💬
Czat
Promocja PROMOCJA iRobot Roomba 605 Zobacz większe
Obejrzyj film

iRobot Roomba 605

69433

1 199,00zł

1 399,00zł

już od 59,95zł /mc Sprawdź raty 0%


Darmowa wysyłka tego produktu

Robot sprzątający iRobot Roomba 605 automatycznie powróci na Stację Dokującą, aby naładować się pomiędzy kolejnymi cyklami sprzątania. Czujniki wysokości pozwalają robotowi unikać schodów i innych uskoków. System AeroVac ściąga włosy ze szczotek iRobot Roomba 605 i wciąga je do pojemnika Aerovac, który zaprojektowaliśmy tak aby nie trzeba było go często opróżniać.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

Roomba 605 sprzątanie przy krawędzi

Inteligentnie

 • Sprząta wzdłuż ścian: nie daj się zwieść jej kształtowi Roomba świetnie sprząta wzdłuż ścian i wymiata kurz z krawędzi ścian, mebli, listw podłogowych itp.
 • Technologia iAdapt: dzięki zaawansowanej kombinacji oprogramowania i czujników, robot do odkurzania iRobot Roomba 605 odkurza wielokrotnie każdy kawałek podłogi wjeżdżając pod meble i dookoła nich, wzdłuż krawędzi, pod firankami, wykrywając miejsca szczególnie zabrudzone, unikając schodów i przepaści, pokonując przeszkody z luźnych przewodów.
 • Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
 • Modele zachowań: Technologia iAdapt jest intuicyjna i odkrywcza. Dzięki niej robot odkurzacz iRobot Roomba 605 wie, gdzie lubi kryć się kurz i bez wahania podąża tam, by go znaleźć.Używając iAdapt Roomba ponad 60 razy na sekundę wybiera spośród dziesiątek zaprogramowanych modeli zachowań, aby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.
 • Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba 605 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.
Roomba 605

Łatwo

 • Spot Clean: Tryb Spot Clean służy do nagłych wypadków, takich jak przewrócona donica, albo rozsypana sól. W tym trybie robot sprzątający iRobot Roomba 605 koncentruje się na jednym miejscu jeżdżąc spiralnie, dopóki nie wyczyści wszystkiego. 
 • Automatyczne dokowanie i ładowanie: Roomba automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu by być zawsze gotową do pracy.
 • Łatwość użytkowania: odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 605  jest prosty w użytkowaniu od początku do końca. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby zaczęła sprzątać. Gdy skończy, sama wróci na Stację Dokującą, żeby się doładować.
600przekroj.jpg

Czysto

 • Skuteczność sprzątania: 3-stopniowy system czyszczący - wirująca szczotka boczna wymiata wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.
 • Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: Wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.
 • Najlepszy dla posiadaczy zwierząt: Z technologią AeroVac i szczotkami według nowego projektu, iRobot Roomba serii 600 jest lepiej wyposażony do radzenia sobie z włosami, sierścią i innymi zabrudzeniami. Zoptymalizowany ciąg powietrza ściąga włosy ze szczotek Roomby i wciąga je do pojemnika Aerovac, który zaprojektowaliśmy tak aby nie trzeba było go często opróżniać.
 • Ruchoma głowica czyszcząca: pozwala Roombie na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.
Roomba 605 opakowanie

W opakowaniu:

 • iRobot Roomba 605
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • Przewód zasilający
 • Akumulator iRobot XLife (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i Szybki start

Opinie

2019-07-25

Użyteczny

niezwykle użyteczny, dużo sie u mnie kruszy więc taki robot to bardzo duża ulga

2019-07-10

mam swój

Mam już wreszcie swój roomba, działa bez zarzutu i mam nadzieje, że tak pozostanie na lata, pozdrawiam

2019-06-01

dokładny

podoba mi się, że potrafi wjechać w moim mieszkaniu i na dywanik w łazience i ten w salonie, mały a taki sprytny

2019-05-16

Pomaga

Robot pomaga, szczególnie polecam kawalerom, wiem co mówię, gdy wracam bo pracy i zajęciach do domu, ostatnie co mi się chce to sprzątać

2019-05-09

super rozwiązanie

super rozwiązanie do mojej wykładziny, na niej dziła bez zarzutu

2019-04-24

Dobry wybór

Dobry wybór do małych mieszkań, dla mnie w pełni satysfakcjonujacy, bardzo dobra cena i przyjemnie prosta obsługa

2019-04-10

Przydatny zakup

Bardzo pomocny, regularna praca robota sprawia, że nie gromadzą się okruchy i inne brudy

2019-03-13

Skuteczne szczotki

Bardzo skuteczne szczotki w walce z psią sierścią, robot jest zaskakująco precyzyjny

2019-03-12

a ode mnie..

a ode mnie tez leci pełna ocena, uważam, że zasłużona, robot robi to co obiecuje producent w opisie

2018-11-25

mały i oplacalny

Zdaje egzamin, mam duzo wykładziny i paneli, uznałem, że nie jest to wymagająca powierzchnia i wybrałem nie drogi, polecam

2018-11-15

wyręcza w domu

wyręcza w znacznym stopniu dlatego uważam, że warto mieć, nie gromadzą się kłeby kurzu

2018-11-07

cena/jakosc

świetny stosunek ceny do jakości, szczególnie jak ktoś ma nieskomplikowane powierzchnie jak ja

2018-10-18

Polecam każdemu

Fajny mały pomocnik, na pewno zda egzamin w większości mieszkań

2018-08-26

pomaga

Mieszkam sam i robot bardzo mi pomaga, to miłe uczucie gdy wracam do czystego mieszkania i zdecydowanie warto go mieć

2018-06-13

pomocnik

Szybciutko przyzwyczaiłam się do komfortu czystych podłóg, nie oddała bym za nic już

2018-05-28

fajny, zwinny

fajny, zwinny robocik, który na pewno każdemu da trochę oddechu, po co tracić czas na dywany

2018-05-18

Świetny sprzęt

Fajny robot za dobrą cenę. Sprząta dokładnie, działa praktycznie codziennie, jestem bardzo zadowolona, ułatwia życie. Polecam!

Napisz opinię

iRobot Roomba 605

iRobot Roomba 605

Robot sprzątający iRobot Roomba 605 automatycznie powróci na Stację Dokującą, aby naładować się pomiędzy kolejnymi cyklami sprzątania. Czujniki wysokości pozwalają robotowi unikać schodów i innych uskoków. System AeroVac ściąga włosy ze szczotek iRobot Roomba 605 i wciąga je do pojemnika Aerovac, który zaprojektowaliśmy tak aby nie trzeba było go często opróżniać.

Mouseover Zoom loading...