💬
Czat

iRobot Roomba j7

71453

Darmowa wysyłka tego produktu

3 499,00 zł

już od 174,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


Robot odkurzający z funkcją łączności Wi-Fi iRobot® Roomba® j7 z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni – Idealny dla właścicieli zwierząt domowych – Uczy się, tworzy mapy i dostosowuje się do Twojego domu – Rozpoznaje i omija przeszkody – Sprząta kiedy, gdzie i jak chcesz – Personalizowane sugestie sprzątania – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link 

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

iRobot Roomba j7 3 stopniowy system sprzątania

Precyzyjne, gruntowne sprzątanie

Twoje marzenie o czystym domu w codziennym pośpiechu i przy stale zmieniającym się planie dnia może się zrealizować. Robot odkurzający Roomba® j7 wykorzystuje system nawigacji PrecisionVision, aby poruszać się po domu i sprzątać okruchy z obiadu pod stołem, popcorn po wieczorze filmowym w salonie, sierść psa oraz codzienny brud i kurz — niezawodnie i gruntownie.

 • Łączy w sobie moc, precyzję i wydajność: aby skutecznie wyręczać Cię w sprzątaniu, robot Roomba® j7 wykorzystuje wydajny 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10-krotnie większą moc ssącą*, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni, które elastycznie dostosowują się do różnych rodzajów podłóg i w które nie zaplątuje się zwierzęca sierść.
 • W parę chwil przystosuje się do Twojego domu: gruntownie sprząta zarówno dywany, jak i podłogi, automatycznie dostosowując wysokość głowicy czyszczącej, tak aby 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni znalazły się bezpośrednio przy sprzątanym podłożu.
 • Wysokowydajny filtr AeroForce: przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac.

iRobot Roomba j7 rozpoznaje przeszkody

Rozpoznawanie i omijanie przeszkód

Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, ale robot Roomba® j7 wie, jak sobie z tym radzić. Korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision, rozpoznaje w czasie rzeczywistym przeszkody, takie jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe czy przewody od ładowarek, i omija je. Przesyła nawet zdjęcia tego, co napotyka, dzięki czemu możesz być zawsze na bieżąco ze sprzątaniem domu. 

 • Pyta, co zrobić, i zapamiętuje Twoje odpowiedzi: wznieś sprzątanie na wyższy poziom dzięki robotowi, który robi to tym lepiej, im częściej jest używany. Robot odkurzający Roomba® j7 działa w oparciu o platformę iRobot Genius, dzięki czemu możesz polecić mu, aby sprzątał, gdy jesteś poza domem. Podczas odkurzania robot przesyła do aplikacji zdjęcia napotykanych przeszkód, np. przewodów od ładowarek. Dzięki temu będziesz wiedzieć o powstałych zabrudzeniach lub zagrożeniach w swoim domu, takich jak nieczystości pozostawione przez zwierzęta, a także mieć możliwość przekazania robotowi odkurzającemu Roomba® j7, jak powinien postępować z takimi przeszkodami w przyszłości. Możesz również mieć pewność, że na każdym etapie stosujemy tylko najwyższe standardy szyfrowania, zapewniając Ci kontrolę nad urządzeniem i Twoimi danymi.
iRobot Roomba j7 amazon alexa

Roomba j7 sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami

Wykorzystując unikalną inteligencję stworzoną wyłącznie na potrzeby urządzeń firmy iRobot, robot odkurzający Roomba® j7 uczy się układu Twojego domu, aby precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem, na jedno polecenia wydane za pośrednictwem Twojego asystenta głosowego**. A wszystko dzięki możliwościom platformy iRobot Genius.

 • Sprzątaj, kiedy nie ma Cię w domu: platforma iRobot Genius umożliwia włączenie robota po wyjściu z domu i zakończenie jego pracy przed powrotem, dzięki czemu nie widzisz sprzątania, a jedynie jego efekty. Ciesz się czystym domem i wolnym dniem.
iRobot Roomba j7 aplikacja iRobot HOME

Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby 

Sprzątanie nie będzie już zakłócać Twojego życia, ponieważ robot odkurzający Roomba® j7 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje dodatkowe sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Dodatkowo integracja z asystentem głosowym pozwoli Ci uruchamiać urządzenie za pomocą poleceń głosowych**.
iRobot Roomba j7 wykrywanie brudu

Kieruje się tylko tam, gdzie jest potrzebny 

Robot odkurzający Roomba® j7 wykonuje swoją pracę, szukając kurzu i unikając przeszkód. Technologia reaktywnych czujników informuje robota odkurzającego Roomba® o problematycznych miejscach, dzięki czemu wie, gdzie się skierować, aby nie utknąć pod meblami. Tylko urządzenia iRobot są wyposażone w technologię Dirt Detect™, która pozwala im skupić się na zabrudzonych miejscach, takich jak obszary o dużym natężeniu ruchu w domu.

iRobot Roomba j7 współpraca z iRobot Braava m6

Idealny duet sprzątający 

Gruntowne odkurzanie i mopowanie podłóg — w pełni automatyczne. Dzięki technologii Imprint® Link robot odkurzający Roomba® j7*i robot mopujący Braava jet® m6 mogą idealnie ze sobą współpracować — gruntownie sprzątając podłogi w domu bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony**. ** Współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania Google Home i Alexa. Alexa oraz wszelkie powiązane logo i znaki towarowe są własnością firmy Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC. 
iRobot 30 lat innowacji

Ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji 

Firma iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz robota Roomba, Braava czy oba — Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.

 • Zachowaj czystość w domu i bezpieczeństwo swoich danych: od ponad 30 lat klienci iRobot używają naszych robotów w swoich domach, aby korzystać z bezpiecznych i skutecznych usług sprzątania. Nasz szacunek dla Twojej przestrzeni osobistej rozciąga się zarówno na wymiar fizyczny, jak i wirtualny, w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa danych. Firma iRobot zawsze stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych, poparte deklaracją zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Dane wykorzystujemy wyłącznie w celu zapewnienia większego komfortu użytkowania i jak najlepszej wydajności robota. 
iRobot Roomba j7 posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV

Gwarancja bezpieczeństwa danych 

Firma iRobot zawsze stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych, poparte deklaracją gwarancji bezpieczeństwa informacji. Dane wykorzystujemy wyłącznie w celu zapewnienia większego komfortu użytkowania i jak najlepszej wydajności robota. iRobot Roomba j7 chroni Twoje dane i jest odporny na cyberataki, czego dowodem jest atest TUV SÜD Cybersecurity Certification (CSC). TÜV SÜD od wielu lat poddaje weryfikacji i certyfikacji systemy techniczne i urządzenia, pod kątem ich bezpieczeństwa. Certyfikacje poświadczające ochronę danych w ramach IoT są wyraźnym sygnałem dla świadomych konsumentów, którzy chcą być pewni, że producent sprzętu, robi wszystko, by nie narażać użytkownika na szkody.  

W opakowaniu:

 • Robot gruntownie odkurzający iRobot Roomba j7
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Przewód 
 • Dodatkowy filtr 
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Opinie

2022-04-22

o wiele lepiej niż poprzednie

o wiele lepiej niż poprzednie modele jakie miałem

2022-03-20

Ocenka

J7 bardzo dobrze się sprawdza na każdej powierzchni, na dywanach, na połdodze czy wycieraczkach. Polecam u nas się sprawdza przy dzieciach i zwierzakach

2022-02-27

Rozpoznaje przeszkody

Rozpoznaje przeszkody , świetna pomoc domowa

2022-02-24

robot na medal

robot na medal, zależało mi też by dobrze wyglądał bo stoi na widoku, świetnie sprząta

2022-02-18

bardzo dokładny

dokładny, wszędzie dojeżdża , nawet jak musi powymijać najpierw sporo przeszkód

2022-02-14

super!

Już w sklepie mi się spodobał, przyjemna dla oka obudowa, robot dobrze nawiguje i omija każdą małą przeszkodę

2022-02-11

no wymiata

wymiata dosłownie i w przenośni, przede wszystkim doskonała siła ssąca i nawigacja

2022-02-08

imponuje

imponuje precyzja tego modelu, potrafi dojechać w każde miejsce pomieszczeniu

2021-12-16

Świetny

Ten model niedawno zagościł w moim domu i to był najlepszy wybór. Robot odkurza jak szalony :) Wszystko dokładnie posprzątane, żadne paprochy nie zostają na podłodze, dywany mu nie straszne

2021-12-09

roomba

Zakupiona i szaleństwo sprzątania mnie dopadło. Roomba gruntownie sprząta 75m2 na jednym wyjeździe z baz . Nie straszne jej narożniki bądź dywany, jest bardzo precyzyjna

2021-11-19

robot

Kupiłam zaledwie kilka dni temu a już jestem zachwycona. Dom 70m2 odkurza na jednym wyjeździe z bazy, gruntownie sprząta czego chcieć więcej ? :D

2021-11-18

roomba

Wyjątkowe urządzenie, bardzo dokładnie odkurza, ruchoma głowica pozwala właśnie na takie gruntowne sprzątanie, każdy narożnik posprzątany, dywaniki w łazience też nie straszne roombie. Dla mnie numer 1

Napisz opinię

iRobot Roomba j7

iRobot Roomba j7

Robot odkurzający z funkcją łączności Wi-Fi iRobot® Roomba® j7 z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni – Idealny dla właścicieli zwierząt domowych – Uczy się, tworzy mapy i dostosowuje się do Twojego domu – Rozpoznaje i omija przeszkody – Sprząta kiedy, gdzie i jak chcesz – Personalizowane sugestie sprzątania – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link 

Mouseover Zoom loading...