💬
Czat

Zestaw iRobot Roomba s9+ z zapasem worków

71743

Darmowa wysyłka tego produktu

5 499,00 zł

6 338,96 zł

już od 274,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


zamiast 5 838,96 zł

Zestaw iRobot Roomba s9+ z rocznym zapasem worków AllergenLock do stacji Clean Base. Robot gruntownie odkurzający Roomba s9+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wyposażony w szereg funkcji, zapewniających najlepszą jakość odkurzania: m.in. Technologię Perfect Edge, 30% szersze szczotki i 40x większą moc ssącą.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

iRobot Roomba s9+ stacja clean base.jpg

Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu

Robot Roomba s9+ ze stacją Clean Base™ automatycznie usuwa brud przenosząc komfort na wyższy poziom: automatycznie opróżnia się do zamkniętego worka AllergenLock, który mieści zawartość 30 pojemników, dzięki czemu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. System antyalergiczny wychwytuje 99% pleśni, pyłków i alergenów roztoczy kurzu. 

 • Uszczelniony worek na brud AllergenLock: specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej.
 • Mieści do 30 pojemników: stacja Clean Base mieści aż do 30 pojemników na brud więc możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie tygodnie
iRobot Roomba s9+ zwiększona moc ssąca.jpg

Zwiększona moc ssąca

3-stopniowy system sprzątania wykorzystuje nowe podwójne gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i 40-krotnie większą siłę ssącą* do zbierania mocno osadzonego brudu, śmieci i sierści, gdziekolwiek się ukrywają. Gdy Roomba s9+ wykryje dywany lub wykładziny, robot uruchamia funkcję Power Boost, aby automatycznie zwiększyć siłę ssącą i wyciągnąć kurz i brud tkwiący głęboko w strukturach włókien.

*w porównaniu z robotami Roomba serii 600 z systemem AeroVac.

 • Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba s9+ przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
iRobot Roomba s9+ sprzątanie w rogach.jpg

Technologia Perfect Edge

Technologia PerfectEdge™ wynajduje ukryte zabrudzenia, a konstrukcja do maksymalnie dokładnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników zapewniają dokładne sprzątanie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Zaawansowane czujniki stale skanują przestrzeń przed robotem, dzięki czemu może poruszać się przy samej ścianie i przy krawędziach narożników.

 • Specjalnie zaprojektowana szczotka do narożników używając pięciu ramion o długości 30 mm, sprząta głęboko w narożnikach i wzdłuż krawędzi ścian, kierując kurz i brud na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania.
iRobot Roomba s9+ sprzątanie pod meblami.jpg

Nawigacja vSLAM

Dzięki zaawansowanej technologii nawigacji vSLAM® robot gromadzi ponad 230 400 punktów danych na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia dokładnej mapy Twojego domu.

 • Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba s9+ potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mógł odkurzyć mieszkanie.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Nieograniczony czas pracy: W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot automatycznie wróci do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie. Co sprawia, iż sprzątnięcie całego domu, nawet o dużej powierzchni, nie sprawia mu żadnego problemu. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.
iRobot Roomba s9+ inteligentne mapy imprint.jpg

Inteligentne Mapy Imprint

Robot odkurzający Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia. Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Roomba® s9+ do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń.

 • Nowy zaawansowany czujnik 3D nieustannie skanuje przestrzeń przed robotem z częstotliwością 25 razy na sekundę, pomagając robotowi skutecznie sprzątać w narożnikach oraz wzdłuż krawędzi ścian, pokrywając duże powierzchnie.

iRobot Roomba s9+ Alexa Google Assistant

Kompatybilność z Google Home i Alexa

Dzięki łączności Wi-Fi®, Roomba s9 + umożliwia dostosowanie preferencji sprzątania za pomocą aplikacji iRobot HOME lub rozpoczęcie pracy za pomocą komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa™ lub Google Assistant.

Amazon, Echo, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google Home jest znakiem towarowym Google LLC.
iRobot Roomba s9+ idealny dla posiadaczy psów.jpg

Najlepszy dla posiadaczy zwierząt

Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni wyłapują długą i krótką sierść, unikając wplątywania się. Duża moc ssąca i wydajny filtr pracują razem, by wychwycić 99% psich i kocich alergenów.

 • Wysokowydajny filtr: Przechwytuje do 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.
iRobot Roomba s9+ spód.jpg

Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni

30 procent szersze* dwie gumowe szczotki główne zapewniają dokładniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyposażona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami różnego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

*w porównaniu z iRobotami Roomba serii 600 i 700 z systemem AeroVac.

 • Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba s9+ przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.
 • Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala iRobotowi Roomba na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.
iRobot Roomba s9+ imprint link.jpg

Technologia Imprint Link

Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie automatycznie robot mopujący rozpoczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika.

 • Użytkownicy mogą zdalnie uruchomić łączony cykl sprzątania za pomocą aplikacji iRobot HOME, gdzie mają możliwość wybrania określonych pomieszczeń lub całego domu do posprzątania. W momencie, gdy Roomba skończy odkurzanie i wróci do stacji dokującej, robot mopujący Braava automatycznie rozpocznie mopowanie.
iRobot Roomba s9+ opakowanie

Zawartość opakowania iRobot Roomba s9+

 • Robot gruntownie odkurzający iRobot Roomba s9+
 • Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
 • Przewód zasilający
 • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
 • Dodatkowy filtr
 • Dodatkowa szczotka do narożników
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Zestaw zawiera:

 • Robot gruntownie odkurzający iRobot Roomba s9+
 • 4 x Worek na brud AllergenLock do stacji Clean Base (3 szt.)

Zawartość

Opinie

2022-04-22

robot dopracowany

robot dopracowany i intuicyjny, miałem parę tanich modeli i teraz widzę różnicę

2022-03-20

Irobot

Polecam wielka wygoda, robot idealnie się sprawdza na dywanach i nie tylko. Duża moc ssania

2022-03-15

duży dom - dobry robot

Polecono mi go do dużego domu i nie mam zastrzeżeń

2022-03-07

Pomocny model

Pomocny model, w domu jest teraz czyściej oczywiście, ale przede wszystkim odczuwam, że nie kicham od kurzu

2022-02-04

promo

promocja atrakcyjna więc udało się kupić, jestem zadowolony z efektu sprzątania

2022-01-09

Pomaga w mieszkaniu

Bez jego pomocy szybko robi się duzo okruchów na podłodze, jak to z dziećmi, wcześniej musiałam co dziennie latać z odkurzaczem pionowym

2022-01-08

Pojemnik się przydaje

Pojemnik się przydaje, zdecydowanie na dłużej pomaga zapomnieć o sprzątaniu

2021-12-29

wszystko sprząta, całe mieszkanie

Robot wszędzie dojedzie, trafia między przeszkodami, trafia do pomieszczeń, gdzie ma być

2021-12-28

roomba pomaga

roomba pomaga trzymać czystość i mocno odczułem to przed świętami

2021-12-20

extra wybór

widziałem jak pracuje w sklepie, to mnie ostatecznie przekonało! fantastyczne do co dziennego użycia

2021-12-08

zbiornik się przydaje

zbiornik się przydaje przy zwierzętach mały zbiornik w roomba dość szybko się zapełnia

2021-11-28

Skutecznie

Sprząta skutecznie, nawet tam gdzie myślałam, że nie da sobie rady, śweitnie też dojeżdża do krawędzi, ten kształt robota chyba mu pomaga

2021-11-24

Robot zdaje egzamin

Robot zdaje egzamin, jest realna pomocą w domu

2021-11-22

fajny komplet

fajny komplet tworzy robot ze stacją, ja mam parę pomieszczeń, dzięki stacji mogę się rzadziej nim zajmować

2021-11-18

Zaskakująco...

Zaskakująco rzeczywiście potrafi "znajdować " ten brud tzn. tam gdzie pozostało coś rozsypane to wykrywa i poprawia parę razy

2021-11-15

Mocna konstrukcja

Mocna konstrukcja, DUŻE szczotki, doskonale sobie radzą

2021-11-08

Radzi sobie od początku

Radzi sobie od początku, nie było komplikacji, lubię obserwować jak wyczesuje dywan

2021-10-25

Kompletny zestaw

Kompletny zestaw, pozwala nam w pełni zapomnieć o nudnym obowiązku sprzątania

2021-10-19

Zacny zestaw

mam sporo przedmiotów na podłodze, pies dużo rozrzuca, a robot bardzo zgrabnie omija wszelkie przeszkody

2021-10-06

niezła technologia

niezła technologia , porządnie zbiera, sam wraca i się opróżnia, jestem pod wrażeniem

2021-10-05

Idealne połączenie

Wraz ze stacja i appka uzyskujemy 100% wygodne i automatyczność

2021-09-27

super nawigacja

Robot bardzo ładnie nawiguje po domu, wjeżdża pod komodę, gdzie zbiera mi się masa kurzu

2021-09-24

ale moc!

moc na prawdę widać, na dywanie wciąga chrupki psa

2021-09-09

Skuteczny

Technologia samoopróżniania jest ogromnie wygodna, można całkowicie zapomnieć o problemie ze sprzątaniem podłogi

2021-09-07

Zestaw samowystarczalny

samowystarczalny zestaw, który pozwala zapomnieć o sporej części obowiązków

2021-08-31

dobra synchronizacja

wygodna synchronizacja tych urządzeń, stacja zbiorcza wygląda bardzo dobrze więc nie wstyd trzymać w salonie

2021-08-17

Stacja + robot, zero trosk

zero przejmowania się sprzataniem podłóg, niezwykle uzależniające rozwiązanie

2021-08-09

wybiera z dywanu

z tą stacja to juz taka mega wygoda, czasem sprawia mi przyjemnośc ile robot tego zebrał

2021-08-06

ultymatywny zestaw

ultymatywny zestaw, mam całkowicie z głowy całą fatygę z podłogami

2021-06-29

Samodzielny zestaw

Samodzielny zestaw, co jakiś czas zaglądam tylko do zbiornika i wyrzucam wszystko razem, robot też bardzo dobrze zbiera włosy!

2021-06-28

5 odemnie

Piątka ode mnie za całokształt! wygląd i działanie

2021-06-28

lubię go!

Lubię jego działanie, cichy, nie przeszkadza w funkcjonowaniu w domu. Dobra domowa pomoc

2021-06-20

Elegnacja

Robot wygląda fenomenalnie, a posiadanie go to był fantastyczny pomysl

2021-05-13

super maszyna

jak ferrari wśród robotów automatycznych, dobrze sprawdza się przy zbieraniu brudu przy krawędziach

2021-03-22

Super maszyna

Piękny design i bardzo samodzielny, używam i mam nadzieje, będę jak najdłużej

2021-03-11

Praktyczne opróżnianie

TO automatyczne opróżnianie się bardzo przydaje, co prawda pojemnik łatwo się opróżnia, ale gdy często nie ma mnie w domu, ten system sprawdza się idealnie

2021-02-08

Wygoda

Wygodna obsługa zbiornika, prosto zmienia się worek, wciąga każdy rodzaj brudu, sierść, okruchy czy co dzienne paprochy

2021-01-31

najlepszy do tej pory

miałam w domu parę robotów, zdarzało się pożyczyć na test, ten zdecydowanie wgrywa w funkcjonalności i jakości wykonania, poza tym dla mnie osobiście też najlepiej wygląda

2019-12-12

Rewelacja

Wygląd o raz! ale działanie też nie odstaje ani trochę, cichy, jeździ w bardzo przemyślany sposób

2019-11-29

w pełni samodzielny

w zupełności zastępuję mnie w porządkach jeśli chodzi o podłogi, dla mnie to bardzo duża pomoc, daje 5

Napisz opinię

Zestaw iRobot Roomba s9+ z zapasem worków

Zestaw iRobot Roomba s9+ z zapasem worków

Zestaw iRobot Roomba s9+ z rocznym zapasem worków AllergenLock do stacji Clean Base. Robot gruntownie odkurzający Roomba s9+ automatycznie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wyposażony w szereg funkcji, zapewniających najlepszą jakość odkurzania: m.in. Technologię Perfect Edge, 30% szersze szczotki i 40x większą moc ssącą.

Mouseover Zoom loading...