💬
Czat

Ikona rabatu Noworoczne Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Wskaźnik pełnego pojemnika robota Roomba 900 świeci się lub miga.

Jeżeli czerwony wskaźnik pełnego pojemnika na brud świeci się lub miga, oznacza to że pojemnik jest zapełniony. Dopóki nie zostanie on opróżniony, dalsze sprzątanie jest niemożliwe. Opróżnij pojemnik na brud i naciśnij przycisk CLEAN, aby ponownie uruchomić.


Jeżeli wskaźnik rozwiązywania problemów również się świeci a Roomba mówi „Błąd 14. Zainstaluj ponownie pojemnik robota Roomba, a następnie naciśnij przycisk CLEAN, aby ponownie go uruchomić”, oznacza, że pojemnik nie został podłączony.


Wciśnij, aby wyciągnąć pojemnik na brud.

Zainstaluj ponownie pojemnik.

Jeśli mimo opróżnienia pojemnika wskaźnik pełnego pojemnika nadal świeci lub gdy wskaźnik świeci mimo, iż pojemnik nie został zapełniony, obejrzyj materiał wideo lub użyj poniższej procedury do oczyszczenia czujników pełnego pojemnika, wewnętrznej i zewnętrznej strony szczelin czujników w pojemniku oraz kanału ssącego.


  1. Przetrzeć czystą, suchą szmatką czujniki robota

  2. Czystą, suchą szmatką przetrzeć wewnętrzne i zewnętrzne strony szczelin czujników w pojemniku.

    Wewnętrzna strona szczelin czujników.

    Zewnętrzna strona szczelin czujników.

  3. Oczyścić kanał ssący.

W zależności od tego jak szybko napełnia się pojemnik na brud w Twoim domu, możesz zmienić zachowanie robota, gdy jego pojemnik napełni się. Jeżeli problem nie ustępuje, prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.