💬
Czat

Ikona rabatu Sprawdź OUTLET i kupuj nawet do 40% taniej

Pierwszy na świecie w pełni samodzielny robot odkurzająco-mopujący – przedstawiamy Roomba Combo j7!

Rewolucyjny system mopowania, utrzymujący nakładkę mopującą z dala od dywanów

Nowa Roomba Combo wyposażona została w innowacyjną technologię, dzięki której robot po wykryciu dywanu unosi ramię z nakładką mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. W przeciwieństwie do innych robotów odkurzająco-mopujących, unoszących mopa zaledwie na kilka milimetrów nad dywan — albo wcale, ten model po wykryciu dywanu unosi moduł z nakładką mopującą na samą górę, nie pozostawiając mokrych śladów na dywanie. Po prostu pozwól robotowi Roomba Combo® j7 zająć się wszystkim i ciesz się czystością.Inteligentne sprzątanie i gruntownie czyste podłogi - za każdym razem

Jako specjaliści od gruntownie wysprzątanych podłóg, również w nowym modelu nie mogliśmy zapomnieć o opatentowanym, 3-stopniowym systemie sprzątania. Tym razem jednak jest to… 4-stopniowy system sprzątania!

  • szczotka boczna do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach
  • 10x większa moc ssąca*
  • 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni
  • całkowicie unoszący się moduł mopujący

Sprząta kiedy, gdzie i jak chcesz

Dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu iRobot OS robot wie, gdzie ma sprzątać i może precyzyjnie wyznaczyć miejsca, które wymagają dokładnego sprzątania. Można też ustawić ilość środka czyszczącego do mopowania, odpowiednią dla każdego pomieszczenia.

Wie gdzie ma sprzątać i co omijać

Inteligentny system operacyjny iRobot OS — mózg urządzenia — umożliwia mu rozpoznawanie i omijanie ponad 80 typów przeszkód, takich jak ubrania, plecaki, zabawki zwierząt domowych i inne.

Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące

Sprząta po Tobie i po sobie: nie musisz dotykać kurzu i brudu przez całe miesiące, ponieważ robot odkurzający Roomba Combo® j7+ automatycznie opróżnia zawartość do stacji Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu. Stosowane w tym systemie worki AllergenLock zatrzymują 99% alergenów, pyłków oraz pleśni i mogą pomieścić gromadzony brud i zanieczyszczenia nawet przez 60 dni.

*w porównaniu z robotami Roomba serii 600

O krok przed bałaganem.

Sklep