💬
Czat

Ikona rabatu Letnie Promocje w sklepie iRobot! - SPRAWDŹ

Sposób czyszczenia robota Roomba 900.

Robot Roomba, aby zapewnić pokrycie całej powierzchni domu, używa technologii Elastycznej nawigacji iAdapt® 2.0 z Lokalizacją wizualną. Robot Roomba nie zawsze sprząta do końca w jednym pokoju zanim przejdzie do następnego. Dzieli on całe piętro domu na regiony. W zależności od układu domu, regiony te mogą być większe lub mniejsze od pokoi, a Roomba może przemieszczać się między pomieszczeniami, aby zakończyć jeden region. Roomba może okresowo przestać czyścić otwartą przestrzeń i przejść do czyszczenia krawędzi. W tym czasie, będzie przejeżdżać od ściany do mebli, aby skutecznie wyczyścić wszystkie krawędzie.

Okresowo, może na chwilę przerwać pracę, aby się skalibrować. Zwykle zdarza się, gdy robot uderza w ścianę lub inny obiekt, ale może się również zdarzyć, gdy robot przejeżdża pomieszczenie. Podczas kalibrowania miga przycisk CLEAN. Jest to normalne zachowanie.


Jeśli robot Roomba porusza się do przodu i do tyłu, oznacza, że działa w trybie Dirt Detect ™.


Jeśli problem będzie się powtarzał, a Roomba nie pokrywa swoim działaniem całego domu, zobacz Robot Roomba 900 nie sprząta całego mojego domu, aby rozwiązać ten problem.


Jeżeli problem nie ustępuje, prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.