💬
Czat

Poznaj iRobot OS

Komunikują się ze sobą, wiedzą, które obszary są najbardziej zabrudzone, rozpoznają i identyfikują przeszkody napotkane na swojej drodze… Skąd bierze się tak wysoki poziom inteligencji robotów sprzątających iRobot? W poniższym wpisie przybliżymy Wam nieco przyczynę, która stoi za wyjątkową inteligencją naszych robotów – poznajcie system operacyjny iRobot OS.

Technologia iRobot OS

Tajemnicą inteligencji robotów jest system operacyjny iRobot OS, który łączy roboty z aplikacją iRobot Home i odpowiada za wszystkie funkcje smart. Dla gruntownego sprzątania, bazującego na nawykach domowników, rozkładzie pomieszczeń w domu czy nawet porach roku, iRobot OS wychodzi na przeciw potrzebom użytkowników. Uczy się Twojego harmonogramu dnia i używa swej wyjątkowej inteligencji by zrozumieć, gdzie i kiedy Twój robot jest najbardziej potrzebny.

  • Robot nieustannie uczy się i aktualizuje, by zoptymalizować sprzątanie w Twoim domu po to, żebyś Ty nie musiał tego robić. To wszystko dzięki innowacjom dostępnym wyłącznie od iRobot.

  • iRobot OS umożliwia Twojemu robotowi pracę, zgodnie z Twoim ciągle zmieniającym się rozkładem dnia. Możesz zlecić robotowi sprzątanie gdy nie ma Cię w domu lub unikanie konkretnych pór dnia po to, byś mógł cieszyć się czystym domem bez konieczności przyglądania się sprzątaniu.

  • Sprzątanie bez Twojego udziału stało się możliwe dzięki unikalnej inteligencji i ciągłym ulepszeniom dostępnym wyłącznie od iRobot. Od analizowania Twoich upodobań, aż do synchronizacji z innymi urządzeniami smart, iRobot OS wprowadza w życie wizję sprzątania dostosowanego idealnie do Ciebiefunkcje irobot OS• Rekomendacje sezonowe


Otrzymuj za pośrednictwem aplikacji zalecenia częstszego sprzątania w czasie wzmożonego gubienia sierści przez zwierzęta domowe lub w okresie alergicznym.


• Rekomendacje dotyczące harmonogramu


Dzięki iRobot OS, jeśli często sprzątasz w określony sposób (np. w poniedziałki o godz. 18:00) możesz otrzymać rekomendacje dotyczące harmonogramu. Dodaj harmonogram i nie myśl o sprzątaniu!


• Sprząta, gdy nie ma Cię w domu


Korzystając z lokalizacji, robot z włączoną tą funkcją wykryje, kiedy wychodzisz z domu i rozpocznie sprzątanie. Dzięki temu nie widzisz procesu sprzątania, a jedynie jego efekt.


• Określa czas sprzątania


Roboty iRobot, korzystając z iRobot OS potrafią oszacować czas, który potrzebują na posprzątanie wybranych obszarów i pomieszczeń – dzięki temu wiesz, ile zajmie sprzątanie.

O krok przed bałaganem.

Sklep