zdecydowałem się na robota w mieszkaniu.
2021-10-20

Pomocnik gospodyni.

Roomba doskonale sprawdza się w moim domu :). Zalety: inteligentna mapka, dobre ssanie, widać efekty pracy urządzenia - podłogi są naprawdę czyste. Polecam szczególnie przy raczkującym dziecku. Nie muszę się martwić, że wyciera zakurzoną podłogę - bo wcześniej robi to Roomba! No i fajnie, że urządzenie automatycznie kieruję się do stacji dokującej. Polecam

2021-10-20

Inteligentny robot sprzątający

Bardzo przypadł mi do gustu odkurzacz sprzątający iRoomba i7+. Wraz z dłuższym okresem użytkowania można odkryć jeszcze więcej przydatnych funkcji, robot tworzy mapę pomieszczeń, które możemy wyznaczyć do sprzątania. Tak samo jak można ustawić w aplikacji Roomba harmonogram sprzątania. Odkurzanie jest dokładne, dzięki obrotowej zmiotce odkurzacz dociera także do trudno dostępnych miejsc. Ogólnie iRoomba i7+ wyróżnia się pięknym, nowoczesnym designem i fajnie komponuje się do wystroju wyremontowanego mieszkania. Super atutem jest samo opróżniający się pojemnik na odpady - robot po każdym sprzątaniu automatycznie czyści pojemnik na brud.

2021-10-20

Mój pierwszy robot sprzątający

Szybka konfiguracja dzięki aplikacji iRobot Home, podłączenie do sieci domowej Wifi, aktualizacja oprogramowania i już robocik wyrusza na mapowanie mieszkania 109m2 ;-). Co do jakości pracy nie mam zastrzeżeń zbiera wszystko co spotka na swojej drodze. Głównie pracuje na parkiecie i kafelkach choć ma też do posprzątania dywany, z dużymi nie ma problemu, natomiast małe nie podklejone sprawiają mu małe problemy, zwija je strasznie i ma problem z wjazdem i zjazdem z nich. Głośność pracy jest akceptowalna choć po godzinie 22:00 nie miałbym odwagi go uruchomić. Bardzo dużą zaletą jest możliwość uruchamiania robota z każdego miejsca z aplikacji ze smartfona oczywiście musimy mieć połączenie z Internetem, jak również w każdym momencie mamy dostęp do wiadomości – jeśli np.robot będzie potrzebował naszej pomocy. Idealnym rozwiązaniem jest stacja dokująca, gdzie po każdym sprzątaniu robocik się „opróżnia” worek wystarcza na ok. 10 sprzątań w/w metrażu, jego zmiana jest dziecinnie prosta ;-). Nie mam porównania do innego podobnego sprzątającego robota, ale myślę, że po 3 tygodniach użytkowania wybrałbym go jeszcze raz. Z mojej strony mogę z czystym sumieniem polecić. Zobaczymy jak będzie się sprawował w przyszłości mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę.

2021-10-20

Niezastąpiony pomocnik

Po rozpakowaniu iRobota i pierwszym uruchomieniu od razu widać, że mamy do czynienia ze sprzętem pierwszej klasy - począwszy od designu, przez jakość materiałów, skończywszy na oprogramowaniu. Instalacja urządzenia jest banalnie prosta i w przeciągu zaledwie kilku minut możemy cieszyć się nowym domowym pomocnikiem w walce z brudem. Co prawda przy pierwszym uruchomieniu robot porusza się dość "niezdarnie" obijając się to tu, to tam - jest to jednak celowe działanie pozwalające odkrywać iRobotowi przestrzeń naszego domu. Przy kolejnych uruchomieniach robot przemieszcza się dosyć sprawnie po zeskanowanych wcześniej powierzchniach. Zdarza się jednak czasami, że w pewne miejsca ponownie nie trafia. Obsługa iRobota możliwa jest przez bardzo przejrzystą i prostą w obsłudze aplikację mobilną "iRobot" dostępną zarówno na platformę iOS jak i Android. Z poziomu aplikacji możemy podejrzeć poziom naładowania baterii oraz widzimy, gdzie znajduje się w danym momencie robot lub jaką czynność wykonuje. Rewelacyjną sprawa jest podgląd mapy naszego mieszkania z możliwością oznaczania poszczególnych pomieszczeń, wyznaczania ich granic oraz definiowania obszarów, do których robot ma nie wjeżdżać oraz obszarów wymagających częstszego sprzątania. Kolejną świetną sprawą jest możliwość wysłania robota do wybranych pomieszczeń, bez konieczności sprzątania całego mieszkania. Na wielki plus zasługuje również możliwość definiowania harmonogramów pracy oraz możliwość zintegrowania robota z urządzeniami Smart Home jak np. Amazon Alexa czy Asystent Google. iRobot może i nie pracuje najciszej, ale za to rezultaty jego pracy są po prostu rewelacyjne! Mopowanie podłóg po zakończonej pracy iRobota to teraz czysta przyjemność - koniec z frędzelkami brudu osadzającymi się na mopie! Po zakończeniu pełnego cyklu sprzątania oraz po zapełnieniu pojemnika na brud iRobot sam wraca do stacji dokującej, która samoczynnie opróżnia pojemnik z brudem - oznajmia nam to kilkusekundowy dźwięk potężnego tornado :) Jeśli chodzi o pokonywanie progów, to bywa z tym różnie. Widać, że iRobot ma zaprogramowane specjalne algorytmy pokonywania przeszkód, jednak nie zawsze radzi sobie z tym dobrze - przy progu wysokości 2,5 cm udaje się go pokonać 1 raz na 10 prób. Nie wymagajmy jednak od iRobota umiejętności skakania ani latania, ponieważ niższe progi nie są dla niego wielkim wyzwaniem. Jest to zdecydowanie godny polecenia pomocnik każdego domu, szczególnie takiego, w którym żyją zwierzęta takie, jak psy czy koty.

2021-10-19

Bardzo dobry sprzęt

Roomba i7+ to świetny model, który po ponad dwóch tygodniach intensywnego użytkowania, polecam każdemu. Sprzęt jest super wykonany pod względem estetycznym jak i technologicznym. Po poznaniu mieszkania i stworzeniu map przez roombę sprzęt uwija się sprawnie, sprząta dokładnie każde dostępne miejsce tam gdzie tylko może dojechać. Dywany nie są problemem dla robota. Aplikacja daje duże możliwości zarządzaniem Roombą i ustawianiem różnych trybów i cyklów sprzątania poszczególnych pomieszczeń, jest tego naprawdę dużo. Wracam do domu i jest czysto i o to w tym wszystkim chodzi

2021-10-19

Pomagam abyś ty miał / miała lepiej IRobot

Robot sprzątający iRobot Roomba i7+ potrafi wyręczyć nas w codziennym utrzymaniu porządku w naszym domu, mieszkaniu, biurze. Odkurza powierzchnie płaskie takie jak płytki, panele, parkiety, linoleum radzi sobie bardzo dobrze także z dywanami z średnim i krótkim włosiem. Skala od 1 do 5 mojego zadowolenia, wypuczając go na sprzątanie w mieszkaniu z płytkami, parkietem i 3 różnymi dywanami nie zapominając o najważniejszym domowniku który ma 9 miesięcy i to tutaj najbardziej rozchodzi się o utrzymanie codziennej czystości oceniam na mocne 4, pamiętajmy iż nie wjedzie on w każdy zakamarek ale wobec stawianych mu realnych wymagań wypada naprawdę dobrze. Aplikacja i obsługa bardzo intuicyjna, trzymając wysoki poziom oraz możliwość konfiguracji zadań dla robota. Z czystym sumieniem i podłogami POLECAM iRobot Roomba i7+.

2021-10-19

Super odkurzacz dla każdego

W jednym zdaniu: po prostu rewelacja. Posiadamy dwa koty, często też gdzieś wyjeżdżamy a ktoś się nimi opiekuje - jednak pozostaje problem zgubionej sierści oraz kurzu. Posiadamy również innego iRobota jednak po max 2 kursach jest już pełen, gdzie z pomocą przyszedł ten model - z bazą która sama go opróżni. Super! Teraz będąc poza domem możemy dowolnie zlecać w aplikacji mobilnej (jak i Google Home) odkurzanie, nie martwiąc się o przepełniony pojemnik. Bardzo ułatwiło nam to życie :) Plusy: komfortowa/łatwa/bezproblemowa obsługa, samo opróżnianie, nawigacja, wykrywanie krawędzi, dobre mapowanie mieszkania Minusy: Naprawdę nie ma się do czego przyczepić... może moc przy odkurzaniu dywanów powinna być większa. Solidne 10/10, można spokojnie polecić każdemu.

2021-10-19

Robot do zadań specjalnych

Robot się świetnie sprawdził w naszym mieszkaniu. Dzięki interaktywnej mapie planowanie sprzątania jest bardzo wygodne. Codzienne spacery z psem równa się odkurzanie innej części mieszkania. Samo sprzątanie jest również bardzo skuteczne. Robot zapamiętuje położenie mebli we wszystkich pomieszczeniach więc nie trzeba nic odsuwać i przesuwać gdyż Robot sam ominie przeszkodę. W przypadku zmiay położenia robot i tak zwalnia aby sprawdzić czy dana przeszkoda tam jest czy też nie i aktualizuje swoją mapę. Jeden raz tylko się spotkałem z sytuację że musiałem ręcznie opróżnić wbudowany pojemnik, ponieważ robot połknął małą gałązkę, którą przyniósł piesek. Po oczyszczeniu pojemnika wszystko działało mega sprawnie. Ogólnie bardzo polecam ten produkt!

2021-10-18

Urządzenie z serii „musisz mieć”

Testowany model wyróżnia się stacją ładującą z automatycznym opróżnianiem pojemnika. Świetnie radzi sobie z wjeżdżaniem na wysokie progi czy dywany, a podwójne gumowe rolki wręcz wyrywają z nich zanieczyszczenia. Urządzenie wyposażone jest w czujnik poziomu zabrudzenia, kiedy natrafi na takie miejsce, jeździ w nim kilkukrotnie. Dobrze radzi sobie z nogami od krzeseł, objeżdża je dookoła, wyciągając kurz boczną szczotką, za to mógłby delikatniej na nie najeżdżać, uderza w nie z pełnym impetem, przez co potrafią się przesunąć. Uważam, że dzisiaj to jedno z podstawowych urządzeń każdego gospodarstwa domowego. Jest tym urządzeniem, które nie zniechęci i nie rozczaruje przy pierwszym kontakcie, tak jak jest to często z tanimi urządzeniami. Podsumowując, odkurzacz finalnie robi swoją robotę należycie i jest to urządzenie z serii „musisz mieć” w niekoniecznie atrakcyjnej cenie.

2021-10-18

super

Chyba najlepszy odkurzacz samojezdny jaki miałam. Polecam kupić w zestawie z iRobot braava mopującym. Można niemalże zapomnieć o odkurzaniu, nic nie klei się do stóp.

2021-10-18

Bardzo dobry odkurzacz!

Bardzo dobry i przydatny sprzęt do domu. Odkurzacz jest estetycznie wykonany, materiały sprawiają wrażenie solidnych. Czyści dosyć dokładnie przy niezbyt wygórowanym hałasie. Łatwo paruje się z Google assistant i jest możliwe wywołanie sprzątania określonego pomieszczenia całkowicie głosowo. Jeździ szybko, sprząta dokładnie, robi dokładnie to co powinien. W aplikacji dodatkowo można ustawić strefy do których odkurzacz nie będzie wjeżdżał czyli np. mnóstwo kabli koło tv lub kącik z zabawkami dziecka tzw. no-go zones (nie potrzeba sztucznych murów itd.). Świetnie pomaga w utrzymaniu czystości ze zwierzakiem, sierść niknie w oczach i oczywiście bez naszego wysiłku. Największą różnicę robi oczywiście stacja dokująca i brak konieczności częstego opróżniania pojemnika. Stacja robi to za nas po każdym odkurzaniu i wszystko elegancko ląduje w worku. I tutaj przejdę delikatnie do niuansów. Stacja jest dosyć spora. To jedno. Niech wam też przez myśl nie przejdzie uruchamianie i7+ w nocy. Hałas przy opróżnianiu pojemnika jest dosyć spory, trzeba o tym pamiętać. O jakości odkurzania niech świadczy fakt, że są tutaj dwie szczotki główne oraz 2 poboczne, siła ssania jest spora i wszystko to skutkuje, że w domu jest o wiele wiele czyściej oraz mniej się kurzy. Podsumowując, polecam robota I7+, pamiętajcie tylko, że stacja dokująca jest sporych rozmiarów i generuje dużo hałasu po każdym odkurzaniu jednak to tylko małe niuanse, które ja akurat akceptuję w zamian za brak konieczności częstego opróżniania pojemnika odkurzacza.

2021-10-18

Ciszej, szybciej, nowocześniej

Na bardzo duży plus zasługują gumowe szczotki i świetna moc. Pozwala to na skuteczne sprzątanie na różnych powierzchniach, w tym na dywanach, chodniczkach, płytkach czy parkiecie. Sam proces jest szybki i cichszy niż w starszych generacjach. Warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z aplikacją i stworzenie map - które rzeczywiście są bardzo dokładne i inteligentne (łącznie z zaznaczaniem przeszkód czy obszarów do „szczególnego” sprzątania). Trzeba również liczyć się z tym, że urządzenie musi się nauczyć naszych pomieszczeń, dzięki czemu od chaotycznych początków przejdziemy do zaplanowanego, miejsce po miejscu sprzątania, które można podziwiać pijąc kawkę czy herbatkę ;)
Sama aplikacja jest prosta i intuicyjna, a możliwości ogromne. Stacja Clean Base robi to co do niej należy szybko i skutecznie, jest bardzo pojemna (i szybko dochodzimy do wniosku, że bez niej byłoby zdecydowanie gorzej).

2021-10-18

Sprytny sprzęt

Roomba jest super i dobrze sprawdza się w moim mieszkaniu. Głośność jest akceptowalna, nie przeszkadza w ciągu dnia gdy odkurza jak jestem w domu. Nawigacja ok, nie zdarzyło się aby gdzieś zostały śmieci, nawet pod meblami lub przy szafkach w kuchni, gdzie zawsze są okruszki sprząta dokładnieTak powiem szczerze jak na spowiedzi. Jest teraz okres linienia moich ukochanych psów. Więc iRoomba spełnia moje oczekiwania. Ustawiłem sobie sprzątanie w całym mieszkaniu. Nie ukrywam radzi sobie dobrze z podjazdami bo mam różne poziomy podłóg. Wszelkie zanieczyszenia jak włosy szczególnie po moich asach sprząta rewelacyjnie. Duży pojemnik na nieczystości pozwala mi nie myśleć o wyrzuceniu ich. Ogólnie mówiąc wykonanie i materiały oraz szczotki są idealne. Oprogramowanie działa perfekcyjnie. Polecam także alergikom bo sprząta dokładnie . Jednym słowem nie muszę już myśleć o sprzątaniu . Czas sprzątania 90 m trwa około 30 minut i robi to naprawdę dokładnie dzięki szczotką i oprogramowaniu. Roomba sama się uczy mojego mieszkania.

2021-10-18

Robot

Urządzenie spełnia świetnie swoją rolę - sprząta dokładnie, ma odpowiednią moc aby wciągnąć żwirek, kocią sierść i inne rzeczy które znajdzie na swojej drodze, świetna opcja ze stacją dokującą - zawsze tego typu urządzenia musiałem sprzątać po przejeździe, a tutaj mogę to robić raz w tygodniu. Dla fanów nowych technologii producent przewidział tryb obsługi głosowej - dla mnie zbyteczny bajer. Podsumowując - sprzęt spełnił w 100% to co obiecywał producent, ma oczywiście jakieś pomniejsze wady - toporną aplikację czy wysoką cenę - ale z głównego zadania - sprzątania - wywiązuje się znakomicie.

2021-10-18

Autoamtyka w sprzątaniu

Bardzo wygodne, dokładne w użytkowaniu, proste w obsłudze, lecz apliakcji wymaga dopracowania. Skanowanie pomieszczeń zbyt długie, na mapie nie widać gdzie robot sprząta oraz ile mu opzostało.
Trzeba przyznać jest dokłądny, nie pozostawia resztek, a z dywanami radzi sobie świetnie. Automatycze opróżnianie pojemnika rewelacja, idealne dla alergików.

2021-10-17

Robot, który ułatwia życie

Ten robot sprzątający naprawdę pomaga w codziennym życiu. Odpowiednie zaawansowanie techniczne powoduje, że produkt jest wręcz doskonały. Bardzo dokładnie oczyszcza powierzchnię, jest cichy i dzięki stacji dokującej z pojemnikiem wręcz bezobsługowy. Naprawdę produkt godny polecenia.

2021-10-15

Polecam z całego serca

Jestem zachwycona iRobotem, podczas gdy ja pracuję, on sprząta całe mieszkanie, jest to niesamowicie wygodne. Oszczędność czasu pozwala na inne obowiązki i przyjemności, a co najważniejsze, mój kot w końcu przestał bać się odkurzacza i już nie ucieka jak najdalej chowając się gdy mieszkanie jest odkurzane. Bardzo zaskoczyła mnie funkcja pojemnika na śmieci w stacji ładującej i to, że iRobot sam się opróżnia jak poczuje, że ma pełny pojemnik, jest to bardzo pomocne, bo nie muszę pilnować czy małej pojemności pojemnik jest już pełny. Cieszy mnie również to, że nie zajmuje w domu dużo miejsca, a jest jakby ozdobą mieszkania i idealnie wpasowuje się w wystrój pokoju.

2021-10-14

lepszy niż chińczyk :)

Używam od pewnego czasu. Zdecydowanie lepszy niż konkurencja z Chin. przez 2 lata miałem iLife. W porównaniu do niego Roomba to prom kosmiczny. Jest dużo szybsza i bardziej wydajna. Do tego algorytmy sprzątające naprawdę dają radę. Czas sprzątania skrócił się o połowę. Moje mieszkanie 70m odkurza max w godzinę. Automatyczny pojemnik też daję radę. Naprawdę wygodne i przede wszystkim czyste rozwiązanie. Polecam

2021-10-14

Polecam

Po około dwóch tygodniach użytkowania mogę śmiało polecić mojego Irobota I7+ Dzięki mapowaniu pomieszczeń robot bardzo szybko wie co i gdzie ma sprzątać, bardzo ładnie omija przeszkody, czasami z rozpędu uderzy w np. krzesło które zostało przestawione, bazę można przestawiać a mapa pozostaje, jest to bardzo duże udoskonalenie jeśli mamy 2 piętra. włosy i sierść wciąga idealnie, na minus jak dla mnie zasługuje fakt że po powrocie do bazy za każdym razem opróżnia się do bazy i włącza się głośny odkurzacz, co uniemożliwia sprzątanie w nocy. możliwość ustawienia harmonogramu sprzątania, stref wrażliwych, robot wyczuwa brudniejsze strefy i wraca tam na poprawkę. jedną z kolejnych wad jest to że nie potrafi pracować w całkowitej ciemności musimy chociaż minimalnie podnieść rolety, lub z tego co wyczytałem zamontować małą lamkę ir. Po pierwszych 3 dniach nasza prywatna sprzątaczka :) poznała cały plan pomieszczeń, nie sprząta około 40-60cm od bazy widzi jakby wirtualną ścianę. po każdej aktualizacji aplikacji trzeba się na nowo logować podając login i hasło , jeżeli podniesiemy robota to już niestety sam do bazy nie wróci trzeba go wtedy zanieść, jeżeli zaklinuje się gdzieś pod stołem to bateria bardzo szybko się rozładowuje, menu bardzo intuicyjne, Dość szybko się rysuje. Ale przede wszystkim robi swoją robotę. Serdecznie Polecam Irobota I7+ koniecznie z + bo bez stacji ciągłe opróżnianie pojemnika byłoby irytujące. Bardziej się sprawdza na dużych powierzchniach bo w małych co chwile musi się odbijać, domy w nowym stylu nie mają tego problemu bo jest mało mebli.

2021-10-14

Super maszyna

To mój pierwszy robot sprzątający i jestem zachwycony, sprząta nie gorzej niż tradycyjny, a przy tym ja nic nie musze robić, czego chcieć więcej. Stacja dokująca sprawia ze jest to urządzenie praktycznie fire and forget. Daje rade przedrzeć się przez całkiem wysokie przeszkody i nie zażyło się jeszcze aby się gdzieś zablokował. Algorytm mapowania pomieszczenia i poruszania się po nim sprawia ze określenie „robot” nie jest na wyrost. Za każdym przebiegiem roomba sprzątała moje mieszkanie szybciej i efektywniej, optymalizując trasę którą się poruszała. bateria starcza bez problemu na posprzątanie mieszkania 80m^2. Obsługa odkurzacza jest super insynuacyjna i powinna nastręczyć problemów nikomu kto kiedykolwiek miał styczność ze współczesną technologią, dodatkowo całkiem sprawnie działa integracja z gogle asystent. Z czystym sumieniem mogę polecić.

2021-10-13

Super

Robot daje rade. Jednak od czasu do czasu trzeba zwykłym odkurzaczem poprawić. Jestem pod wrażeniem jak sobie potrafi rozplanować każde pomieszczenie. Naprawdę bardzo inteligentne urządzenie. Radzi sobie bardzo dobrze z przeszkodami: dywanem, pozostawionymi zabawkami. Stacja baza jak najbardziej na plus. Nie trzeba myśleć o częstym opróżnianiu. Dużym atutem jest również to że można włączyć IRoombe z każdego miejsca za pomocą aplikacji. Jedynie wydaje mi się że czasowo trochę długo schodzi na sprzątaniu

2021-10-13

Niezastąpiony pomocnik

Po rozpakowaniu iRobota i pierwszym uruchomieniu od razu widać, że mamy do czynienia ze sprzętem pierwszej klasy - począwszy od designu, przez jakość materiałów, skończywszy na oprogramowaniu. Instalacja urządzenia jest banalnie prosta i w przeciągu zaledwie kilku minut możemy cieszyć się nowym domowym pomocnikiem w walce z brudem. Co prawda przy pierwszym uruchomieniu robot porusza się dość "niezdarnie" obijając się to tu, to tam - jest to jednak celowe działanie pozwalające odkrywać iRobotowi przestrzeń naszego domu. Przy kolejnych uruchomieniach robot przemieszcza się dosyć sprawnie po zeskanowanych wcześniej powierzchniach. Zdarza się jednak czasami, że w pewne miejsca ponownie nie trafia. Obsługa iRobota możliwa jest przez bardzo przejrzystą i prostą w obsłudze aplikację mobilną "iRobot" dostępną zarówno na platformę iOS jak i Android. Z poziomu aplikacji możemy podejrzeć poziom naładowania baterii oraz widzimy, gdzie znajduje się w danym momencie robot lub jaką czynność wykonuje. Rewelacyjną sprawa jest podgląd mapy naszego mieszkania z możliwością oznaczania poszczególnych pomieszczeń, wyznaczania ich granic oraz definiowania obszarów, do których robot ma nie wjeżdżać oraz obszarów wymagających częstszego sprzątania. Kolejną świetną sprawą jest możliwość wysłania robota do wybranych pomieszczeń, bez konieczności sprzątania całego mieszkania. Na wielki plus zasługuje również możliwość definiowania harmonogramów pracy oraz możliwość zintegrowania robota z urządzeniami Smart Home jak np. Amazon Alexa czy Asystent Google. iRobot może i nie pracuje najciszej, ale za to rezultaty jego pracy są po prostu rewelacyjne! Mopowanie podłóg po zakończonej pracy iRobota to teraz czysta przyjemność - koniec z frędzelkami brudu osadzającymi się na mopie! Po zakończeniu pełnego cyklu sprzątania oraz po zapełnieniu pojemnika na brud iRobot sam wraca do stacji dokującej, która samoczynnie opróżnia pojemnik z brudem - oznajmia nam to kilkusekundowy dźwięk potężnego tornado :) Jeśli chodzi o pokonywanie progów, to bywa z tym różnie. Widać, że iRobot ma zaprogramowane specjalne algorytmy pokonywania przeszkód, jednak nie zawsze radzi sobie z tym dobrze - przy progu wysokości 2,5 cm udaje się go pokonać 1 raz na 10 prób. Nie wymagajmy jednak od iRobota umiejętności skakania ani latania, ponieważ niższe progi nie są dla niego wielkim wyzwaniem. Jest to zdecydowanie godny polecenia pomocnik każdego domu, szczególnie takiego, w którym żyją zwierzęta takie, jak psy czy koty.

2021-10-13

Prawdziwy robot

Ponieważ jestem już po "przejściach" z dwoma innymi robotami, które nie sprawdziły się w moim domu, obawiałem się że i ten nie spełni pokładanych w nim nadziei. Pierwszego dnia używania robota byłem lekko rozczarowany nieporadnością sprzętu, ale wytłumaczyłem to sobie (zgodnie z prawdą) potrzebą nauczenia się rozkładu domu. Później było już tylko lepiej. Po dwóch, trzech dniach robot stworzył sobie mapę pomieszczeń, które ponazywałem i powprowadzałem moje wirtualne ściany, by nie wjeżdżał tam gdzie nie ma potrzeby bądź jest zbyt ciasno. W komplecie jest też "fizyczna" wirtualna ściana , którą można sobie ustawić w razie pilnej potrzeby. Generalnie oprogramowanie jest mocną stroną tego modelu. Można tworzyć różne scenariusze i harmonogramy sprzątania pomieszczeń. Możliwych ustawień jest mnóstwo, ale, dla leniwych przewidziano też włączenie sprzątania jednym przyciskiem. Sprawdza się też stacja centralna która oczyszcza jednostkę sprzątającą po każdej pracy. To bardzo wygodna funkcja. Na temat jakości sprzątania nie ma co pisać bo po prostu ten robot sprząta tak jak należy. Powiem tylko, że to pierwszy z moich robotów który spełnił moje, naprawdę wyśrubowane, wymagania odnośnie jakości wykonanej pracy. Dodając do tego oprogramowanie i łatwość konfiguracji nie dziwi fakt, że ten model zostanie ze mną dłużej. Najlepsze jest to, że mój kolega po paru wizytach już kupił sobie model i9+ (oczywiście musiał mieć lepszy).

2021-10-10

Jestem pod wrażeniem!

Zakupiłem odkurzacz z mieszanym nastawieniem ponieważ to jednak jakiś wydatek, po dwóch tygodniach użytkowania, nie żałuję zakupu!
Odkurzacz działa świetnie, sprząta dokładnie a przy tym jest bardzo cichy! Polecam

2021-10-08

Wyśniony i wymarzony

Ten produkt to strzał w 10! Jedyny minus jaki zauważyłam to cena. Ale Roomba jest jej warty! Bardzo dobra moc ssania, dokładne sprzątanie nawet w rogach. Brak kurzu i nieprzyjemnego zapachu tak jak w klasycznych odkurzaczach. Mapa?! Świetna sprawa - można go zaprogramować i nie trzeba się martwić kierowaniem do. Nawet sam wie, że trzeba naładować akumulatory! Polecam z całego serca, każdemu kto się zastanawia nad zakupem. Jest naprawdę dokładny.

2021-10-06

Moc ssąca jest ekstra

Moc ssąca jest ekstra, nawet większe chrupki psa wciąga bez problemu

2021-06-23

Fantastyczny

Mam go od tygodnia nie wyobrażam sobie bez niego życia ;-) Szczerze zastanawiałam się długo nad zakupem bo mam dużego psa - dużo sierści i piasku. Roomba i7 sprawdza się w 100%. Zbiera kurz, sierść, piasek bardzo dokładnie. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

2021-03-22

skuteczny system

skuteczny system sprzątania, robot wielokrotnie poprawia te same miejsce w razie potrzeby

2020-11-28

Dobry on

Bardzo dobry ten roomba, super się sprawdza w zbieraniu codziennego kurzu

2020-10-29

niezawodny

Kiedy wracam do domu mogę liczyć na czystość, uwielbiam to

2020-09-01

Pełna wygoda

Dla mnie już full udogodnienie, totalnie samoobsługowy

2020-08-11

zdaje test

roomba zdaję pozytywnie test moich mieszkaniowych wyzwań, bardzo się polubiliśmy

2020-03-10

Wyborowy

Dociera w każde miejsce, a zbiornik ogromnie się przydaje bo co dziennie mam w domu kołdun klaczkow

2020-02-26

super

Świetny pomysł z tym zbiornikiem, zupełna samoobsługa. Dobrze też wygląda, nie zaburza wyglądu salon

2020-01-21

Wzorowo

Wszystko jak trzeba, wzorowo się zachowuję,wraca do bazy, dobrze, że poprawia te same odcinki powierzchni.

2019-11-19

Bardzo dokładny

Dokładny bo parokrotnie przejeżdża tam gdzie trzeba, gdzie więcej brudu czy drobinek

2019-10-29

dobry pomysł

Na prawdę dobry pomysł z tym zbiornikiem, świetnie się używa

2019-10-20

Dobry zestaw

Zestaw zapewnia pełną wygodę, wyjeżdżam często i taki zakup myślę, że świetnie mi się sprawdzi, na razie działa świetnie

2019-10-17

Dom 2.0

Wygoda warta zachodu! Wszystko pięknie odnajduje, brudy. Zawozi do bazy, jeszcze myślę nad tym mopem teraz

2019-10-15

super duet

no taki zestaw jest rzeczywiście samoobsługowy, imponujące duet, jak na razie jestem zachwycony działaniem

2019-07-15

najlepsza pomoc domowa :)

Roomba idealnie sprawdza się w domu ze zwierzętami. Dodatkowy plus za stację, która automatycznie opróżnia pojemnik na brud.

2019-02-19

Roomba i7 +

Robot Roomba jest świetna w sprzątaniu. Nie muszę myśleć o opruznianiu pojemnika na brud i jest cichsza od poprzednich robotów polecam!!!!

Napisz opinię

iRobot Roomba i7+ (i7550)

iRobot Roomba i7+ (i7550)

Robot odkurzacz Roomba i7+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami gumowymi i 10x większą mocą ssącą do czyszczenia różnych powierzchni podłogowych w całym domu. Robot uczy się, mapuje i adaptuje do Twojego domu za pomocą technologii Imprint Smart Mapping.

Mouseover Zoom loading...