💬
Czat

Co oferuje nowoczesny iRobot mopujący?

Podczas gdy jeszcze nie wszyscy zdążyli przyzwyczaić się do myśli, że na rynku AGD zadomowiły się automatyczne odkurzacze, w sprzedaży szybko pojawili się także ich pomocnicy – roboty mopujące. iRobot Braava jet m6 to urządzenie równie skuteczne w sprzątaniu co robot odkurzający Roomba, jednak skupiające swoje działania na myciu podłóg. Czy warto kupować dodatkowo robota mopującego? Jakie korzyści płyną z korzystania z Braavy?

Dlaczego robot mopujący?

Wszyscy wiemy, że gruntowne sprzątanie nigdy nie kończy się na samym odkurzaniu. Prawdziwa czystość pojawia się po dokładnie wykonanych dwóch etapach – odkurzaniu, a następnie myciu na mokro.
Dlaczego? Ponieważ luźny brud, piasek i inne drobinki nie zostaną podniesione przez mopa. Nie ma sensu zmywać podłóg przed odkurzaniem – wówczas jedynie rozprowadzimy po podłodze kurz i inne zanieczyszczenia. Podobnie też odkurzacz nie jest w stanie zmyć brudu, który został uprzednio wytarty w podłogę i wysechł. Duet – robot sprzątający i robot mopujący zapewni efekt, którego oczekujesz, aby w domu faktycznie było czysto.

Jakie są zalety robota mopującego?

Największą zaletą jakiegokolwiek robota sprzątającego jest to, że stanowi automatyczną pomoc w obowiązkach, które w przeciwnym wypadku przypadłyby Tobie. Czy nie lepiej po długim dniu pracy usiąść i odpocząć, zamiast brać się za sprzątanie? Przecież to wszystko może być już gotowe zanim zdążysz wrócić do domu.

Automatyzacja sprawi, że zapomnisz o jego istnieniu

W ten sposób przechodzimy do kolejnej zalety. Możliwość automatyzacji to cecha, która całkowicie zmieniła podejście do sprzątania domu w XXI wieku. Ustawiając harmonogram w aplikacji, ustal nową zasadę czystości w Twoim domu – nigdy nie widzisz faktycznej pracy robota, ponieważ sprząta on pod Twoją nieobecność, ale za to zawsze widzisz jej efekty.

Dzięki zaawansowanej technologii skanowania pomieszczeń, urządzenie sprzątające można skonfigurować w dowolny sposób. Dzisiaj kuchnia i salon, a jutro reszta? Nie ma problemu. Co drugi dzień mopowanie całego domu, a w pozostałe dni tylko kuchnia i łazienka? To jak najbardziej możliwe. Robot sam pojedzie do wskazanych pomieszczeń i zaprowadzi porządek, jakiego wcześniej nie było. Konsekwencja to jego atut – robot nigdy nie jest zajęty, nie ma ważnych spraw do załatwienia ani leniwego dnia. Zawsze posprząta na tym samym, wysokim poziomie.

iRobot Braava jet m6

Udoskonalony algorytm sprzątania zapewnia idealny porządek

Skoro już o tym mowa, płynnie przechodzimy do kolejnej zalety. Dzięki innowacyjnemu algorytmowi poruszania się robota, jakość sprzątania jest jeszcze większa niż wcześniej. Odkurzacze automatyczne sprzątają zazwyczaj liniowo, w ten sposób pokrywając całość powierzchni podłogi. Jednak w przypadku Braava Jet M6 wzór jest inny. Robot mopujący podczas zawracania najeżdża na poprzednio umyty obszar, aby domyć go jeszcze dokładniej. W ten sposób mop automatyczny znajduje się kilka razy w tym samym miejscu. Myje on dokładnie tak, jak Ty, jednak z zatrważającą dokładnością, godną nowoczesnego robota.

Ogromną zaletą są przede wszystkim autentyczne rezultaty. Robot Braava jest wyposażony w precyzyjny spryskiwacz, którego używa do poluźniania zaschniętego brudu. Następnie nakładki sprzątające zbierają go z powierzchni i zostawiają za sobą idealnie czystą, wilgotną podłogę. To metoda, która naprawdę działa, a nie jest tylko marketingowym wabikiem.

Połączenie sił z Roombą

Wypróbujesz podwójną siłę sprzątania, jeśli zsynchronizujesz iRobot mopujący z odkurzaczem automatycznym Roomba. Większość nowszych modeli Roomby ma fabrycznie wbudowaną funkcję synchronizacji. Tuż po tym, jak skończy on swoją pracę, mop wyjedzie, aby świeżo odkurzone podłogi domyć na mokro. Możesz go również połączyć z Alexą lub Asystentem Google. Start mycia podłóg na komendę głosową to poziom automatyzacji, który pokazywany był w filmach science-fiction przed 50 laty. Teraz stało się to po prostu naszą codziennością.

iRobot Braava jet m6 myjący podłogę

Niewidoczna praca robota

Czasem zdarza się, że nie masz czasu posprzątać. Czy to znaczy, że w Twoim domu ma nawarstwiać się brud? Bynajmniej! Braava Jet po tym, jak wyładuje akumulator, sam wróci do bazy, aby go naładować. Nie musisz szukać go w domu pod meblami ani denerwować się, że kiedy jest potrzebny, jego akumulator jest wyładowany. Mop automatyczny zawsze pozostaje w gotowości do działania i ruszy do pracy dosłownie za jednym naciśnięciem przycisku.

Postaw na doświadczenie

Jaki inny odkurzacz mopujący ma taki poziom automatyzacji i sprawności w czyszczeniu? iRobot od lat okupuje górną półkę robotów sprzątających - nie inaczej jest z Braavą. Nie ma sobie równych pod kątem algorytmu sprzątania, który zapewnia dokładność i doczyszczanie nawet zaschniętych plam. Możliwość synchronizacji z innymi urządzeniami Smart w Twoim domu sprawia, że robot nie wymaga ciągłej uwagi, a jego praca rozpocznie i zakończy się automatycznie. W kwestii autonomicznych robotów sprzątających nie ma lepszej opcji jak iRobot. To solidny sprzęt zaprojektowany tak, by spełniać Twoje potrzeby. Zaproś go do swojego domu, a zapomnisz o zmywaniu podłóg!

iRobot Braava jet m6 zmywający plamę z podłogi

O krok przed bałaganem.

Sklep