💬
Czat

Jesień pełna nowości – nowy robot sprzątający od iRobot

Początek jesieni zaobfitował w całą gamę nowych produktów, wśród których każdy z pewnością odnajdzie odpowiedni dla siebie model. Zaczniemy od najbardziej przełomowej nowości - przeczytaj wpis i dowiedz się więcej o możliwościach nowego robota sprzątającego Roomba Combo j9+.

Najnowocześniejszy robot odkurzająco-mopujący

Roomba Combo j9+ to nasz najnowocześniejszy robot odkurzająco-mopujący, który bez wysiłku usuwa brud z dywanów i twardych podłóg. Trzy poziomy mocy ssącej, automatyczny system zwiększający moc na dywanach, całkowicie unoszący się moduł mopujący i funkcja SmartScrub zapewniają gruntowne sprzątanie podłóg. Dzięki stacji Clean Base AutoFill, robot samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud i uzupełnia zbiornik na wodę bez Twojej ingerencji.

4-stopniowy system sprzątania

Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba Combo® j9+ wykorzystuje wydajny, 4-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 100% większą moc ssącą (w porównaniu z robotami Roomba serii i), 2 gumowe szczotki główne, szczotkę boczną oraz rewolucyjny system mopowania z całkowicie unoszącym się modułem mopującym. Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami, a wyjątkowy system mopowania unosi i utrzymuje mopa z dala od dywanów. Najnowsza technologia SmartScrub eliminuje do 80% plam z kawy, brudu i uporczywych zabrudzeń.

Całkowicie unoszący się moduł mopujący

Roomba Combo® j9+ to rewolucyjny robot odkurzająco-mopujący obsługiwany całkowicie bez użycia rąk. Po prostu pozwól mu działać, a podczas jednego cyklu sprzątania zajmie się podłogami i dywanami o powierzchni do 92 metrów kwadratowych. Inne urządzenia typu 2 w 1 unoszą mopa zaledwie na kilka milimetrów nad dywan — albo wcale. Nasz robot unosi mopa na samą górę, nie pozostawiając po sobie mokrych śladów.

Stacja dokująca Clean Base® AutoFill

Stacja Clean Base® AutoFill usuwa zanieczyszczenia z pojemnika na brud nawet przez 60 dni, a przez 30 dni uzupełniania płyn w zbiorniku na wodę. W stacji ładująco-czyszczącej znajduje się zintegrowany schowek na akcesoria, takie jak nakładki mopujące, czy worki AllergenLock. Wysokiej klasy konstrukcja o nowoczesnym designie może służyć jako powierzchnia użytkowa np. do ustawiania ozdób.

SmartScrub - mopowanie z aktywnym szorowaniem

Niektóre obszary w domu wymagają dokładniejszego sprzątania – ślady łap po aktywnym spacerze, plamy pod kuchennym stołem, czy brudne kafelki w łazience. Włącz funkcję SmartScrub, a Roomba Combo® j9+ będzie szorować podłogę jadąc tam i z powrotem, imitując tradycyjny sposób mycia podłóg.

Planuje i gruntownie sprząta dzięki Dirt Detective

Dirt Detective, oparty na systemie operacyjnym iRobot OS, uczy się na podstawie poprzednich misji sprzątania, aby automatycznie ustalać priorytety dla brudniejszych pomieszczeń i dostosowywać ustawienia, takie jak moc ssąca, szorowanie (SmartScrub) i liczba przejazdów robota Roomba.

Rozpoznaje i omija przeszkody

Twój dom nigdy nie wygląda tak samo, ale robot Roomba Combo® j9+ wie, jak sobie z tym poradzić.
W czasie rzeczywistym rozpoznaje przeszkody na swojej drodze i omija je. Dodatkowo przesyła do aplikacji zdjęcia tego, co napotka, a następnie zapamiętuje Twoje polecenia, jak postępować z nimi w przyszłości.

Rewolucyjny system mopowania z czujnikiem wykrywania dywanów

4-stopniowy system sprzątania wykorzystuje połączenie szczotki bocznej do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach, 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, dużej mocy ssącej i jedynego w swoim rodzaju mopa. Na twardych powierzchniach robot odkurza i mopuje jednocześnie. Gdy zbliży się do dywanu, unosi wysoko ramię mopujące i kontynuuje odkurzanie. Dzięki inteligentnym mapom Imprint™ możesz także samodzielnie zdecydować o tym, których obszarów robot ma nie sprzątać, ustawiając strefy bez dostępu.

O krok przed bałaganem.

Sklep