💬
Czat

iRobot Braava jet m6 (m6138)

70622

Darmowa wysyłka tego produktu

2 199,00 zł

2 699,00 zł

już od 109,95 zł /mc Sprawdź raty 0%


Robot mopujący Braava jet® m6 z dostępem Wi-Fi® zapewnia świeże, czyste podłogi w całym domu - ucząc się, mapując i dostosowując się do sprzątanej powierzchni. Idealny do wielu pomieszczeń i dużych powierzchni, Braava jet® m6 pomaga w usuwaniu lepkich zanieczyszczeń, brudu i tłuszczu kuchennego na twardych podłogach.

Dowiedz się więcej

Więcej szczegółów

Sprawdź ofertę tego lub podobnego modelu u Autoryzowanych Partnerów:

iRobot Braava jet m6

Najlepszy Robot Mopujący z precyzyjnym spryskiwaczem

Robot mopujący Braava jet m6 skutecznie usuwa lepkie plamy, oporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz*

 • Precyzyjny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava jet® zbierają i zatrzymują zabrudzenia.
 • Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Większe** nakładki pokrywają większą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki czemu Braava jet m6 sprząta większe powierzchnie w krótszym czasie.
 • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu
  lepkich zanieczyszczeń, brudu i tłuszczu kuchennego. 
 • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu,
  kurzu i sierści zwierząt.

*Testowane w trybie dokładnego sprzątania

**W porównaniu do Braava jet® 240

iRobot_Braava_jet_m6_nawigacja.jpg

Nawigacja vSLAM

Podobnie jak roboty odkurzające Roomba® s9 + i i7 +, Braava jet® m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, aby poznać plan domu, dając użytkownikom pełną kontrolę nad wyborem, które pomieszczenia są sprzątane i kiedy.

 • Inteligentna i zaawansowana nawigacja umożliwia robotowi Braava jet® m6 efektywne sprzątanie podczas poruszania się między meblami, dywanami i innymi przeszkodami.
 • Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia.
iRobot Braava jet m6 inteligentne mapy imprint.jpg

Inteligentne Mapy Imprint

Robot mopujący Braava jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia. Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota  Braava jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń.

 • Braava jet® m6 rozpoznaje przeszkody na swojej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

iRobot Braava jet m6 Alexa Google Assistant

Kompatybilność z Google Home i Alexa

Dzięki łączności Wi-Fi®, Braava jet m6 umożliwia dostosowanie preferencji sprzątania za pomocą aplikacji iRobot HOME lub rozpoczęcie pracy za pomocą komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa™ lub Google Assistant.

Amazon, Echo, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych. Google Home jest znakiem towarowym Google LLC.
iRobot Braava jet m6_narożnik.jpg

Większa skuteczność sprzątania

Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava jet® m6 sprząta w trudno dostępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

 • Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety.
 • Idealny do sprzątania wielu pomieszczeń i dużych powierzchni. Sprząta wszystkie rodzaje podłóg twardych: parkiety, panele, płytki, glazurę, kamień itp.
 • Ładowanie i wznawianie pracy: robot mopujący Braava jet m6 automatycznie wraca do stacji dokującej, aby doładować akumulator, a następnie kontynuuje sprzątanie aż do zakończenia zadania.
iRobot Braava jet m6 łatwo.jpg

Łatwy w użyciu

Wystarczy wlać wodę. By uzyskać długotrwały, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava jet®.
 • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę
 • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą
 • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie bądź zdalnie uruchom robota za pomocą aplikacji iRobot HOME
 • Dzięki przyciskowi Easy Pad Eject, nie musisz dotykać brudnych nakładek, wystarczy że naciśniesz przycisk, a nakładka sama wpadnie do kosza.
iRobot Roomba s9+ imprint link.jpg

Technologia Imprint Link

Wykorzystując technologię Imprint™ Link, robot mopujący iRobot® Braava jet® m6 koordynuje swoja pracę z nowym robotami odkurzającymi iRobot Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący rozpoczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika.

 • Użytkownicy mogą zdalnie uruchomić łączony cykl sprzątania za pomocą aplikacji iRobot HOME, gdzie mają możliwość wybrania określonych pomieszczeń lub całego domu do posprzątania. W momencie, gdy Roomba skończy odkurzanie i wróci do stacji dokującej, robot mopujący Braava automatycznie rozpocznie mopowanie.

W opakowaniu:

 • Robot gruntownie mopujący iRobot Braava jet m6
 • Stacja dokująca
 • Przewód zasilający
 • Płyn do mycia podłóg Braava jet (118ml). Skład: sodium octane-1-sulphonate mono-hydrate; CAS#5324-84-5; dimethyldecylamine n-oxide; CAS#2605-79-0)
 • 2x nakładka do pracy na mokro
 • 1x nakładka do pracy na sucho
 • 1x nakładka do pracy na mokro wielorazowego użytku
 • 1x nakładka do pracy na sucho wielorazowego użytku

Opinie

2022-03-01

fajnie do salonu kosmetycznego

sprawdza się dobrze w moim salonie kosmetycznym, cały czas czysto

2022-02-24

Bez zastrzeżeń

Bez zastrzeżeń, zdecydowałem się na pomoc robota, bo mało jestem w domu, fajnie się sprawdza

2022-02-18

przydatny

przydatny w szczególności gdzie nie ma nas w domu dużo, raz dwa po cichu przeleci i czysto

2022-02-14

czysto

czysto w domu, kot zawsze gubi trochę sierści , robot pięknie to zamiata i podłogi czyste

2022-01-16

Przyjemna praca

Przyjemna praca, jeździ dokładnie, nie robiąc przy tymduzo hałasu

2021-11-30

kupiona

Kupiłem wczoraj właśnie i wszystko w porządku działa jak należy, podłoga umyta bez smug

2021-11-29

opinia

Bardzo podoba mi się ten model, dokładnie myje podłogę nie zostawiając zbyt dużej ilości wody, świetny design

2021-11-20

Brava

Brava a raczej brawo dla roomby, świetnie wykonany robot mopujący. Dobrze myje podłoge bez smug.

2021-10-27

Mop 21 wieku

Idealne się sprawdza w codziennym użytkowaniu, bardzo ciche urządzenie, wydaje pod względem baterii jak również pojemnika na wodę.
Dzięki wifi i apliakcji na początku mopuje pomieszczenia tworząc mapę gdzie możemy podzielić na pokoje itp. Ułatwia to znacznie dbanie o czystość sterując i wysyłając w miejsca i pomieszczenia gdzie ma posprzątać. Kilka rodzajów wymienych szmatek, łatwych w wymianie. Nie ma problemu z różnymi rodzajami podłoża, omija dywany nie mocząc ich. Super rozwoązanie.

2021-10-22

Świetna pomoc dla posiadaczy kudłaczy

To jest moje pierwsze doświadczenie z tego typu sprzętem, więc nie mam porównania. Jako posiadaczka czterech futer w domu stwierdzam, że tego typu sprzęt jest nieoceniony. To niezwykły komfort, kiedy ktoś za Ciebie zbiera te wszystkie kudły, podczas gdy Ty możesz zająć się czymś innym, także na duży plus oceniam pracę iRobot Braava jet m6 na sucho. Mogłabym się trochę przyczepić do mopowania na mokro, bo na szarym gresie widać smugi, choć nie zauważyłam śladów kółek, o których czytałam w innym opiniach. Sprzęt pracuje dość cicho, więc nie przeszkadza w żaden sposób nawet w drzemce. Czytelna i intuicyjna aplikacja pozwala na ustawienie wszystkich preferencji, a "raport" z wykonanej pracy daje niezłą satysfakcję. Odjęłam jedną gwiazdkę, ponieważ czasem sprząta kilkukrotnie w jednym miejscu, a całkiem omija inne. Nie wiem też gdzie i za ile kupuje się płyn dedykowany do tego sprzętu. Jakkolwiek wystawiam ogólną ocenę jak dobrą, bo uważam, że taka pomoc jest bezcenna.

2021-10-21

Doskonały wybór

Robot świetnie sprawdza się na każdej powierzchni usuwając nawet zaschnięte plamy. Dzięki temu, że spryskiwacz jest precyzyjny nie ma ryzyka zachlapania mebli czy dywanów. Można go używać w funkcji zamiatania, co jest bardzo przydatne dla właścicieli zwierzaków.
Dużą zaletą jest jego cicha praca. Ładnie objeżdża rogi mebli i miejsca przy listwach przypodłogowych. Dzięki temu, że jest niski bez problemu czyści przestrzeń pod łóżkiem. Plus także za przejrzystą aplikację i wifi.

2021-10-19

Bardzo dobry produkt!

iRobot Braava jet m6 jest solidnie wykonanym robotem - inteligentnie mapuje powierzchnie mieszkania oraz bez problemu omija dywany. Po metodzie sprzątania (mopowania) widać że jest bardzo dokładny. Na pierwszy rzut oka pojemnik na płyn wydawał się być dość mały jak na parter naszego mieszkania (90m2), jednak pracę robot zakończył nawet z małym zapasem :) Inna zaletą Braava jet m6 jest bardzo cicha praca - można spokojnie mopować o każdej porze dnia. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Jest tylko jedyny minus - robot nie rozpoznaje grzejników liniowych (podłogowych) - dość często wjeżdżał nam na grzejnik pod drzwiami balkonu i się tam blokował. Całkiem możliwe że problem rozwiązałaby blokada na podczerwień "virtual wall" (brak jej w zestawie, jednak podobno działa OK z robotamia Braava), jednak nie przetestowaliśmy tego pomysłu (zamiast tego lekko unieśliśmy kratkę a robot to wyczuł i pominął ten rejon). Ogólnie super produkt, godny polecenia - szczególnie właścicielom zwierząt.

2021-10-18

Roomba + Braava niezły team do zadań specjalnych

Od dłuższego czasu używamy robotów odkurzających. jednak zawsze czegoś mi brakowało, w związku z tym Braava została zakupiona jako uzupełnienie do iRobota roomby. Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Stąpając po podłodze w końcu nie mam uczucia przyklejania się brudu do bosych stóp.Podłoga jest czysta. Pomimo, ze nie jest to to samo co tradycyjne mycie podłogi, oboje z żona uznajemy, że jest spoko. Myślę, że nic lepszego byśmy nie kupili. Jednak jako człowiek lubiący gadżety, widzę kilka wad tego produktu. Mimo, że z Roombą mają wspólną aplikację, nie mają wspólnej mapy. Braava dużo słabiej mapuje niż roomba. Minusem jest również brak możliwości edycji mapy po z mapowaniu. Ogólnie wiecej plusów niż minusów, ale jest jeszcze pole do popisu :)

2021-10-18

Czysto i skutecznie

Urządzenie od poprzednich serii z pewnością wyróżnia już na pierwszy rzut oka wygląd. Bardzo nowoczesny i efektowny, pasuje do wnętrz i świetnie wygląda np. W kuchni. Nowe systemy nawigacji i mapowania skutecznie skanują mieszkanie i tworzą mapy, by sprzątanie było uporządkowane i dokładne. Otrzymujemy wtedy pełną kontrolę w aplikacji i możemy dokładnie zaplanować harmonogram, a nawet połączyć cykle sprzątania Braavy i Roomby. Urządzenie sprząta skutecznie zarówno na mokro jak i na sucho (zbierając w tym drugim przypadku kurz czy sierść). Świetnie sprawdza się mopując płytki, parkiet czy panele. W porównaniu do starszych modeli myje skuteczniej zabrudzenia, a po całym cyklu jednym przyciskiem pozbywamy się brudnej nakładki. Polecam wszystkim, szczególnie w parze z Roombą, gdzie oboma urządzeniami zarządzamy aplikacją.

2021-10-18

Bravo dla braava!

Jako szczęśliwy posiadacz roomba S9+, postanowiłem skorzystać z promocji i dokupić Braava Jet M6 i samemu ją przetestować!
Rozwiejmy kilka mitów:
mit 1 - robot zostawia ślady po kołach - albo ten problem został rozwiązany, albo ktoś kto pisze te opinie ma strasznie brudne podłogi, u mnie ten problem nie wystąpił na żadnym typie podług (gres, drewno, panele, kafelki w łazience). Nasz salon z jasnymi panelami, chyba nigdy nie był tak czysty, nawet Karcher FC5 zostawiał smugi, zaś Braava poradziła sobie rewelacyjnie!
Mit 2 – robot nie pokonuje progów – ten problem został wyeliminowany i robot jest w stanie pokonać drobne różnice poziomów, oczywiście nie pokona wysokiego progu bo konstrukcyjnie rónżni się od roomby.
Podłogi w naszym domu są czyste a my mamy czas na inne rzeczy, których w domu zawsze jest sporo. Analogicznie jak w przypadku odkurzacza roomba, żałujemy że tak późno!
Moja żona zasugerowała wystawienie oceny 12 na 10! Ja jestem odrobinę rozczarowany funkcja mapowania domu – tzn. robot zamiast skorzystać z już istniejącej mapy, stworzonej przez roomba (wszystko działa w jednej aplikacji), tworzy nową od zera… jest to kompletną stratą czasu. Jak rozumiem, są zapewne jakieś technologiczne przesłanki, aby Braava rysowała nową mapę, jednak robi to zupełnie karkołomnie, mapy (pomimo płaskich powierzchni) różnią się od siebie i funkcja „mopuj po odkurzaniu” trochę traci sens. Coś tu wymaga poprawy i miejmy nadzieję, że zostanie wprowadzona aktualizacja oprogramowania.
Podsumowując nadal będą polecać Braave znajomym i rodzenie, bo rewolucjonizuje sprzątanie w domu.

2021-09-23

Mądrze zbudowany

jest mądrze zaprojektowany, leje wodę precyzyjnie i pokrywa całą powierzchnie

2021-09-20

Radzi sobie

Robota radzi sobie ze wszystkimi typowymi zabrudzeniami kuchennymi, zacieki, plamki, u mnie pracuje właśnie głównie w kuchni

2021-09-15

imponujący

mały a imponujący robot, ładnie i równo rozpyla tą wodę a potem wszędzie wyciera

2021-09-14

zaskakująco

zaskakująco sprawnie rozpyla ta wodę i żadna powierzchnia nie zostaje pominięta

2021-09-10

na duże sprzątanie

nadaję się nawet na duże sprzątanie, mam bardzo duży parter bez dywanów i robot daje sobie radę

2021-09-08

jest dobrze

popracował u mnie już trochę i moge ocenić pracę na bardzo skuteczną, przyjemna świeżość bez wysiłku

2021-05-02

mocny

nie ma problemu z zaciekami z kuchni, właśnie w kuchni najbardziej mi się przydaje

2021-04-29

super pomysł

byłem sceptycznie nastawiony....a teraz? w domu 80 m2 nie wyobrażam sobie czystości bez tego robota

2021-04-26

Pomocny robot

W dużym domu nie zastąpiony!

2021-04-09

mam i polecam

Mam i polecam bardzo osobom z dużymi mieszkaniami, wielka wygoda

2021-01-28

Prawidłowo

Wszędzie dojeżdża, w każdy kąt

2020-12-30

Od mikołaja

Dostałam od Mikołaja, sprawdza się jak na razie rewelacyjnie

2020-09-22

Fajny prezent

Dostałem od znajomych po zakupie domu, świetny sprzęt!

2020-07-23

Mamy swój

Postanowiliśmy z mężem wypróbować takie udogodnienie, bardzo przyjemne trzeba przyznać. Robot nawet gdy działa rano, kiedy jeszcze leżymy, nie przeszkadza głośnością

2020-07-10

przyjemny

przyjemny dla oka i w dużym stopniu pomaga w domu, cicho, grabnie.

2020-07-06

przede wszystkim wygoda

przede wszystkim wygodny, prawie całkowicie samodzielny, z łatwością radzi sobie z co dziennymi zabrudzeniami

2020-06-30

bez zarzutów

Przede wszystkim zależało mi by dojeżdżał we wszystkie kąty i to się zgadza, pokrywa cała powierzchnie

2020-06-16

zmywa!

Zmywa lepkie plamki, odświeża powierzchnie

2020-06-14

sprawdza się

sprawdza się na mojej posadzce a jest dość ciemna, trochę się obawiałam. Pozdrawiam

2020-06-09

Sprzątacz

przyjemna rzecz taki e-sprzatacz, poleciłam znajomej nawet, liczę na rabat przy następnym zakupie ;)

2020-05-31

na błysk

Jeździ dzielnie aż podłoga błyszyczy, przyjemne

2020-05-24

Generalnie 5!

Od razu obsługa była dla mnie oczywista, jest przejrzysty, ściereczki wymienia się z łatwością

2020-05-22

Niezłe połączenie

Razem z aplikacją tworzą super połączenie, sprzątanie staje się pewnego rodzaju zabawą

2020-05-13

Pomysłowy

To już chyba ich trzeci robot i widać doświadczenie, dobrze sobie radzi nawet z przeszkodami

2020-04-26

Pięknie

Pięknie mopuje aż miło patrzeć!

2020-03-31

podoba mi się

mopowanie za pomocą aplikacji w telefonie, to jest to!

2020-01-08

Ładny i dynamiczny

Ładny i dynamiczny robot, pracuje sprawnie, szybko odnajduje droge między przeszkodami, na pewno poradzi sobie i w Waszej kuchni

2019-12-28

Przemyślany

Przemyślany, fajny, aplikacja nie zwykle intuicyjna

2019-12-26

wygodny

pomoc na poziomie zawodowym, pomaga Mi bardzo w małym salonie spa

2019-10-17

przyszłość

zaskakująco satysfakcjonujący, lubie nawet patrzeć jak mopuje, dobrze manewruje między nogami krzeseł

Napisz opinię

iRobot Braava jet m6 (m6138)

iRobot Braava jet m6 (m6138)

Robot mopujący Braava jet® m6 z dostępem Wi-Fi® zapewnia świeże, czyste podłogi w całym domu - ucząc się, mapując i dostosowując się do sprzątanej powierzchni. Idealny do wielu pomieszczeń i dużych powierzchni, Braava jet® m6 pomaga w usuwaniu lepkich zanieczyszczeń, brudu i tłuszczu kuchennego na twardych podłogach.

Mouseover Zoom loading...