💬
Czat

Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo J7+ – przedstawiamy przyszłość sprzątania!

Sprzątanie jest dokładne i odbywa się zupełnie bez Twojego udziału, a Ty widzisz jedynie efekt tego procesu – brzmi jak wizja z dalekiej przyszłości, obecna jedynie w sferze marzeń? Nic bardziej mylnego, rewolucja dokonuje się na naszych oczach – poznaj nowość, Roomba Combo® j7+! Pierwszy na świecie robot odkurzająco-mopujący obsługiwany całkowicie bez użycia rąk oraz jedyny model, który unosi moduł mopujący i utrzymuje go z dala od dywanów.

Odkryj nową erę sprzątania z Roomba Combo j7

Nowa Roomba Combo wyposażona została w innowacyjną technologię, dzięki której robot po wykryciu dywanu unosi ramię z nakładką mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. W przeciwieństwie do innych robotów odkurzająco-mopujących, unoszących mopa zaledwie na kilka milimetrów nad dywan — albo wcale, ten model po wykryciu dywanu unosi moduł z nakładką mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Po prostu pozwól robotowi Roomba Combo® j7+ zająć się wszystkim i ciesz się czystością.Główne zalety robota odkurzająco-mopującego Roomba Combo j7

Jako specjaliści od gruntownie wysprzątanych podłóg, również w nowym modelu nie mogliśmy zapomnieć o opatentowanym, 3-stopniowym systemie sprzątania. Tym razem jednak jest to… 4-stopniowy system sprzątania!

  • szczotka boczna do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach
  • 10x większa moc ssąca*
  • 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni
  • całkowicie unoszący się moduł mopujący

Inteligentny system operacyjny iRobot OS

Dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu iRobot OS robot wie, gdzie ma sprzątać i może precyzyjnie wyznaczyć miejsca, które wymagają dokładnego sprzątania. Można też ustawić ilość środka czyszczącego do mopowania, odpowiednią dla każdego pomieszczenia.

Rozpoznaje i omija przeszkody

Inteligentny system operacyjny iRobot OS — mózg urządzenia — umożliwia mu rozpoznawanie i omijanie ponad 80 typów przeszkód, takich jak ubrania, plecaki, zabawki zwierząt domowych i inne.

Odkurza, myje i sprząta po sobie

Sprząta po Tobie i po sobie: nie musisz dotykać kurzu i brudu przez całe miesiące, ponieważ robot odkurzający Roomba Combo j7+ automatycznie opróżnia zawartość do stacji Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu. Stosowane w tym systemie worki AllergenLock zatrzymują 99% alergenów, pyłków oraz pleśni i mogą pomieścić gromadzony brud i zanieczyszczenia nawet przez 60 dni.

*w porównaniu z robotami Roomba serii 600

O krok przed bałaganem.

Sklep