💬
Czat
iRobot Roomba serii 900 nawigacja między i pod meblami

Przejmuje kontrolę nad sprzątaniem.

Roomba® serii 900 została zaprojektowana, by sprostać Twoim standardom sprzątania, dzięki dużej mocy ssania oraz możliwości kontrolowania procesu sprzątania z aplikacją iRobot HOME.

Kup robota Roomba® serii 900

Wie, gdzie już był oraz co jeszcze należy posprzątać.

Technologia vSLAM® wykorzystuje optyczny czujnik do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę, dzięki czemu robot tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać.
iRobot Roomba serii 900 zaawansowana nawigacja vSLAM
iRobot Roomba serii 900 dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni

Dwie gumowe szczotki główne, które współpracują ze sobą.

Tajemnicą gruntownego odkurzania są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do wszystkich powierzchni. Unikalny design z gumowym bieżnikiem sprawia, że ściśle przylegają do podłogi i dostosowują się do sprzątanej powierzchni, usuwając wszystko – od drobnego kurzu po większe zabrudzenia.

Wykonuje brudną robotę.

3-stopniowy system sprzątania to mocny cios dla zabrudzeń. Żaden brud nie może czuć się bezpiecznie przy dwóch gumowych szczotkach głównych do wszystkich powierzchni oraz specjalnie zaprojektowanej szczotce do sprzątania przy krawędziach. Dodatkowo robot wykorzystuje dużą moc ssania z 5x większym przepływem powietrza*, by eliminować nawet trudne i ciężkie zabrudzenia.

*w porównaniu do modeli Roomba® serii 600 z systemem AeroVac™

iRobot Roomba serii 900 duża moc ssąca i 3-stopniowy system sprzątania
iRobot Roomba serii 900 współpracuje z aplikacją iRobot HOME

Kontrolowane sprzątanie na wyciągnięcie ręki.

Dzięki łączności Wi-Fi® oraz tworzeniu map masz pełną kontrolę nad Twoim robotem Roomba® serii 900. Twórz harmonogram pracy i kontroluj robota za pośrednictwem telefonu, nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Po zakończeniu sprzątania możesz sprawdzić mapę sprzątanej powierzchni.

Wi-Fi oraz logo Wi-Fi są zarejestrowanymi znakami towarowymi Wi-Fi Alliance

Który produkt jest odpowiedni dla Ciebie?

Przy każdym zakupie robota

Free shipping Darmowa dostawa
Money Back Serwis door-to-door
Warranty 24 miesiące gwarancji